LaRedoute.fr - 178 - Всичко за поръчката!

  • 36 178
  • 739
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 2 296
Момичета, моля Ви за малко помощ: мъж висок 180 см, талия 105 см и ханш 110 см какъв размер панталони и дънки да му поръчам
Благодаря Ви предварително
Аз бих казала 48, ако обича да не са по него, моя мъж е с 5-10 см. повече и му взимам дънки 50№, панталони- 52№.
Не знам 46 дали ще му е добре, а и зависи къде е мерена талията....те нали по-надолу носят панталоните.
Но аз лично препоръчвам 48№ за панталони и и 46 № за дънки.  Peace

# 61
  • Мнения: 3
ето това от мен http://belaruja.snimka.bg/children/laredoute.544763.21200280 подаръка към играчката дойде преди три дни,днес и играчката.Дойдоха по пощата.Намалих го с принцесата и излезе 25Е/крайна цена/,много е хубаво,дъщеря ми си го хареса за рож.ден,не съм го виждала по нашите магазини, в български сайт го видях между 90-100лв

Последна редакция: чт, 28 окт 2010, 01:10 от bela ruja

# 62
  • Мнения: 608
Немога да платя защо  Cry пише ми това  ! Nous ne pouvons accepter cette carte. Veuillez choisir un autre moyen de paiement.
преди да си въведа номера на картата

# 63
  • Майничка
  • Мнения: 12 642
Немога да платя защо  Cry пише ми това  ! Nous ne pouvons accepter cette carte. Veuillez choisir un autre moyen de paiement.
преди да си въведа номера на картата

Рестартираш и чистиш кукитата.

# 64
  • София
  • Мнения: 695
Вчера получих 3 малки патета от пощата от - 15, 17, 18. За всичко е писано само за този потник на адидас не видях коментари
взех р-р S,  по етикет 38, доста е УГОЛЕМЕН, според мен отговаря на L, много хубава кройка и материя, а деколтето седи страхотно.
 
Ето размерите
Дължина 66 cм.
Ширина под мишница 42см
Ширина долу 43см
и реални снимки

# 65
  • Варна
  • Мнения: 384
Благодаря за отговорите.  Hug
Може би е много обсъждано, но аз не намерих това което ме интересува в предните теми.
Моля, кажете ми към масичката за игра какъв конструктор е съвместим. Защото предполагам, че в комплекта са малко частите.
http://www.laredoute.fr/vente-table-d-activites-reversible.aspx? … rodsize=undefined

Да, конструкторът е съвместим! Жълтата част се обръ6а и там се реди конструкторът!
Благодаря ти  Hug,аз явно не съм се изказала правилно. Предполагам, че ще трябва да докупуваме и друг конструктор и затова питам кой е съвместим - например Лего, продаваните конструктори в Джъмбо или някакви други марки.

ами частите на конструктора са по малко от десет-не помня вече и наистина са много големи-с лего и мега блокс не става..не съм виждала отделно да се продава конструктор с толкова големи части.

# 66
  • София
  • Мнения: 6 574
Добро утро,
мацки, а как не процедира с DHL и заключваща се входна врата ? Сега е студено и няма съседи да циркулират, а на поръчките не пишат телефони (даже нямам спомен да съм си писала телефона при регистрацията в Ла Редут). Да звънна в DHL да оставя телефон, Rolling Eyes ама като и номер на товарителница нямам, а те как "обичат" да търсят по име и адрес...
Вие как процедирате, предполагам, че не само нашата входна врата се заключва ???

# 67
  • София
  • Мнения: 1 209
bibi,аз им се обадих.Дадоха ми № и оставих телефон ,тъй като и аз имам проблем със заключваща  се врата.Обади им се!

Честит първи сняг !!! Nature Snowman

Алекс , smile3525 !

Уиуи, при нас в София вали сняг на парцали !

Последна редакция: чт, 28 окт 2010, 09:09 от tedichka07

# 68
  • Мнения: 910
Извинете за спама, ама къде вали сняг  ShockedПри нас се опитва да изгрее слънце, което не значи че е топло де. Мраззз, мразя гоо  но пък децата го обичат santa2

# 69
  • Пловдив
  • Мнения: 71
А на какъв номер в DHL звъните- за вашия град или?

# 70
  • София
  • Мнения: 1 209
А на какъв номер в DHL звъните- за вашия град или?


0700 17700 - национален телефон /така пише в сайта /! Peace

# 71
  • София
  • Мнения: 6 574
Егати купона  Crazy. Не мога да им звънна - нямам домашен, а мобилният ми е тъч скриин и като се свържа, после на мога да натисна 1 за София  Mr. Green Mr. Green Mr. Green, не ми е активна клавиатурата. Ще чакам, ако не стане ще търся служебните си контакти с тях.  Whistling ooooh! Crossing Arms

# 72
  • София
  • Мнения: 2 296
Егати купона  Crazy. Не мога да им звънна - нямам домашен, а мобилният ми е тъч скриин и катос е сваржа, после на мога да натисна 1 за София  Mr. Green Mr. Green Mr. Green, не ми е активна клавиатурата. Ще чакам, ако не стане ще търся служебните си контакти с тях.  Whistling ooooh! Crossing Arms
Пиши им на @- http://www.dhl.bg/bg/contact_center.html  Peace

# 73
  • София
  • Мнения: 695
Доколкото мога да следя темите засега по DHL идват поръчки само направени на 20,10,2010 От всички останали дати - идват по пощата

# 74
  • София
  • Мнения: 6 574
Доколкото мога да следя темите засега по DHL идват поръчки само направени на 20,10,2010 От всички останали дати - идват по пощата

и от 19-ти имаше.

Общи условия

Активация на акаунт