Отговори
# 525
  • Мнения: 1 599
Добро да е  Mr. Green


Мариииииис, на маникюр съм днес...какъв цвят да си сложа ? Mr. Green

Такааа, понеже е люта зима в София мисля, че едно We'll always have paris, Lincoln park after dark ще е добре, а защо не Midnight in Moscow  Joy  Hug справка http://www.opi.com/

# 526
  • Мнения: 919
Добро да е  Mr. Green


Мариииииис, на маникюр съм днес...какъв цвят да си сложа ? Mr. Green

Такааа, понеже е люта зима в София мисля, че едно We'll always have paris, Lincoln park after dark ще е добре, а защо не Midnight in Moscow  Joy  Hug справка http://www.opi.com/

 Shocked Shocked Shocked Shocked

След пъроначалния шок, се образовах и ...Благодаря, ще те послушам и ще се овапцам в нещо тъмно Simple Smile

# 527
  • Мнения: 159
Здравейте, ние днес сме мноооого по-добре. Нощите бяха ужасни Т-39 и трудно спада, пожелавам на всички болнички да се оправят по-бързо и да се разминат с температурата, за нас е голям бич.
-относно грипната ваканция - За Варна, днес разговаряхме с нашата класна, няма удължаване , даже състезанието ЗНАМ И МОГА, което беше за вчера са го насрочили за събота 29.01.

# 528
  • Мнения: 3 804
Да си похваля гарджето-днес им дадоха оценките за първия срок.Има отлично по-всичко  Grinning , раздали да им и дребни подаръци,но понеже на една от приятелките и не са дали ,явно оценките не са били на ниво ,моята и дала ножичка и молив .
За награда и купих преносима дъска  и тебешири -голям кеф.

N i y a -голямо веселие е,на моменти надминавам Тити Папазов  Mr. Green ,добре че поне големите заедно карат пуберитета т.е 2 в 1 ,та ще съм си отпочинала когато дойде времето на дребната. Laughing

Бързо оздравяване на болните  Praynig Hug

# 529
  • Plovdiv
  • Мнения: 548
Уго, Не знам, дали Тити крещи, но аз понякога сама не се издържам, а мразя да крещя. Laughing Най-спокойно е когато са в различни стаи  Laughing, съберат ли се - без рефер не минава.
Големият ми е на 13, през май става на 14, 97 набор. Не съм те засичала в темата за седмокласниците, та сигурно средната ти щерка е 96 набор.
Марис, ама това са едни от любимите ми нюанси, ама моля ви се. Laughing Не обичам бледи лакове. Сега съм си дала ню-ню почивка, че последният лак леко ми оцвети ноктите- не сложих основа.

Как са болничките?

Аз от събота съм на работа, започнах да кашлям пак,  ooooh! болят ме дробовете, когато излизам на студено. Писна ми, еййййй, няма оздравяване. Laughing
Лазар мина през едно възпаление на ушето само с капки. Praynig А, Митко продължава да пие хапове и да ходи на физиотерапия ииииии не мога да му гледам вече течаштия-запушен нос. Laughing

Малко да вметна за уменията на Лазе, че все забравям. Laughing Сигурно, защото не са много. Буквите пише, повечето, но отказва да ги научи като букви,  ooooh! като е зациклил - това не е М, а буквата на бате, например и не мога се преборя. Тропа с крак и се ядосва, че му говоря. Цифрите знае до 10. Смятане - не, изключая 1+2 и 2+2. Пеене - да, но не възторежено Grinning, за разлика от брат си. Много обича да рисува, съвсем детски, но разнообразни. Най-умел е в сглобяването и разглобяването. Сам сглобява новите си бионикъли на лего, отказва помощ и докато не го направи, не мирясва.

Ами, това е.
Ааа, забравих - кафе?

