Бебеправене повреме на коледните праЗници

  • 2 525
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 382
Аз пък още от сега ще я пробвам рецептата с греяно вино!С Амарето! Хич няма да чакам Коледа!

# 16
  • Мнения: 2 015
Абе то да вземе да стане пък не мисля да го връщам щот съм пила по- малко или по-вече алкохол beer,пила ли съм или не ф-ва к-на и т.н.Отначало по се замислях newsm78 така ама ко да пия,ко да ям,да не се оплаша,да не ходя в тъмното.Дрън та пляс bash.Сега ша звема да му одара две-три чаши вино,като нашите момичета снощи на срещата smile3521 и ще се развихря  luvbedпа да видиме ко може да стане.Аз между другото като пия алкохол ставам много палава,но незнам защо newsm78.И от две чаши вино си мисля само за иджи-биджито и newsm32 бебето го пооставям на заден план,а то може точно тогава да стане.Нищо се незнае newsm17.

# 17
  • Мнения: 516
Аз забременях то4но м/у Коледа и Нова Година.Абсолютно съм сигурна кога се слу4и - то4но след като ходихме на кино и гледахме "Твйта майка също",после цяла нощ бяхме по клубове и познай дали не сме пили алкохол.На Нова година все още незнаех,4е
съм бременна и се забавлявах,както подобава - без да прекалявам,разбира се.
Бремеността мина безпроблемно и детето се роди живо и здраво  Wink

# 18
  • Мнения: 1 768
Аз забременях то4но м/у Коледа и Нова Година.Абсолютно съм сигурна кога се слу4и - то4но след като ходихме на кино и гледахме "Твйта майка също",после цяла нощ бяхме по клубове и познай дали не сме пили алкохол.На Нова година все още незнаех,4е
съм бременна и се забавлявах,както подобава - без да прекалявам,разбира се.
Бремеността мина безпроблемно и детето се роди живо и здраво  Wink

 smile3501

# 19
много интересно е да се бебеправи точно през настоящите празници,за първи път се престрашавам да пиша в този сайт ,но и аз съм на път да си направя на семейството един бебе-падарък ,зачеване на бебче точно по коледа.

# 20
  • Мнения: 1 768
много интересно е да се бебеправи точно през настоящите празници,за първи път се престрашавам да пиша в този сайт ,но и аз съм на път да си направя на семейството един бебе-падарък ,зачеване на бебче точно по коледа.

Зна4и,се присъединява6 към моето отбор4е.. Stop Wink

# 21
  • София
  • Мнения: 293
Цитат
Зна4и,се присъединява6 към моето отбор4е.. Stop Wink

И аз така, ако може, освен ако не сме го направили този месец! Wink

# 22
  • Мнения: X
Ми нашето дете е правено по коледно-новогодишните празници. По сметките на докторята е станало на връх Нова Година - спомням си, че бяхме подпийнали порядъчно и двамата - на детето всичко му е ок, малко е по-лудичко само Mr. Green

# 23
  • Мнения: 1 768
Ми нашето дете е правено по коледно-новогодишните празници. По сметките на докторята е станало на връх Нова Година - спомням си, че бяхме подпийнали порядъчно и двамата - на детето всичко му е ок, малко е по-лудичко само Mr. Green
newsm44  love001 smile3501

# 24
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Ние като направихме малкия(не беше планувано) аз доста бях пила (много поводи имаше един след друг)пушех като комин,и на всичкото отгоре боядисвахме заведението кадето работех.Надишах се с всякакви бой ,химикали и прочие.Бебо се роди здрав и хубав.
Успех!

# 25
  • Мнения: 1 768
Е,моми4ета Коледа наближава с тихи стъпки Heart Eyes

# 26
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Е,моми4ета Коледа наближава с тихи стъпки Heart Eyes
Аз пък искам да дойде с гръм и трясък и порой от коледни подаръци Mr. Green

# 27
  • Мнения: 1 768
Е,моми4ета Коледа наближава с тихи стъпки Heart Eyes


о6е две седми4ки  smile3508

Общи условия

Активация на акаунт