Кухните -34 тема

  • 69 700
  • 741
  •   1
Отговори
# 30
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 806
Цитат
На мен повече ми харесва вариант 2, ако преместиш котлоните до колоната, ще се получи по - голям работен плот.

# 31
  • София
  • Мнения: 12 201
  Имам един въпрос, ако се слага хладилник за вграждане, задължително ли е той да се вдигне по-нависоко. Или може да е на 120 см някъде от пода?

# 32
  • Мнения: 13 171
Привет на всички!
Аз съм тук за съвет.
От двете страни на полусвода има прозорци и там не мога да слагам хладилник и шкафове,
Та, събирам мнения - кой вариант би бил по-удобен и практичен според Вас.
Или пък - за други идеи.
Вариант 1  -  http://media.snimka.bg/7431/021116792.jpg
Вариант 2  -  http://media.snimka.bg/7431/021116790.jpg
Вариант 2 ми допада повече, защото се спазва най-удобния ред- хладилник-мивка-печка. Пък и така хладилника е максимално далеч от фурната и котлоните.

# 33
  • Банкя
  • Мнения: 823
KrIvOnDeLa И аз съм за вариант 2. Заради всичко описано от другите и за да не се разделя кухнята допълнително и от хладилника, освен от колоната/комина. Peace

Aila Има различни хладилници за вграждане. Обикновено са ли или за под плот, тоест до 80см височина, или високи, като може да са със долна фризерна част и горна хладилна или обратно (долу хладилник, горе камера). Grinning

Благодаря за темичката и честит празник на патерици, госпожичкеbouquet Hug Wink

# 34
  • София
  • Мнения: 12 201
Aila Има различни хладилници за вграждане. Обикновено са ли или за под плот, тоест до 80см височина, или високи, като може да са със долна фризерна част и горна хладилна или обратно (долу хладилник, горе камера). Grinning
  Добре този доколкото виждам е само хладилник  и е висок 121 см, той как се вгражда. Може ли да се сложи отдолу просто в по-висок шкаф?

# 35
  • Мнения: 1 698
Здравейте, момичета!
От много време чета темата и се радвам на красивите ви кухни. Всички са прекрасни и ме вдъхновиха за моята, която е факт от едва няколко седмици  Simple Smile Качвам няколко снимки от нея, за да й се порадвате и вие. Искам да ви помоля, ако някоя от вас има фурна Еуролукс, да ми каже как работи таймера - моята е модел FFA 9M5 XS. Опитах вече какво ли не - задавам време, фурната се включва, работи без проблем и е чудесна, но таймерът не я изключва, нито по някакъв начин сигнализира за края на готвенето. Ако никой тук не може да помогне, ще звъня в сервиза. Благодаря ви предварително и ви желая лека вечер и весел уикенд  Hug  bouquet Заповядайте и линк към снимчиците  Simple Smile
http://picasaweb.google.com/102325033936940229774/Kuhnq#
Ивка, честита нова кухничка. Да си я ползваш със здраве и да готвиш само вкуснотийки в нея. Hug И аз съм се насочила към фурна Електролукс, надявам се, че избора ми е добър. Дано се включат другите момичета с помощ за таймера.

KrIvOnDeLa, и на мен повече ми допада втория вариант. С помощ от съфорумките ще получиш най-функционалната кухня. Успех.

# 36
  • Банкя
  • Мнения: 823
  Добре този доколкото виждам е само хладилник  и е висок 121 см, той как се вгражда. Може ли да се сложи отдолу просто в по-висок шкаф?

Може да го сложиш и от пода до 1,20 или да го сложиш от определена височина нагоре, а отдолу да си обикновен шкаф или чекмеджета. Виждала съм и такива шкафове в ALNO-програмата за кухните. Peace

# 37
  • varna
  • Мнения: 676
Новата тема започва със снимка на една страхотна кухня!!!!!!!!!

# 38
# 39
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 651
Ивка, честита нова кухничка. Да си я ползваш със здраве и да готвиш само вкуснотийки в нея. Hug И аз съм се насочила към фурна Електролукс, надявам се, че избора ми е добър. Дано се включат другите момичета с помощ за таймера.

KrIvOnDeLa, и на мен повече ми допада втория вариант. С помощ от съфорумките ще получиш най-функционалната кухня. Успех.

[/quote]

Mimes, благодаря, надявам се да си я ползвам дълго време, че отдавна мечтаех да я имам и в продължение на почти две години само надничах в темичките и събирах идеи. Кухнята е на усвоен балкон и е доста мъничка, но на мен си ми харесва и ми е удобна. А фурната ми е Еуролукс, не Електролукс. Първоначално и аз се бях насочила към Електролукс, но ме убедиха, че тези не отстъпват по качество. И наистина е така - пече много добре, тествана е за сладкиши, а те са най-капризни  Simple Smile Ако не беше проблема с таймера, щеше да е супер, но ще му намеря цаката, не може да не може  Laughing

# 40
  • София
  • Мнения: 458
честита кухня!  Wink записвам се да следя.

# 41
  • Мнения: 1 698

 А фурната ми е Еуролукс, не Електролукс. Първоначално и аз се бях насочила към Електролукс, но ме убедиха, че тези не отстъпват по качество. И наистина е така - пече много добре, тествана е за сладкиши, а те са най-капризни  Simple Smile Ако не беше проблема с таймера, щеше да е супер, но ще му намеря цаката, не може да не може  Laughing
[/quote]
Моя е грешката, извинявай. И аз съм се насочила към Еуролукс. По инерция съм го написала другото Crazy

# 42
  • Добрич
  • Мнения: 795
Монтажа на моята кухня трябваше да е днес...но не са се обадили и за утре.
Колко дни мислите е в рамките на разумното да се забави монтажа?

# 43
  • София
  • Мнения: 4 397
Госпожичка Клавèл моляте сподели къде е галерията в сайта който си показала първата кухня, досега се бутам и само врати ми се отварят  Embarassed

Последна редакция: сб, 23 окт 2010, 09:57 от kimbolina

# 44
  • Мнения: 721
Честита темичка   chef  chef  chef

Много бързо я подкарахте - вече е 4та страница  Crazy

Моята кухня вече е поръчана, остава ми да я чакам във Ваша компания  Laughing

Ивка, честита кухня - изглежда много функционална, въпреки че е мъничка

Общи условия

Активация на акаунт