Анкетка. Изневерявали ли сте на съпруга, гаджето си???

  • 25 306
  • 241
  •   1
Отговори

Анкета

Анкетка. Изневерявали ли сте на съпруга, гаджето си???

Опции:

* Може да изберете максимум 2 опции.

# 195
  • Мнения: 135
Хубаво, ама една виртуална изневяра брои ли се и не е ли по-добрия вариант от физическа реална  Thinking
С халостен патрон какво ще отстреляш viliko.... само трясъкът остава
да ехти в ушите!!!! Laughing
А какво е виртуална изневяра.... още не съм си лягал с компа... така че само мога да гадая!!! newsm78 Joy

# 196
  • Мнения: 7 947
Мен не питай, аз приключвам форумния ден в 18.00 ч, но пък има доста списващи в малките часове  Mr. Green

# 197
  • Мнения: 135
Мен не питай, аз приключвам форумния ден в 18.00 ч, но пък има доста списващи в малките часове  Mr. Green
Да, всеки търси това дето му липсва... но и да го намери пак не е доволна.... и продължава да търси цял живот!!! Laughing

# 198
  • Мнения: 7 947
Мен не питай, аз приключвам форумния ден в 18.00 ч, но пък има доста списващи в малките часове  Mr. Green
Да, всеки търси това дето му липсва... но и да го намери пак не е доволна.... и продължава да търси цял живот!!! Laughing


Моля ти се, без сексизми - при мъжете е същото Crossing Arms

# 199
  • Мнения: 142
Мен не питай, аз приключвам форумния ден в 18.00 ч, но пък има доста списващи в малките часове  Mr. Green
То ще се окаже, че се изневерява само късно вечер.  Mr. Green

# 200
  • Мнения: 7 947
Мен не питай, аз приключвам форумния ден в 18.00 ч, но пък има доста списващи в малките часове  Mr. Green
То ще се окаже, че се изневерява само късно вечер.  Mr. Green


ААаа, напротив - при всяка възможност, що само вечер  Joy

# 201
  • Мнения: 142
Ми знам ли, като видях, че след 18 се гледа с друго око на тези във форума се стреснах  Joy

# 202
  • Мнения: 135
ААаа, напротив - при всяка възможност, що само вечер  Joy
Правилно... поне през светлата част по добре се преценява дали си заслужава обекта!!!! Mr. Green

# 203
  • Мнения: 506
Вие ме притеснихте с този скайп и аз питах-не да си триете дискусиите,а да направите настройките си на скайп,така че да не се води хронология-тогава няма начин да ви изкарат от някъде съобщенията! Peace

П.П.Точно си мислех да питам и аз....виртуалните флиртове броят ли се за изневяра Thinking Ама на Соте отговора ми хареса за халосните патрони hahaha Joy

# 204
  • Мнения: 2 510
Не. Това за мен е края в отношенията ни.

# 205
  • Мнения: 472
Да изневерявала съм на бившите гаджета ....винаги  Blush Mr. Green Laughing

# 206
  • Мнения: 1 085
Да изневерявала съм на бившите гаджета ....винаги  Blush Mr. Green Laughing

Ей, какво постоянство?! Shocked

# 207
  • Мнения: 472
Да изневерявала съм на бившите гаджета ....винаги  Blush Mr. Green Laughing

Ей, какво постоянство?! Shocked
....е майка на знанието  Flutter

# 208
  • Мнения: 1 085
Да изневерявала съм на бившите гаджета ....винаги  Blush Mr. Green Laughing

Ей, какво постоянство?! Shocked
....е майка на знанието  Flutter

Или от количествени промени, към качествени  Wink

# 209
  • Мнения: 7 947
Ооооо, със сигурност количествените водят към качествените - определено техниката се подобрява с времето и опита Joy

Общи условия

Активация на акаунт