Януарски мами броят килограми! - 13 тема

  • 31 313
  • 760
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 561
Jorjianaaa  Hug много си мила, ама за съжаление почнах от 56 и сега съм вече 71кг  Blush

# 46
  • Мнения: 68
здравейте и от мен Simple Smile, явно аз водя по килограми, от 55 вече съм 78, още малко и ще надмина мъжа ми  Sad, на мен ми мерят само кръвното и килограмите, последният преглед беше около минута и 20 секунди, навън още е жега а мен ме е пипнал подъл грип  Sad прегръдки и поздрави на всички Simple Smile)

# 47
  • Мнения: 295
Нощни очи,много ти благодаря за бързия и изчерпателен отговор!

# 48
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Юхуууу! Много съм хепи!  Crazy Party Heart Eyes
Преди малко ми се обади една приятелка да ме зарадва с новината, че тази сутрин е родила прекрасна госпожица. Раждането е било просто страхотно - около час и половина след като са я приели малката сладурана се е родила!  Heart Eyes
Мамчето има само две шевчета, без които реално също е можела да мине, ама здраве да е!

Като ми се обади и ми разказа направо камък ми падна от сърцето, че всичко е минало добре и не са издевателствали над тях!  Praynig

Айде една сладка почерпка за малката фея!





(това второто нещо не знам какво е но изглежда адски вкусно!  Crazy)

# 49
  • Pleven
  • Мнения: 13
Нощни очи   bouquet за темичката!
На последната консултация ми се поскара док., че много бързо качвам кг вече съм + 9 тя каза, че като цяло са напълно в нормата, но ги качвам за кратък период 3 седмици  - 3 кг;-), иначе на мен ми мерят само кръвното и кг и слушат бебчо на доплер.
Нощни да е жива и здрава малката госпожичка newsm03
P.S. Моето ми Grinningшленце ще е момченце май съм пропуснала да се похваля Grinning

# 50
  • Мнения: 32
Тони как така знаеш на коя дата ще раждаш? Планово секцио ли ще бъде? И защо на тази дата, а не след Нова година. Сина ми се роди на 28.12. ,не е хубаво да е в старата година. Все е най малкък. Laughing

# 51
  • Пловдив
  • Мнения: 77
Vall_t аз едно нещо само не разбрах Simple Smile Аз има голяма вероятност да раждам на 28.12., тоест "причината за неизползването на отпуска ми за 2010" ще отпадне на 28.12.2012г. но до края на календарната 2012, както е записано в КТ няма да имам физическата възможност да използвам отпуска. Какво се прави тогава.
Връщам се да чета назад Simple Smile
Аз го тълкувам, че може да се ползва до 2 години след изтичане на майчинството. И причината за нейзползването му ще възникне с издаване на 45 дневния болничен. Звънни и питай ЧР във фирмата.
Чл. 176. (Изм. - ДВ, бр. 100 от 1992 г., изм. - ДВ, бр. 58 от 2010 г., в сила от 30.07.2010 г.)
(2) Ползването на платения годишен отпуск може да се отложи и когато през календарната година, за която се отнася, работникът или служителят не е имал възможност да го ползва изцяло или отчасти поради ползване на отпуск за временна неработоспособност, за бременност, раждане и осиновяване или за отглеждане на малко дете. В този случай платеният годишен отпуск се ползва наведнъж в календарната година, в която е отпаднала причината за неползването му.
(3) Правото на работника или служителя на платен годишен отпуск се погасява след изтичане на две години от края на годината, за която се полага този отпуск. Когато платеният годишен отпуск е отложен при условията и по реда на ал. 2, правото на работника или служителя на платен годишен отпуск се погасява след изтичане на две години от края на годината, в която е отпаднала причината за неползването му.

Нощни честита Ви госпожица, много да радва родителите си и вас покрай тях.

И на мен нищо не ми мерят, от време на време кръвно, ама то все 90/60, но ме гледат обстоино на ехограф.
А за килограми съм +8

# 52
  • Мнения: 493
Страхотни покупки, Бубе честита кошара.
gallya73 от къде си взе комплектчетата които се закопчават отпред и за какви пари, от сума си време търся таква по английските сайтове и намерих само в мамас енд папас на много висока цена  Crazy

# 53
  • В две тъмни очички
  • Мнения: 358
BebEshOnDeL   Благодаря   Blush
Jorjianaaa Сега съм + 2 от тая снимка в албума,а и на нея съм доста гладничка  Mr. Green , утре сутринта ще снимам пак и ще сложа една да видите ,че  не се шегувам, положенисто става сериозно  Flutter
Нощни очи  Да е живо и здраво детенцето и поздрави на майчето от форумните тумбаци! А ние освен ... да си пожелаем такова раждане  Hug
Аз и да се похваля,забравих да ви кажа,че Цитросепт-а определено доста ми помогна. Сгеа ми е само запушено нослето и то много много леко!

# 54
  • Мнения: 251
 Нощни очи - благодаря за темичката и да е жива и здрава малката госпожица!
 За ЖК и мен само ме мерят, досега само веднъж са ме гледали на ултразвук, имам усещането, че ги мързи да работят..., но здраве да е.
 Лека вечер на всички!

# 55
  • София
  • Мнения: 550
Мале, вие биете всички рекорди по писане, не мога да смогна да ви прочета.

Нощни очи, благодаря за темата, а нашия общ познат го познавам от един форум (музикален) от няколко години, може би шест  newsm78

mishen, ти да не си в Младост? Къде мислиш да раждаш?

cherry*, радвам се, че нещата всъщност са добре при теб, въпреки че те бяха поизплашили. Ти при кого си на късната фетална? Аз ще си ходя при Цолова, то това ще представлява следващата ни среща. Ние ще минем да разгледаме Бебеманията да разгледаме  Peace

Днес бях на отворените врати в Окръжна (София). Бяхме много майчета, та влезнах във втората група. Останах доволна и категорично реших, че ще раждам там. Някой ориентирал ли се е към същото място?

За покупките - ние още нищо не сме купили, но не от суеверие, а просто не можем да се организираме, а и трябва да направя списък. Взех доста неща от племенника, основно уредите. Иначе поръчахме комплектче за изписване, мислех да не купувам готово, а да си го сглобя, но това ми грабна окото, като го получа ще ви го покажа. Иначе вашите покупки са страхотни   bouquet

Лека вечер, тумбачета  bouquet

# 56
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
.....а 28.12.2012г. но до края на календарната 2012,.....
hahaha hahaha hahaha
и аз споделям мнението на Antoaneta Simple Smile, че не е хубаво в края на годината Confused

# 57
  • Мнения: 493
Аз като се замисля кога сме празнували рожденни дни, все тея родени на 1-2-3 януари са ощетени, защото другите още не са се освестили и изтрезнели от новогодишната нощ  hahaha а имам един познат на 31.12, милия нито веднъж не епразнивал р.д. все н.г....

# 58
  • Сливен
  • Мнения: 6
И аз да се запиша най-накрая в новата тема.
Вчера ме изписаха от болницата,но не ми остана време нито да пиша,нито да чета.Вие сте изписали страшно много за 5-6 дни и не мога да смогна.Пък и вчера нали беше празник и бяхме канени на сума ти места,едвам смогнахме да огреем навсякъде.
Докато бях в болницата ми правиха 3 пъти записи на тоновете  Simple Smile.Толкова ми беше хубаво да чувам сърчицето на бебка.Аз от миналата ЖК до тази съм качила според техния кантар 4 кг,а според моя 2 кг и на кои да вярвам не знам.Повече ми се иска на моя,ама не вярвам пък техния да не е верен.И като тегля чертата досега съм 14+ кг а има повече от два месеца още.Направо не ми се мисли Shocked ще стана като буре,нали съм си и  по-нисичка.
Лека и спокойна вечер Hug.

# 59
  • Сливен
  • Мнения: 6
.....а 28.12.2012г. но до края на календарната 2012,.....
hahaha hahaha hahaha
и аз споделям мнението на Antoaneta Simple Smile, че не е хубаво в края на годината Confused

И аз съм на това мнение,понеже съм на 25.12 и все съм била най-малката от набора си.

Общи условия

Активация на акаунт