Уейт Уотчърс (УУ) : Тема №4

  • 58 343
  • 743
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 257
Момичета, привет Hug
Weightie, благодаря за новата темичка Hug
Отдавна не съм писала, може да не ме помните, но аз за около 2 месеца съм -6 кг. Напоследък задържам, но и превишавам точките Embarassed 
Успех на всички и много минуси!

# 16
  • Мнения: 158
наистина ми е доста трудничко да се ориентирам.ние в петък обикновено излизаме.ако си поръчам салата от зеле моркови домати краставици зехтин и сирене плюс сърца на скара.на какъв принцип действате винаги преди да изядете нещо го смятате или после гледате колко точки е ,но ако е второто то няма смисъл,като не знаеш дали не си погълнал много точки

# 17
  • Мнения: 1 073
           weightie   Hug Hug Hug Благодаря за темичката

  mu6inka , добре дошла сред нас. От началото е доста объркващо, но се свиква. Аз съм на режима от началото на Юни ( в отговор на bva ) и все още има неща, които пропускам или съм забравила. Затова чети внимателно и от време на време препрочитай. За месните неща не мога да ти помогна  Tired , не ги консумирам. Когато си навън поръчвай храна с фактор ситост. Аз действам на принципа- закуска и обяд, гризкане- не смятам точки кое колко ще ми е .Пиша ги в тефтера, който не вадя от чантата и смятам колко са до момента -17т. = вечеря  Laughing
  
 Момичета днес оризен ден ли е бил  Laughing . И аз обядвах ориз- 5т. ( 1 за м-ната) и една филия Вита- общо 6,5т. за обяд  Wink
 Вчера и онзи ден ги пиша дъждовни- попрекалих със сладкото ( все пак съм в МЦ  Simple Smile ) Онзи ден 21, вчера 18.... не ми се спестяват и започвам от днес цикъла отново и по- добре, защото е Четвъртък, а беше в Понеделник (лоша идея)

  Цветче , аз съм била на 90- дневната ( много хубав режим по между другото) и смятам, че УУ е подходящ да се захраниш ( но и много различна, ще ти е трудничко в началото, но ще помагаме), за да не върнеш килограми. Аз поне се отпуснах след 90- дневната и си върнах 4-те кг. които бях свалила, много бързо  Hug
 

# 18
  • Мнения: 5
Според една табличка която намерих сърцата (предполагам в сурово състояние) са 153 Ккал и 9 мазнини, което по мои сметки излиза 3.5 за 100гр. Не е ли много?  Thinking   

# 19
  • Мнения: 158
понеже знам английски се порових в сайтовете да видя за точките,но нещо не ги намерих,като имам повече време тия дни ще потърся повече.ще препрочета всичко наново та дано ми се порязасни.но по мой сметки вчера толкова ядох а съм си в точките.не мога да повярвам че ядеш и ще сваляш.може ли да ми напишете вашите резултати.от кога сте на режима и по колко сваляте

# 20
  • Мнения: 1 073
понеже знам английски се порових в сайтовете да видя за точките,но нещо не ги намерих,като имам повече време тия дни ще потърся повече.ще препрочета всичко наново та дано ми се порязасни.но по мой сметки вчера толкова ядох а съм си в точките.не мога да повярвам че ядеш и ще сваляш.може ли да ми напишете вашите резултати.от кога сте на режима и по колко сваляте

  Само да напомня, че УУ има различни системи. Тази, която ние следваме е по немската система !!!
  За 4м. аз съм -6кг. ,но тъй като ми останаха малко килограми за отстраняване, вече по- трудно мърдам кантара  Wink От стартово тегло 60 сега съм 54кг.

# 21
  • Мнения: 5
Добро утро момичета!  food010
Да се отчета за вчера:
З. ябълка-0т. кафе-0т.
О. ориз- 5т.
В. свинско без мазнина с доматен сос- 4.5т. вино 6т. (2 чаши) Blush филийка ръжен хляб-1т. едно сладкишче с мюсли 1.5т 
-------------------
18т. за деня от 19+1 спортна= спестени 2т. Но имах превишение предния ден с 1т. така че съм на плюс само с 1т.

mu6inka предния път, когато започнах имах добри резултати, но спазвах режима за кратко. За около 3 седмици бях -2кг.
Иначе аз съм 170 висока и тежа в момента 67кг. Искам да бъда 60кг.


# 22
  • Мнения: 58
Охооооооо много сте писали. Брово! Ето че има и нови.
 Laughing Laughing Вчера и за обядвах ориз.
От началото на седмицата всеки ден спестявам, само вчера съм +3т. Спестявах си за уйкенда, когато със сигурност ще се улея. Но мисля да си набавя плодове и да готвя по-режимни неща.
weightie благодаря за темата. Е най после и за теб почивка, че напоследък май ти дойде в повече работата.
mu6inka бяхме разсъждавали за пил.сърчица, че може и с фактор ситос, защото те са си протеини. Слагаш точки само за мазнината. Няма ги в таблиците на режима, т.к. той е немски, а там не ядат такива неща. Аз често ям дробчета и сърчица. Свикнала съм от Дюкан. Писала съм го и друг път , но сега специално за теб- с Дюкан свалих 19кг, който качих след това. И сега многократно почвам борабата от начало и от начало. Отслабва се около 0,5кг на седмица, може и 1кг, но сигурно когато спортуваш.
PEPANP не сме те забравили.
 ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ събра се компанията!

