Отговори
# 705
  • Мнения: 4
Здравейте! Лорийн, честита ви годишнина   bouquet, още сто пъти по 11 години да сте заедно и любовта ви да е като виното - да става все по-хубава с годините!
На хубаво вино по принцип съм почитател, преди да забременея, си пийвах често по чашка. Не само вино де, почти всякакъв алкохол пиех (в минимални количества, но за сметка на това редовно  Wink), но откак забременях, не ми се пие изобщо. Не се ограничавам нарочно, не мисля, че ще ми стане нещо от чаша вино, стига да не е твърде често. Просто не ми се близва дори алкохол, абсолютно никакъв. За сметка на това проядох суджук - такова нещо можех преди да не вкуся с години. Месо друго пак не ми се яде, хич не съм по месото, макар да знам, че е хубаво да се яде заради хемоглобина. Суджуче обаче си хапвам по малко от време на време, нищо няма да му стане на бебето от толкова.

# 706
  • Мнения: 426
 Hug Hug Hug


Минавам само да питам нещо доста притеснена, много от вас казваха преди време за коластра. И сега, като се преобличах имам две петна на потника на гърдите. Доста ми е притеснено, защото са си доста големи, колкото 20ст. и ми се струва, че са жълтеникави. Това ли е коластрата, защото досега не съм имала такива, нищо.

Благодаря ви за пожеланията  Hug
Приятна вечер от нас

# 707
  • Мнения: 17
loryn Честита годишнина и от мен! Да остареете на една възглавница,обичайки се толкова много, че да не можете един без друг! Hug  bouquet
Днес тук времето беше мрачно. Ходихме на една лекция с лекарка- нищо особено не каза, аз нямам никакво настроение днес- утре от рано,рано сутринта ще къртят и сменят прозорците вкъщи и ми е много криво. Имам чувството,че щем нещем живеем на строеж! Никой не ни пита, дали ще се изнасяме,или ще оставаме, все им е тая. А аз после с корема да му мисля след техния апокалипсис вкъщи, че ще се наложи и тук да спим на всичките му миризми от мазаното.... нямам думи! Да не ви предавам лошото си настроение повече.
Желая ви лека и приятна вечер!  bouquet

# 708
  • Мнения: 26
Лори,не се шашкай това е коластра.Тя остава такива петна  Peace

За пиенето-до преди половин месец всяка вечер почти си пийвах по половин чашка червено или бяло винце.Напоследък обаче нямам желание,заради тея пусти киселини Sick

# 709
  • Мнения: 43
 Hug
И аз пийвам -или червено винце или биричка, не прекалявам Blush
От днес пак съм на работа, та ще имам време да прочитам повече и да се включвам  Rolling Eyes Ама ми остана малко де, около месец работа,  лелееее как мина това време.....
Някой ми беше казал за пъпките да се мажа с крем "Здраве", аз отидах в аптеката - нямаше и така и не си купих, за да кажа дали има ефект.
 
   Laughing голяма си скица...
Лека вечер и до скоро  Hug

# 710
  • Мнения: 110
Добър вечер и от мен. Чета ви, но не успявах да се включвам по темите, че имахме разни мероприятия в МОЛ-а и бях по 12 часа на работа.
Онзи ден направихме първите покупки за бебо - поръчахме креватчето,     , нарочно исках тоя път да няма плътна страна, че да имам видимост от всякъде и да не се чудя как да закрепя обиколниците. Купих си и 2 шишета на Томи Типи, мисля сега да съм на тях, много ми препоръчаха. Купих и едно на Авент, че да става на помпата, но като цяло аз лично не съм доволна от тях. Харесвам им залъгалките и пак от тях взех. Купих си и еднократни гащи за болницата, подплънки на Чико (за мен са най-добри). Това го взехме от Пигис-а, като ползвах 10% намаление с талона от Бебемания. Вчера ходихме до ВисВиталис. Хареса ми, има голям избор на всичко. Купихме 3 бодита, 2 ританки и 3 лигавника и мисля, че повече дрехи няма да купуваме, купихме и спален комплект с обиколници, тяхно производство от трико. Страхотен е и е на много добра цена.   http://www.visvitalisbg.com/store/product.php?ProductID=19
Сега си търся 2 ръка подгревател за шишета и ще си купя и ел. кана. И с това ни се изчерпват покупките. Ама то като миналия път се оляхме доста, така е. Имаме дрехи за 5 деца още.... hahaha

Биричка си пия редовно, винце чат-пат ама ми излизат киселини от него. Вечер удрям по 1-2 глътки от на мъжо уискито, ама не всяка вечер де.