Напоследък много ми се услажда виенското.  Laughing

# 530
  • Sofia
  • Мнения: 4 389
МноУ сте гадни с тоя лак  Twisted Evil - ръцете ми отдавна не са били в по-ужасно състояние, а лак не съм слагала от единствения път, когато бях с гел преди ехееее...7-8 месеца  Cry
Niya, що така бе с тази кашлица Sad Много е важно да се излекуваш до край  Naughty

# 531
  • Мнения: 919
Добро утро и от мен  Heart Eyes

aniK А не остава ли време вече за гелче  Wink
N i y a знаеш дробовете са много деликатни. Ако се налага , отиди пак на лекар, само бъди сигурна, че всичко е наред и нищо не ги застрашава.  Hug
Уго Чавес Четити ви хубави оценки!!! Много е хубаво детето да носи добри резултати у дома, голяма радост ми е, когато я хвалят за нещо. Така вътрешно ми става едно топличко Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Марисче сложих много як лак, ама не му запомних името, не беше от тези , които ми препоръча, щото ги нямаше в салона, но много подобен  Peace

За болните пак да кажа, при последните грипни съсътояния, успешно ми помага забъркан мед с  изцеден лимон. Ама слагам и от двете по много. Не е най-любимото й нещо , но пък помага много. Опитайте, откакто го правя неприятните признаци на грипа, преминават много по-бързо.
Тя определено е добре, в понеделник животи здраве е на градина Peace

Снощи бях на преглед - матка и яйчници са ок, матката била чиста (оставаше да каже, че не е, нали той ме чисти  Mr. Green ). Взехме микробиология и цитонамазка и другата седмица ще разбера резултатие.

Приятен ден на всички   bouquet

# 532
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Добро утро и от мен. Hug  bouquet

Уго Чавес Големи момичета. Peace Страхотна постъпка! Браво на момичето!!! Предполагам колко топло ти е станало на сърцето...
Ние си имаме две мацки с по четири и с по три дечица - все са млади и то доста. Heart Eyes Ти на колко си, ако не е тайна?
И да, учителка съм, но много, много млада в тази област....все още не съм изперкала. Laughing
Niya Не можа ли да си поседиш още вкъщи?
pipiole А ти в каква сфера търсиш?
Maris Е, кЪ мислиш тая работа, един зад врато и всичко си иде на мястото - то бОя изгражда, той не разгражда/шегичка на Камен Донев/ Mr. Green

За работата - на там ми намирисва, но не е мястото да разказвам. Просто пак с моя карък. Crazy
Ще се видим и ще разкажа.
Не ме мислете - вече на друго място съм подала и дано стане. Praynig
И в реда на мисли за виждането я да питам аз следното - Ние няма ли да си посрещнем Госпожичка Клавел както подобава? Така както ние си знаем.... Simple Smile
Бая време мина, а ние още с хляб и сол и....ракийка Joy не сме си я посрещнали! Confused Grinning

В казан си се пекла,
по тръбичка текла,
ракийчице -
светая мъченичице,
Алилууууя.

Ти носиш упование
и главозамаяние
ракийчице -
светая мъченичице,
Алилууууя.

И главозамаяние
и кракопреплитание
ракийчице -
светая мъченичице,
Алилууууя....
 hahaha Joy

# 533
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Ааа збравих да споделя ей тази велика мисъл на Калоянчо - Вчера прибирайки се от детска, виждаме едно улично псе в бяло и черно, леко трътлесто. ....Калоян ме пита това делматинче ли е, и аз "Аааа минало е от там..", "Е, каква му е дееее...", аз - "Ми улично бре мама, каква да е." и той след лек размисъл, но авно много задълбочен Mr. Green казва и отсича - "Кравешка, я го виж има същата окраска...ама едно не мога да разбера мАмО как е станало...?!"  Shocked hahaha Joy

# 534
  • Мнения: 919
Ааа збравих да споделя ей тази велика мисъл на Калоянчо - Вчера прибирайки се от детска, виждаме едно улично псе в бяло и черно, леко трътлесто. ....Калоян ме пита това делматинче ли е, и аз "Аааа минало е от там..", "Е, каква му е дееее...", аз - "Ми улично бре мама, каква да е." и той след лек размисъл, но авно много задълбочен Mr. Green казва и отсича - "Кравешка, я го виж има същата окраска...ама едно не мога да разбера мАмО как е станало...?!"  Shocked hahaha Joy
Joy Joy Joy Joy

А за срещата съм много ЗА!!!!!
Само да видим Госпожичката ще може ли?

