Къде в Пловдив??? - 16

  • 75 749
  • 763
  •   2
Отговори
# 30
  • Мнения: 116
Момичета, а знаете ли къде се продават пликове за вакуумиране и съхранение на дрехи? Thinking

в карфур видях че имат такива пликове миналата седмица
Има и в Кауфланд, Джъмбо и Бриколаж  Peace Май и в Практикер съм виждала, ама не съм сигурна  Rolling Eyes
Последния път си взех от Метро. 5 плика, три размера

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 14 065
Момичета, а знаете ли къде се продават пликове за вакуумиране и съхранение на дрехи? Thinking

в карфур видях че имат такива пликове миналата седмица
Има и в Кауфланд, Джъмбо и Бриколаж  Peace Май и в Практикер съм виждала, ама не съм сигурна  Rolling Eyes

С прахосмукачката ли се вакуумират?

За химическото  ще питам мъжа ми като се прибере.

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Последния път си взех от Метро. 5 плика, три размера

цена

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 466
искам да ви попитам каде в Пловдив мога да намеря детско пончо за годинка детенце

# 34
  • Мнения: 959
искам да ви попитам каде в Пловдив мога да намеря детско пончо за годинка детенце


Днес мернах в Джъмбо но за качество не мога да кажа нищо.

# 35
  • Мнения: 658
Пак открих нещо ново Wink От една седмица срещу кино "Гео Милев" работи нова сладкарница - Торти Фенси. Тази вечер се почерпихме и съм много мнооого приятно изненадана от вкус, цена, обслужване и обстановка. Вътре салона е направен в много нежен розово-бял дизайн, френски стил, френска музика... Тортите - Тирамису, Японска, Ягодов чийзкейк и др. са с цени около 2.50лв парчето. Леки и не много сладки. Party Препоръчвам!

Последна редакция: ср, 27 окт 2010, 10:15 от Kabiv

# 36
  • Мнения: 1 014
Може ли някъде да се намери етикет/таг за външно поставяне на куфари. В магазина за куфари в мола  е имало, но са свършили. Нямам време да обикалям, ако някой е виждал някъде ще съм много благодарна.

# 37
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Момичета, моля, ориентирайте ме къде се намира Акваленд-а в Тракия.
И някой ходил ли е на боулинга там ... канени сме на рожден ден, така че ще съм благодарна за някаква информация.  bouquet

Като идваш от ВСИ, щом подминеш Метро, завиваш на кръговото в дясно и после пак първата в дясно. Няма как да го пропуснеш - виждат се пързалките, а и сградата е много различна от блоковете  Laughing

# 38
# 39
  • Мнения: 85
За Акваленда - да добавя - сградата е в сиво и оранжево или червено беше  newsm78, но в тези нюанси е де, а боулинга е под земята - като влезнеш, тръгваш надолу по стълбите срещу входа. Ние там празнувахме РД на сина ми - децата много се забавляваха!

# 40
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Kabiv ,ще се пробва-обичам тортииии
това трябва да са мацките,за които говореше Каспър

# 41
  • Пловдив
  • Мнения: 5 022
 Simple Smile

# 42
  • Мнения: 30
Здравейте, момичета  Simple Smile
Моля да ми препоръчате добър хомеопат за възрастни  Praynig
Благодаря   bouquet

# 43
  • Пловдив
  • Мнения: 2 877
Момичета, сигурно ще ви се стори странен въпросът, но...
Къде в Пловдив мога да намеря нови празни бутилки (5-10л, като тези за минерална вода)? В Хисар продават, но ми е някак далеч...  Rolling Eyes

# 44
  • Пловдив
  • Мнения: 4 701
Момичета, а знаете ли къде се продават пликове за вакуумиране и съхранение на дрехи? Thinking

в карфур видях че имат такива пликове миналата седмица
Има и в Кауфланд, Джъмбо и Бриколаж  Peace Май и в Практикер съм виждала, ама не съм сигурна  Rolling Eyes

С прахосмукачката ли се вакуумират?

За химическото  ще питам мъжа ми като се прибере.

Да, вакуумират се с прахосмкачка. Като се изтелли въздухът от дрехите, те заемат много по-малко място. Peace

iliqna, благодаря и на теб, ще потърся и в Метро. Hug

Общи условия

Активация на акаунт