Пета среща на дамите от Тортената тема

  • 11 875
  • 270
  •   1
Отговори
# 225
  • у дома
  • Мнения: 1 581
по последни данни аз ще дода към 11:00, ще пия едно кафе, ще си предам туй дето има да предавам и после ще бегам на работа Sick


пп може да отпусна малко Кристалина, ако някой иска  Peace свиркайте  Whistling

# 226
  • София
  • Мнения: 2 113
И така, съвсем в края на уговорките, мога ли да попитам дали някой може да ми продаде ок 3 кг пудра захар на Илчовски?  Laughing

# 227
  • Мнения: 1 965
Дими, ти много навреме се сети да попиташ.   Joy
Ще се броим ли??? нещо голяма тишина е настанала. Май ще се окаже че сме 5 човека  Rolling Eyes

# 228
  • София
  • Мнения: 2 113
Пак ли да се броим?
Ами Ванче, мислех си, че тази събота ще мога да пратя домашните до там да ми купят, дори си мислех, че лично мога да отида да позяпам...затова така "навреме" питам.

# 229
  • Мнения: 154
Ще се броим ли??? нещо голяма тишина е настанала. Май ще се окаже че сме 5 човека  Rolling Eyes
Аз съм на линия. Надявам се да не сме 5 човека, че да мога да се запозная с повече хора от групата Simple Smile

# 230
  • Мнения: 3 861
Ако има и други кифли като мен и 5 ще сме много... Blush

За непросветените, още в началото на седмицата си промених смените така, че да си освободя съботата и днес пътувайки за Плиска реших да звънна на Ванчето и да я попитам къде точно е заведението за да не се лутам излишно и тя ми припомни, че сме променили датата на 5-ти. Мдааа, даже аз лобирах за тази промяна за да меоже и Дани да се включи. Кифла съм, това е!
Изтрещяла при това. Ако някой ви каже, че трудът е полезен не му вярвайте. Вижте ме мен и скътавайте колкото можете.
Та, утре ще дойда, кога не знам. Знам обаче кога ще си ръгна. Не по-късно от 15.30 защото съм на работа от 16.00 часа и неясно до кога. Последната ми подобна смяна преди 2 дена завърши в 5 сутринта... Tired

Иначе ако някой случайно ходи до Илчовски и може да ми грабне 2 кг. пудра ще съм благодарна, случайно, ако....

# 231
  • Мнения: 1 329
Последната ми подобна смяна преди 2 дена завърши в 5 сутринта... Tired

Егаси! Тия в Бтивито, нямат ли мира към теб бе жена. Кви са тия ненормирани смени....

Аз съ завърнах, така че утре съм на линия. Сигурно ще дойда към 11.30 часа.
Чух се с Дидочиа, ще дойде по обяд.

# 232
  • Мнения: 1 965
Дитсан отпадна. Фиолетката също. Другото Блю ще мине транзит.... Егати!!!

# 233
  • София
  • Мнения: 1 354
И аз идвам -станахме 6 Sunglasses

# 234
# 235
  • София
  • Мнения: 1 354
Няма отзиви-ама да не сте още там? #Crazy
На мене лично много ми хареса срещата.Запознах се с нови дами,беше тихо заведението ,чувахме се,сдобих се пак с стока Wink.Много приятно си изкарах.Благодаря на организаторките.

# 236
  • Мнения: 3
Аз също искам да благодаря на организаторките за срещата.  bouquet
Беше интересно и приятно да ви видя всички вас на  живо Grinning

# 237
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Тя организаторката е една, не и говорете в множествено число, че ще вземе да се разтрои.  Laughing
Аз вчера , екстра си изкарах, но купона започна като си тръгнах, хубаво ми каза Дани да ме закара аз викам, не бе то е хубаво времето ще си се разходя с онези 5 кила пудра.
След има-няма 20 крачки, някакъв пес с раздран крак се лепна зад мен, аз изпитвам панически ужас от кучета, имам си и кучегон ама нали са ми заети ръцете не мога да бръкна да си го извадя, това ходи души торбата, викам си край артисах си млада и зелена.
В стремежа си да му избягам, правейки се на смела, започнах да пресичам улицата ту на единия ту на другия тротоар и така 9 пъти, после забелязах един човечец, който ме гледаше с голямо съжаление от аптеката, явно смяташе, че имам спешна нужда от някой силен медикамент или просто тренирам пресичане в неделя, когато няма толкова много коли.
Та това все по мен ходи и в стремежа си да не ме види колко съм се паникьосала тръгвам едновременно на право, на дясно и на зад, оплетох краците и торбите дето носех ми се усукаха в краката, но нищо не ми направи впечатление, то обаче си стои до мен и ме чака да се окопитя та да тръгваме пак да пресичаме улицата.  Mr. Green
И толкова заета бях да му гледам сянката зад мен дали още му е затворена устата и не е решило да ме обядва, че изобщо не съм забелязала как си пудря краката през цялото време, прибирайки се в къщи вече ни жива ни умряла слагам торбата в коридора и тя като каза "пуф" и лъсна голата истина как съм си останала почти по пликче само.  hahaha
Имам пудра в момента да забъркам една доза от на Нелка тестото и да напудря мекиците на децата, аз като съм въртяла краци съм съдрала плика със закопчалката на ботуша си.  Joy
А днес понеже си пренасях кутиите, които Петя ми купи и пак по същия маршрут и пак като камила натоварена, викам си тоя ако пак се появи го замлатвам с кутиите в главата и без това от вчера имам да му връщам.  Mr. Green

# 238
  • Мнения: 1 965
Ще падна от коня с тебе изродееееееееее!!!!  Joy
Обаче, ти се радвай че не беше на среща с "Гответе с мен", че я си представи че се прибираш с 5 кила пържоли... Тогава вече не мога да те мисля. Що не го думна по главата с торбата тоя пес.... С тия ръбати кутийки, все някой ръб щеше да го уцели където трябва. И за друго трябва да се радваш. Че не са те прибрали. Някой полицай можеше да реши че сипеш "бял прах" и да те опандизи. А можеше и от някоя лудница да те приберат, че си маркираш територията на зиг-заг и така прикриваш следите си. Представям си гледката на бялата зиг-загообразна пътечка....  Joy защо бе дзвер днес не си събра прашеца дето го беше попиляла???? Шемет си ми ти! Признала съм те. Айде не страдай толкова, нали ще ходя да ти купувам хартиШки, ще ти взема пак едно чуваЛЕ пудра, да напудриш и някой друг маршрут.
Тя организаторката е една, не и говорете в множествено число, че ще вземе да се разтрои.  Laughing
Ооооооооо, няма  проблем. НИЕ по принцип СМЕ си достатъчно надути и приемамЕ всякакви поклони. И то не за друго, ами защото поклона е полезно упражнение. Помага за премахването на паласките и стяга коремните мускули. Така че, кланяте НИ се спокойно. НИЕ отдавна сме си разТРОЕНИ, така че най-много да се разчетвориме.....
И на мен ми беше забавно вчера. Нагушках един много сладък и кротък бебок, видях 2 нови муцуни, забравих да ги ухапя, ама другия път ще се поправя. Липсваха ми някои същества, които не се появиха, но се надявама другия път да наваксат. И дано и други се престрашат и да съберем повече кифли.
Ще се опитам довечера да кача снимките, ама зависи кога ще се прибера от вечерята при мама.

# 239
  • в семейството
  • Мнения: 404
Valeria , не е истина! Сълзи ми потекоха    newsm62 . Ако ти трябва тази седмица пудра мога да ти отпусна 1килце.

Общи условия

Активация на акаунт