Кухните -34 тема

  • 69 719
  • 741
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 339
Записвам се и аз тука.  Flutter
Сега аз поздравявам собственичките на нови кухни, надявам се не след дъгло да поздравявате мен с нова кухня.  Blush

# 46
  • Мнения: 466
Lionessa , моля те, кажи ми каква е червената боя зад дивана ви в холо-кухнята? Марка, номер? Откъде е?

Решена съм да убедя половинката да пребоядисаме, докато не сме се нанесли!

# 47
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Новата тема започва със снимка на една страхотна кухня!!!!!!!!!
Наистина е много красива!  Peace


..........Моята кухня вече е поръчана, остава ми да я чакам във Ваша компания  Laughing......


И да не забравиш снимките после!  Wink

# 48
# 49
# 50
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Някой знае ли цени за лакобел ? И къде могат да се намерят плоскости с такова покритие в Пловдив ?

# 51
  • Мнения: 101
Lionessa , моля те, кажи ми каква е червената боя зад дивана ви в холо-кухнята? Марка, номер? Откъде е?

Решена съм да убедя половинката да пребоядисаме, докато не сме се нанесли!

Забравих номера. Това е латекс с допълнителен лак върху него. Може да се мие и не се наранява лесно като латексите... От един складо-магазин на ул. Цветан Лазаров. Ама и неговото име не помня. Сори. Така или иначе, не ти препоръчвам техния латекс - твърде деликатен е. А е скъп.

# 52
  • Мнения: X
Някой знае ли цени за лакобел ? И къде могат да се намерят плоскости с такова покритие в Пловдив ?

doniboni,

ето : http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:0nZjnTScxZQ … ct=clnk&gl=bg

http://www.skv.bg/livetile-lacobel-matelac/lacobel-matelac-home- … slide=1&pic=1

# 53
# 54
  • Мнения: 1 698
Ние преди малко купихме фурната и котлоните за новата кухня. Както бях сигурна, че ще е Еуролукс, така купих Горение. Нямаше го наличен модела, който търсех от Еуролукс, а се оказа че има някакво намаление на Горението, която е с повече функции, и направо взех нея. Котлоните са ми на Индезит, от най-евтините стъклокерамични. До края на седмицата вече трябва да се хваля.
Лошото е, че сега се замислихме за абсорбатор, а вече няма къде да го сложим. Няма как да се изместят котлоните, че да се ползва кумина. Ама карай, макар че по-натам ще ме е яд, ама не го помислих навреме.  ooooh!

# 55
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 721
Mimes, честити придобивки, със здраве да си ги ползваш и вкусни манджи да забъркваш с тяхна помощ   chef Помисли за варианти за абсорбатора, много е полезен, а и няма да си съсипваш кухнята от изпаренията при готвене. Аз до сега нямах, но в новата кухня сложих и е много удобен и направо задължителен уред. Ароматите на готвено са най-малката беля, която можеш да си докараш, ако не ползваш такъв - помисли къде отива всичката тази пара. Дори да проветряваш, вероятността да се сдобиеш с мухъл и да си съсипеш мебелите е доста голяма. Успех  Simple Smile и да пуснеш снимки да се порадваме и ние!

# 56
  • Мнения: 185
Ние преди малко купихме фурната и котлоните за новата кухня. Както бях сигурна, че ще е Еуролукс, така купих Горение. Нямаше го наличен модела, който търсех от Еуролукс, а се оказа че има някакво намаление на Горението, която е с повече функции, и направо взех нея. Котлоните са ми на Индезит, от най-евтините стъклокерамични. До края на седмицата вече трябва да се хваля.
Лошото е, че сега се замислихме за абсорбатор, а вече няма къде да го сложим. Няма как да се изместят котлоните, че да се ползва кумина. Ама карай, макар че по-натам ще ме е яд, ама не го помислих навреме.  ooooh!
..че, защо сте проектирали кухня без аспиратор ? newsm78

# 57
  • Мнения: 1 698
Ами точно под котлона имам голям прозорец. Точно затова не исках абсорбатор. Направих прозореца така че да стои отворен, като готвя. Абе май сглупих, ама тази седмица почва монтажа, а комина е на отсрещната стена. Просто май няма време за поправки  Tired Аз все пак ще говоря с Манди де, макар да съм убедена какво ще каже Grinning

# 58
  • Мнения: 185
Ами точно под котлона имам голям прозорец. Точно затова не исках абсорбатор. Направих прозореца така че да стои отворен, като готвя. Абе май сглупих, ама тази седмица почва монтажа, а комина е на отсрещната стена. Просто май няма време за поправки  Tired Аз все пак ще говоря с Манди де, макар да съм убедена какво ще каже Grinning
ахаааа, ще се готви само на отворен прозорец...  все пак, говорете с изпълнителя дали не може да промени нещо, щот зиматаааа... #Crazy

# 59
  • Мнения: 1 698
Ами точно под котлона имам голям прозорец. Точно затова не исках абсорбатор. Направих прозореца така че да стои отворен, като готвя. Абе май сглупих, ама тази седмица почва монтажа, а комина е на отсрещната стена. Просто май няма време за поправки  Tired Аз все пак ще говоря с Манди де, макар да съм убедена какво ще каже Grinning
ахаааа, ще се готви само на отворен прозорец...  все пак, говорете с изпълнителя дали не може да промени нещо, щот зиматаааа... #Crazy
Писах й вече, утре ще я чуя да видя какво ще каже. Confused

Общи условия

Активация на акаунт