# 23
  • Мнения: 92
Добро утро,

Tonichka, благодаря ти за този коментар! Вчера правих последен воден и още една четворка след водния ми остава. За момента ще ви следя - искам да прочета и предните теми, защото някои неща са ми малко объркани и не ги разбирам /например като си готвя супа, как да и сметна точките, като има много съставки вътре и в различно количество....; също храните със статус засищане, когато се добавя нещо как се смята.... такива работи/
Тоничка, ти след 90-дневната като качи 4 кг с УУ ли ги качи, или започна УУ след като си ги качила?

Колко точки е например една свинска пържола на скара + порция пресни пържени картофи + пърленка ?

# 24
  • Мнения: 5
Колко точки е например една свинска пържола на скара + порция пресни пържени картофи + пърленка ?
Оххх бива ли такива апетитни въпроси да се задават по обяд. Joy аз само като си представих пържолката на скара и огладнях още повече.
Иначе аз бих сметнала така: пържолката (ако е без мазничко) 3т. до ситост; картофите са дадени за 150гр. 9т. а една порция е около 250-300гр. така, че 18т. и пърленката 2т. (филия бял хляб е толкова) = 23т. Ако има сиренце върху картофките и на него му се слагат точки.

# 25
  • Мнения: 92
хахахах ясно, благодаря много за ориентира за смятане. Аз имам 20 точки /като сваля до 69 трябва да намаля с една точка/ От друга страна 2 пъти седмично тренирам народни танци х2 часа - т.е. 1 път в седмицата бих могла да си позволявам това, а другите яденета само плодове и зеленчуци от безточковите. Правилно ли разбрах?

А за обяда... не ми говори - сега нагъвам една безсолна извара със салата и маслини.... само преглъщам по пържолата Simple Smile

# 26
  • Мнения: 5
И аз тренирах народни танци, но за кратко. Много интензивна тренировка си е и то два часа сигурно не се спираш (поне аз така бях, нямаше почивки, само яко танци Laughing ) Така, че ще печелиш много точки.

Но не забравяй че трябва в края на цикъла от 7 дни да си си изяла всички точки. Не карай само на плодове и зеленчуци. Щом имаш за деня 20 точки, можеш на ден да спестиш най-много 4т. Другите трябва да си ги изядеш.
А 16т не са никак малко. Ако искаш пиши тук какво ядеш и ако някъде бъркаш в точките ще те поправяме, така е по-лесно. Аз затова си споделям менюто за деня, ако някой открие грешка да ми каже. Simple Smile Аз се храня винаги много разнообразно, нямам ден в който да съм била само на зеленчуци и плодове.

# 27
  • Мнения: 7
понеже знам английски се порових в сайтовете да видя за точките,но нещо не ги намерих,като имам повече време тия дни ще потърся повече.ще препрочета всичко наново та дано ми се порязасни.но по мой сметки вчера толкова ядох а съм си в точките.не мога да повярвам че ядеш и ще сваляш.може ли да ми напишете вашите резултати.от кога сте на режима и по колко сваляте

Какво толкова яде вчера, сигурно си яла 500г салата, което е супер но в една салата без мазен дресинг просто има нищожни калории. Колкото до това, че ядеш и сваляш, според мен да не ядеш е просто убийствено за метаболизма. А пък ако гладувам, особено ако гладувам без да се движа организмът ми 100% ще предпочете да се храни от мускулите ми. УУ е базирана на калории/ мазнини, и мисля оптималния вариант е калорийния дефицит да се получава най-вече от спорт.

Аз за два месеца и половина съм - 8.5кг, но на мен килограмите са ми повече от повечето момичета тук, а и мога да кажа че не се движа достатъчно, това е със сигурност.

Колкото до тази пържола с картофки и пърленка, ако тази пърленка е чесново хлебче, т.е пица без топинг аз бих и сложила 2т на четвъртинка. Но ако откажеш пържените картофки и ги замениш с печени, например, точките биха изглеждали тотално по друг начин. Т.е 300г печени картофи (300г е доста голяма порция и заедно с пържола и хляб си е повече от до ситост!  Grinning) биха били 4+1т мазнина, а пържени са 18.

# 28
  • Мнения: 158
започнах да си правя списък с това какво ям.днес э; 3в1,Ябълка 1т.    о;зеле с пиле 8т.

# 29
  • Мнения: 0
mu6inka Аз в момента съм на почивка от режима, но мисля съвсем скоро да подновя.
Аз за около месец и половина някъде свалих 6 кг, от които не съм качила нищо досега, а минаха няколко месеца.
Не се колебай режима е невероятен   bouquet
До скоро момичета

Общи условия

Активация на акаунт