Забременяване след мъртво раждане

  • 231 326
  • 1 439
  •   2
Отговори
# 360
  • Мнения: 478
mili.vanili съжелявам за това което ти се е случило...И при мен причина няма и всички изследвания са ми идеални, докторите казаха че просто се е случило и вероятността да се повтори е нищожна тъй като е просто случайност а не някакъв проблем...Но аз още от самото начало си знаех, че само една нова бременност ще ми помогне да се оправя и се оказах права...Само два месеца след случката се оказа че пак съм бременна и въпреки страха всеки ден сега се чувствам по-добре...Никога няма да забравя какво се е случило, но това че ще си имам детенце ми дава много сили...Може би в твоя случай трябва първо да приключиш с лекарствата и тогава да помислиш за бебче, но съм сигурна че колкото и да те е страх в момента, когато гушнеш живо и здраво бебче всичко ще си е струвало  Hug

# 361
  • Мнения: 881
Много  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug за всички преживели този ад

mili.vanili мила,за жалост съдбата ни е била такава,да страдаме,аз затова си и казвам,че неискам да съм силна,за да ми дава Господ такива изпитания,нали казват,че ги дава само на тези,които знае,че ще се справят,не искам да съм от тях,искам да съм слаба,но напълно щастлива,но...........уви,2 пъти минах през този ад,но не съм се отказала,така искам отново да забременея,и да си гушкам моето ангелче.Не се предавай,мила,болката е огромна,но ще има и ВЪЗМЕЗДИЕ,да знаеш Heart Eyes Започни опитите за бебче когато го усетиш отвътре,ти сама ще прецениш кога да е това,аз също мисля,че само една следваща бременност ще ни накара да се чувстваме пълноценни,щастливи,вярно е,че страха ще е още по-голем,но........важен е крайния резултат,затова смело гледай и продължавай напред,пий колкото е необходимо лекарствата си и не се натоварвай допълнително,пиши,споделяй,за да ти е по-леко,ние сме насреща newsm10

# 362
  • Мнения: 72
Здравей mili.vanili, съжалявам че и ти си преживяла този кошмар. Знам колко е трудно да мислиш за ново забременяване, но това което аз мога да те посъветвам е да се съвземеш възможно най-бързо и да действаш. Аз преживях същата болка и без много да му мисля щом получих зелена светлина задействах въпроса.Сега не на кътници, ами не знам дори на какво съм  Laughing  .Знам само,че за първи път от 7 месеца насам се чувствам жива. Остава ми много до края и изпитвам невероятен страх, но съм убедена че си заслужава.  Praynig Пожелавам най-скорошно възстановяване и те  Hug

# 363
  • София
  • Мнения: 758
Здравейте. Пазила съм се до сега да пиша в този подфорум. Пазя себе си, защото всеки ден преживявам болката си, а и вашата мъка е огромна. И аз преди малко повече от 3 год. родих мъртво детенце в 38-ма седмица. Година по - късно забременях и сега се радвам на малката си Буболечка, която е най - хубавото нещо за мен. Но не спирам да мисля всеки ден как би изглеждал синът ми, защо ми бе отнето правото да го виждам как расте. Не мога да преживея мъката, уча се да живея с нея.
mili.vanili, знаех, че за мен лекарството ще е само нова бременност. Която впрочем беше отвратителна - страхове, сълзи, опасения. Но дъшеря ми е слънчева и мен ме научи отново да се усмихвам. Вдигни глава, животът е за живите и дано скоро едно бебче изпълни живота ти.
На всички вас - поклон пред болката ви и кураж, за да посрещаме дните без децата ни. Тъжно е, че сме толкова много.