# 711
  • Мнения: 426



 bdbaloni hbday happy bd baloni

Добро Утро от нас, моето мъжле има рожден ден днес. Да ми е живо здраво и много да ме слуша Mr. Green
Стани благодаря бая се оглеждах вчера  hahaha
Весел ден на всички  Hug

# 712
  • София
  • Мнения: 2 484
Добро утро на всички и хубав ден!

Честит рожденик на Loryn!

# 713
  • Мнения: 2 447
Добро утро....
Честито на празнуващите вчера....   bouquet
Лорин,Честит Рожден Ден на мъжа ти..Много да те слуша и обича....  bouquet  Ама ти верно не се шегуваш  Mr. Green
За течността- коластра е,не се притеснявай...
Миме,Честити покупки...,със здраве да си ги ползва бебо и вие покрай него...

Бягам да карам малчо на градина

# 714
  • Мнения: 17
Добро утро, мамчета и бебчета!

Минавам набързо.

Лорин, да ти е жив и здрав мъжа и много да те обича! /страхотна торта!/

Мими, това легленце и на мене ми е харесало и се колебая между него и още два модела. Със здраве да си го ползвате!

Пожелавам ви приятен и усмихнат ден, всичко да ви се случва с лекота и радост!

# 715
  • Мнения: 186
Добро утро и от нас  Hug

Ама Лори, ти наистина не се шегуваше, като каза, че много имаш да черпиш... Grinning Да ти е жив и здрав мъжът, много късмет и на двамата  Hug

# 716
  • София
  • Мнения: 406
Лорин, да ти е жив и здрав мъжа и много да се обичате! Страхотна торта си ни приготвила, аз нали все на сладко налитам  Simple Smile.

Днес и аз от рано съм на работа, обаче нещо ме боли и ми се стяга коремът... И цяла нощ странни сънища сънувах - крадци лових, пране прах, ама едни дрехи с кройки от времето на баба ми, при това на ръка - много "трудова" нощ беше  Joy.

# 717
  • Varna, Bulgaria
  • Мнения: 464
Добро утро и от мен, не успях да се наспя и още от сега си мечтая за възглавницата довечера...
Лорин, да ти е жив и здрав мъжа и на ръце да Ви носи и теб и бебе  Hug Весел празник!
Мен снощи ме боля корема, приличаше на контракционни болки, но без да се стяга корема, утре съм при единия док на преглед и ще го питам.
Да питам нещо, има ли някой като мен, на когото нещо(предполагам някой орган изместен от бебе и матка) да му подпира на ребрата. Вчера чак ме болеше това място(при мен от дясно на слънчевия сплит, но е определено ребро). С Валентина имах подобен проблем, но това беше съвсем накрая, когато нямаше място вече в мен и тя ме подпираше с колянце или петичка, само че от ляво...
За пиенето, и аз съм почитател на хубавото винце, но не мога като Стани заради киселините, но като че ли повече ми се близва концентрат и понякога близвам от ракийката или уискито на мъжа ми, когато си пие аперитива.

# 718
  • Мнения: 727
Добро утро!

Лорин да ти е жив и здрав мъжа,много късмет да го съпровожда в живота и да се радва на семейството си,да ги обича Heart Eyes
Много ми харесва една максима
Най доброто което един баща може да направи за детето си е да обича майка му Hug

Хубав ден на всички тук е мрачно,но топло,днес ще прегледам дрешките за бебето Flutter и ще си ги подредя,какво има какво няма...

чао

# 719
  • Мнения: 17
Много ми харесва една максима
Най доброто което един баща може да направи за детето си е да обича майка му Hug


Страхотно казано! Hug  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт