Забременяване след мъртво раждане

  • 231 377
  • 1 439
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 478
Sony не е безотговорно каквото и да ти приказват докторите, ако матката ти не е готова за нова бременност тя просто няма да се захване и ти няма и да разбереш че е имало оплождане...все пак природата си знае работата...Вярно е че една толкова скорошна бременност е натоварване за организма, но хубава храна, витамини и повече почивка и няма да имаш проблеми...а за пазенето и ние не се пазихме решихме че съдбата си знае каквото ни е писано това ще е, а ние започнахме от рано тъй като аз имах само един външен шев и изпитвах само лек дискомфорт в началото и никаква болка...пък и милото заминаваше за половин година и трябваше да си наваксаме за няколко месеца напред  Laughing Вярно е че една нова бременност носи много страх и притеснения, но си заслужава и съм сигурна че бързо се забравя след като си видиш детенцето   Hug И миличка недей да се притесняваш скоро и ти ще видиш две чертички и ще ни се похвалиш с хубави новини  Hug

# 286
  • Мнения: 881
Sony_M миличка,разбирам те изцяло понеже и ние сме като вас,не сме се пазили въобще само 1-2 пъти с презерватив и после няма братче пазене,аз също мисля,че каквото ни е писано то с пазене или не ще стане,аз с 2рата си бременност след загубата на близнаците си също не се пазихме хич,но 10 месеца нищо не стана,сега след 2рата загуба пак не се пазим,но при мен не е дошъл и 1 цикъл още,станаха 43 дена вече и го няма,мислех си дали да си купя тест,но ще си дам още малко време,понеже и предния път ми закъсня и дойде на 52 ден,така,че аз съм по НЕСЕРИОЗНАТА И БЕЗОТГОВОРНА,но с Божията воля каквото е писано няма да го избегнем,затова правете каквото ви е хубаво,пък ще стане каквото ни е писано Hug Hug Hug

# 287
  • Мнения: 106
Какво да ви кажа, момичета... Опитвам се да живея живота си като другите хора, върнах се на работа, върнах се в спортната зала, подарих на мъжа ми екскурзия до Париж и въпреки това имам голяма липса. Акълът ми е само в липсващия цикъл и причините за това.

# 288
  • Мнения: 881
Така е,в началото ще е много трудно,но......старай се да не го мислиш,отнемай си вниманието с нещо,мн.хубаво,че си почнала работа,но знай едно всичко е време,просто трябва време,каквото и да си говорим това е истината,прегръщам те силно smile3525 Когато ти е мъчно ако искаш пиши,с теб съм Hug Hug Hug

# 289
  • Мнения: 478
Sony аз мога да ти предложа да постъпиш като мен...на мен първия ми цикъл започна с едни зацапвания и после след като свърши пак ми прицапваше през ден през два и затова посетих гинеколог и исках да ме види на ехограф задължително...той огледа матката как е дали е изчистена добре и дали се е свила както трябва и после огледа яйчниците и даже ми каза че вижда фоликули...предлагам ти да отидеш на един профилактичен преглед особено както нямаш цикъл и да настояваш за ехограф и да искаш да ти обясни обстойно в коя част на цикъла си дали ще ти идва или овулацията ти наближава и така нататък...за да имаш ясна представа как са нещата, защото така само ще се тормозиш какво се случва защо няма цикъл кога ще дойде и така нататък  Hug

# 290
  • Мнения: 106
О, задължително ще отида. В началото на април имам уговорка с моят лекар. А ако, дотогава не ми е дошъл и тест ще си взема. Може причината да е съвсем друга...  EFP

# 291
  • Мнения: 478
Ооо то може да са много работи...аз като ходих февруари месец на лекар след като имах няколко съвсем положителни теста (и те ставаха всеки път малко по-тъмни) и докторката ме гледа на ехограф някакъв архаичен ама ехограф и ми заяви че не съм бременна и че матката ми не изглеждала като бременна матка...аз и обяснявам за тестовете тя ми вика че те не били чак толкова сигурни и можело да стават положителни защото съм раждала скоро или  може да има някакво парченце плацента останало което да прави хормона, въпреки че на видеозона и такова не видя и държеше да дойда след две седмици ако не се видело пак нищо да сме започнели да търсим причината за тея тестове, че можело много неща да са...и на излизане ми каза че ще е много изненадана ако се окаже че съм бременна...аз отидох след една седмица при друг лекар и той потвърди начална бременност...Така че те лекарите са големи фантасти понякога Simple Smile А иначе ти пожелавам да се окаже  EFP Hug

# 292
  • Мнения: 881
Хм,и аз още чакам първия си,на вас на кой ден ви дойде първия момичета,на мен днес ми е 45 ден от раждането Shocked
И аз мисля да си запазя час при моя док към средата на април месец за профилактичен преглед,пък ако до тогава и на мен не ми е дошло ще си купя и аз 1 тест,макар,че аз си мисля,че ще дойде newsm78
Sony_M искренно ти желая да не дойде и да бъдеш една много щастлива мама Hug Praynig Hug Hug

# 293
  • Мнения: 478
Аз доколкото съм чела насам натам даваха около 50 дена някъде, но то много зависи...на мен се оказа че ми е дошло толкова бързо (след 35 дена) защото ми спряха веднага кърмата с хапчета който набързо са ми излъгали организма че нищо не му се е случвало...Simple Smile

# 294
  • Мнения: 72
На мен също ми дойде на 35-ия ден,а вторият ми дойде на точната дата.След някой и друг ден чакам третия и се надявам пак да нямам проблеми.Но при всеки по принцип е индивидуално! Rolling Eyes

# 295
  • Мнения: 2 802
Хм,и аз още чакам първия си,на вас на кой ден ви дойде първия момичета,на мен днес ми е 45 ден от раждането Shocked

Аз родих на 13.08.11 ... лохиите ми спряха напълно на 08.09, а след 10 /18.09/дена ми дойде и първият цикъл. Значи на 34-35-ти ден ми е дошло  Flutter Само, че вместо 30 дена ми стана на 35 всеки месец ... на третия вече забременях отново.
Хубаво е другата седмица да посетиш док, но преди това един тест за случай всеки  Praynig  Hug

# 296
  • Мнения: 106
На мен ми дойде на 24-тия ден след раждането. Започна с кафеникаво зацапване 2-3 дена и после беше изключително обилен. И сега на третия ден от закъснението нямам никакви симптоми - напрежение в гърдите, в матката... нищо.  newsm78

# 297
  • Мнения: 186
Моят цикъл дойде на 30 ден, но след раждането ми стана много продължителен. Иначе на мен доки ми каза че до 40 ден от куретажа трябва да ми дойде.

# 298
  • Мнения: 881
Благодаря ви момичета,аз от снощи съм с розово зацапване,към 15 часа ми стана по-светло кървене,значи идва,но и тест си направих,естественно е -
 Hug Hug Hug Hug Аз на доктор така или иначе ще отида,значи към 45-46 ден ми идва за първи път на мен,дано не е обилен сега и продължителен много Praynig Praynig Praynig

# 299
  • Мнения: 478
Ами най-вероятно ще е по-обилен, за да може организма да се изчисти като хората...Моят поне беше доста обилен, но ми казаха че е нормално и да не го мисля особено... Hug

Общи условия

Активация на акаунт