# 535
  • Мнения: 3 804
s_sunny   Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Цитат
Ти на колко си, ако не е тайна?

не е -на 35 ще стана тази година,големите са студентски бебета,пораснаха с приказки и лекции .Веднъж ги прибирам от градината ,а на другият ден съм на изпит та децата цули думата вина и ме питат какво е вина-аз съответно им развих цялата тема в подробности -форми и наказания.Малко пред нас вървеше една жена,няколко пъти се обръща а пък с какво изражение ме гледаше  Crazy Crazy Crazy Crazy

N i y a позната история,само че когато каките нямат какво да правят започват да я дразнят че била черна ,а те бели и познайте какви викове настават.  #2gunfire
Да средната е 96 ,но ние сме в чужбина,така че не от отчетните пиша само тук.

pipiole успех с резултатите  Praynig Hug

Ние се оправихме бързо с грипа,още при първите признаци 3 пъти по 2 таблетки панадол cold and flu.
При нас такова слънце е пекнало и от яке няма нужда,само за навън.
Лек ден на всички   bouquet

# 536
  • Sofia
  • Мнения: 4 389
aniK А не остава ли време вече за гелче  Wink

Какво говориш, Поли  ooooh!  ooooh!Аз едва се измъквам за 10 мин до пощата понякога. Най-рахат е през уикенда САМО с Габи до Кауфланд. Където ходя, трябва да е с Криста, а тя как ще стои на едно място повече от 10-тина минути  Crazy
Трябва на зъбар да ходя - с Габи можех, той си спеше в кошницата, но с тази не става. И на фризьор трудно става... пък и е наплашила всички с цивренето си по мен и никой не иска да я гледа  Mr. Green
Мариско, чети, чети  hahaha

Уго, имаш много хубави момичета - щастлива мама на 3 девойки  Hug

# 537
  • Plovdiv
  • Мнения: 548
Поли, това смятам да направя, само да ми излезе графикът.  Simple Smile За работата исках да ти кажа, че имаме няколко познати, приятели в София, които мога да попитам, работят в различни области, но трябва да знам какво търсиш. Ако искаш пиши на лични. Ще се радвам да съм в полза.
Ани, гадни сме, нали?!? Laughing Hug Аз се справям сама, защото докато стигна до салон, ще си ходя вечно не оправена. Joy Тази Кристичка, да вземе да се променя в "лепкавото" отношение, че... Laughing Аман от гербови марки. Joy
Пепорая, дано тази вечер сте без Т. Praynig
Уго, и при нас тийнът дразни малкото, а то отвръща с юмруци, защото с друго не може и става... ooooh!
Сънка, е не пия ракия, но ми се допи. Joy Ще взема да си сипя едно вино.  Wink Сега да не запееш другата песен. Laughing
Много се смях на теорията на Яни за произхода на уличните кучета. Joy
И на теб стискам палци за работата. Hug

# 538
  • Sofia
  • Мнения: 1 195
и на мен ми харесва идеята за срещичка  Hug

# 539
  • Мнения: 528
зздравейте.Уви това а изпадането  черна дупка 40 дена преди Рд е вярно и аз изпаднах в такава и не ми се пише но наминах да ви кажа здравей.Евентуално когато изгрее слънцето на мойта улица може и да изеза от нея.
Доскоро.Ако има сррещичка много имам нужда да ви видя че напоследък доста ми се събра.Ако има срещичка нека СЪНКАТА да ми звънне да ми каже кога е ще дойда10000% съм сигурнна че ще дойда ако ще не котка да ми мине пътя идвам,оставям децата при баща ими идвам

Общи условия

Активация на акаунт