Къде в Пловдив??? - 16

  • 75 749
  • 763
  •   2
Отговори
# 45
  • Пловдив
  • Мнения: 652
Пликове за вакуумиране на дрехи има и в Юск до Метро. Цена - 3-4 лв за различните размери. Имам от Метро и от Юск, тези от Юск май са по-добри, в смисъл, че не се развакуумират Simple Smile

# 46
  • Мнения: 1 102
Violenza, черни лачени ботуши има в Мола в Скандал, миналата седмица си купих от там на Lacoste, намалени от 399лв на 279лв. също имаше и в Geox, пак намалени на 199лв.  Peace

# 47
  • Мнения: 458
Търся черни лачени ботуши с равна подметка, изръчках Главната и Мола, но няма такива, моля ако някой е виждал да помага Praynig

лачени видях в Гранда на 1 етаж до ескалатора за слизане.

# 48
  • Мнения: 116
Момичета, а знаете ли къде се продават пликове за вакуумиране и съхранение на дрехи? Thinking

в карфур видях че имат такива пликове миналата седмица
Има и в Кауфланд, Джъмбо и Бриколаж  Peace Май и в Практикер съм виждала, ама не съм сигурна  Rolling Eyes

С прахосмукачката ли се вакуумират?

За химическото  ще питам мъжа ми като се прибере.
Да, с прахосмукачка  Peace

Последния път си взех от Метро. 5 плика, три размера

цена
Около 25 лв беше цената.

Момичета, сигурно ще ви се стори странен въпросът, но...
Къде в Пловдив мога да намеря нови празни бутилки (5-10л, като тези за минерална вода)? В Хисар продават, но ми е някак далеч...  Rolling Eyes
Аз си търсих 0,5л и намерих с началото на Бенковски, точно на табелата на селото, като влизаш от Пловдив. Сигурно имат и по-големи бутилки, но не съм 100% сигурна, а и е по-близо от Хисаря. Има и в гр. Съединение фирми произвеждащи такива пластмасови изделия. В Пловдив незнам къде може да продават.

Последна редакция: ср, 27 окт 2010, 07:01 от iliqna

# 49
  • Мнения: 400
На въпроса Бейбиленд в Тракия: преди два дни видях, че зареждат голям детски магазин на гърба на Хлебозавода в Тракия. Нямаше табела още, но може би това ще е Бейбиленд, гледах, че доста колички вкарваха.Направили са врата до самия тротоар.

# 50
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
 Wink

# 51
  • Пловдив
  • Мнения: 40 779
Айде пак...ако някой е намерил яке/хубаво детско/ не от скъпите-да сподели!
Обиколих Форума,Гранда,Бейбиленд-а и нищо!Само черни,сини,лъскави и мнооого грозни!

# 52
  • Пловдив
  • Мнения: 4 136
Чудя се аз защо не ми излиза темата в публикациите и за малко да пропусна инфото за тортите  Laughing Благодяря   bouquet

# 53
  • Пловдив
  • Мнения: 1 593
Хубави якета гледах в магазина до Симфонията /фонтаните/ За цени не знам- на витрината ги видях и ми харесаха.

# 54
  • Мнения: 37
tandonova79,по въпроса за якетата,аз взех на малката едно на Найк,от Спорт Депото-срещу метро,дебеличко е и е намалено на 60лв!В Адидас в Мола и взех,едно по-тънко,като за сега,ама за 100,че било от новата колекция!А за по-евтинки,гледах в Магазин Лондон,за момиченца имаше едно много хубаво,шаренко,за 50лв,дебело и с поларена подплата!По нормалните магазини не съм обикаляла!Във Форума нищо никога не е имало,даже и сега в новооткритото Барбарони,нищо не ме грабва,за тия пари,предпочитам нещо наистина от доказана марка!

# 55
  • Пловдив
  • Мнения: 2 202
Violenza, черни лачени ботуши има в Мола в Скандал, миналата седмица си купих от там на Lacoste, намалени от 399лв на 279лв. също имаше и в Geox, пак намалени на 199лв.  Peace

Точно от Скандал на Лакоста  купихме едни, но само половината са лак, та сега търсим изцяло Crazy В Геокса хич не влизам, защото не съм доволна от марката, но ще ги погледна  bouquet



лачени видях в Гранда на 1 етаж до ескалатора за слизане.

Ще проверим и там, благодаря   bouquet

# 56
  • Мнения: 511
Вчера минах през Росиньол, в Аркадия, има много хубави детски якета, дебели зимни, но цените също са дебели. Ако не се лъжа на "Регата" бяха. Ако реша да чакам намаленията, със сигурност няма да има размер за нас. Още умувам.

# 57
  • в обкръжаващия ме хаос
  • Мнения: 346
Момичета, какви парички са ботички или ботушки за момичета номер 23-24 на КиК в "Мечо Пух" в Кичука?

# 58
  • Мнения: 37
diva nova,за Регата и аз съм навита,ама с тия цени newsm12 !Между другото,има ботушки на приемливи цени там!Ще чакаме намаленията май,че харесах едно цяло екипче,ама беше 179лв,но поне е цяло,че иначе само якето е толкова!Ако ги смъкнат след нова година,поне да се запасим за другата година!

# 59
  • Мнения: 658
Момичета, знаете ли подробности за еко инициативата на БГ Радио на 10 ноември - ще се посаждат дървета в някакъв Ротари парк в Тракия? Интересува ме къде се намира този парк и за колко часа е насрочено нещото?

Общи условия

Активация на акаунт