# 364
  • Мнения: 991
Меги, много тъжни майчета избягват да пишат тук, но знай че тук има хора преживели същото, които могат само да ти помогнат. Всяка една дума, чувство и сълза са ни до болка познати и ни карат да съпреживяваме всичко заедно с новите майчета, които искат нашата помощ.
Когато си тъжна или имаш нужда да споделиш нещо, знай че винаги сме насреща!  Hug

# 365
  • Мнения: 881
Меги Hug Hug Hug много жалко,че и ти си изпитала тази болка,но ето,че сега си една безкрайно щастлива майка,браво,дано всички успеем да усетим това свято чувство Praynig

# 366
  • Мнения: 106
Здравейте, мили сестрици по неволя.
В този раздел намерих утеха след трагедията, която ме сполетя в началото на годината.
Сега отново търся мнението и съветите ви.
С 5-дневно закъснение съм, 2 положителни теста.
Това, което ме тревожи, е че нямам никакви усещания в гърдите. Напрежение, болка, нищо.
Свързах се с моят лекар и той каза, че ще се видим на 3-ти септември и дотогава да бъда спокойна, да пия витамини и да не се тревожа за нищо. Аз обаче ставам и лягам с мисълта, че нещо не е наред, щом нямам никакви симптоми.

Ще съм благодарна за всеки съвет и мнение.

п.с. Единственото, което ми хрумна е да си направя кръвен тест за ЧХГ през ден, за да видя дали нараства.

# 367
  • Мнения: 2 802
Sony_M Много се радвам миличка  Praynig .... днес даже мислих да пиша в тази тема, но все се възържах. Ако питаш мен си пусни кръвен ЧХГ и повтори теста след 48 часа. Колкото до прегледа ми се струва доста далече. Аз на 10-ти ден след закъснение отидох и тогава видяхме и сакчето и сърдечната дейност  Heart Eyes Така, че ако не държиш да е точно този лекар можеш да отидеш на часно при друг просто за да те види и да си спокойна, защото знам какво е притеснението ти в момента  Hug

Скрит текст:
Иначе днес се навршва точто 1 година от загубата на моите бебки ... моите две ангелчета. На този ден, точно преди година в 8,30 сутринта ми съобщиха, че са починали ... а раждането приключи в 18:10 вечерта!
Времето наистина лети, но човек не може да забрави. Колкото и да се усмихва и да е спокоен, споменът винаги ще го преследва ... сега само очаквам с нетърпение нашето щастие на бял свят за да изпълни дните ни с много любов.

# 368
  • Точно където трябва
  • Мнения: 4 751
Момичета, съжалявам за болката ви, но ме радвате като чета. Ето Sony_M вече вижда двете чертички, F.a.t.e. е в 37-а седмица...

# 369
  • Мнения: 106
Прегледът ми е далече, защото доки е извън Бг, а не искам да ходя при друг.
Още сега в обедната почивка ще отида до най-близката клиника, защото ще се пръсна от притеснение.
Разчитам само на това, че някой майчета нямат никакви симптоми и тази ми бременност може да се окаже такава...

# 370
  • Мнения: 2 802
Прегледът ми е далече, защото доки е извън Бг, а не искам да ходя при друг.
Още сега в обедната почивка ще отида до най-близката клиника, защото ще се пръсна от притеснение.
Разчитам само на това, че някой майчета нямат никакви симптоми и тази ми бременност може да се окаже такава...

Ясно ... тогава след като пуснеш ЧХГ, повтори теста след 48 часа пак по това време горе долу. Вярвам, че всичко ще е наред. Аз симптоми също не помня да съм имала ... освен зверски апетит  Crazy дори нямах този път и ПМ болки ... нощооооо  Heart Eyes

elliee Трябва да има и такива новини в темата, за да дават кураж на всички останали момичта. Аз също много се радвам, че продължаваме борбата си в името на щастието  Hug

# 371
  • Точно където трябва
  • Мнения: 4 751
Сони, аз изкарах първа бременност на 36г и без никакви симптоми и проблеми. Освен, че ми закъсняваше хич нищо друго ми нямаше. Стискам палци!Не е нещо необичайно, не се тревожи.

# 372
  • Мнения: 881
Сони М много хубава новинка,мила Hug Hug Hug Наистина ти е късно прегледа,но хубаво са те посъветвали да си пуснеш ЧХГ,не е задължително да имаш някакви симптоми,всеки организъм е индивидуален,затова само спокойствие и много сили  bouquet Hug PeaceПовличай крак и ние след теб Heart Eyes

# 373
  • Мнения: 106
Благодаря ви, момичета!

Знаех си, че ще ми вдъхнете кураж и спокойствие.
Сега трябва да се успокоя само.

# 374
  • Мнения: 991
Сони, много се радвам за теб! Лека и успешна до края!  Hug

Чакаме те тук: С шкембе си е най - добре

Общи условия

Активация на акаунт