Любов и наказание /Aşk ve Ceza/ - тема 28

  • 43 774
  • 740
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 640
Добро утро,дами!

ПОЖЕЛАВАМ НА ВСИЧКИ ПРИЯТНИ ПОЧИВНИ ДНИ!




Да изпием по едно кафе и тогава да решим кой на кого е.



Всеки може да иска  ,но нали затова се казва състезание,там се решава. Wink
Това ,че някой е решил "този е мой ",нищо не значи,трябва да се пита и другата
страна Confused. Доколкото видях никой не е поискал Emrah Elçiboğa.Може да сте поискали Ешреф ,но аз него не го искам. Той е за още десетина
серии, а аз искам нещо за по-дълго време. Mr. Green

# 676
  • Мнения: 630
Пав, благодаря за кафенцето!  bouquet  bouquet

 

# 677
  • Мнения: 9 776
Това ,че някой е решил "този е мой ",нищо не значи

ПАВ  bouquet  права си Hug
Освен това ние сме около 200 фенки само тук , а мъжете в Л и Н  се броят на пръсти,не е честно обсебването Heart Eyes ще се редуваме,или заедно ще си караме ваканциите Joy Joy Joy
Може да пуснем анкета да се преброим за кого по колко сме Joy Joy Joy

# 678
  • Мнения: 8 717




Stefok, благодаря за снимките, а на hiaciht - за добрите коментари към тях! Heart Eyes  bouquet

pavlinaio, аз лично нямам претенции нито към Ешреф, нито към Emrah Elçiboğa!
Аз съм си заплюла Явуз, превъплътен от Erkan Bektas! Grinning



# 679
  • Мнения: 9 776
Ще си избера Кърач, че поне ще се наслушам на хубава музика и ще си помечтая за Мурат  Joy Joy Joy
smile3501 smile3501 smile3501

Ей ,как се сети за него, право в десятката Heart Eyes Joy

# 680
  • Мнения: 1 863
  Добро утро, момичета!
 Благодаря за кафето и снимките! Много са хубави, но и тревожни! Яска, явно се е престрашила да отиде в полицията да търси Саваш, но какво ли и казаха - че си е тръгнал най-вероятно и тя сега е тъжна, че не и се обажда!

# 681
  • Мнения: 630

И според мен Ясемин не подава жалба, а търси някаква информация за любимия си!Тя другаде не може и да си помисли, че може да се обади! И ако е така, още повече се потвърждава моята версия, че не е спала в леглото на Явуз. Най-малкото не би си позволила толкова скоро да потърси Саваш - угризенията би следвало да я преследват доста време! Peace

# 682
  • Мнения: 640
Лили и да имаме право на три отговора Mr. Green

alex_b
,не е достатъчно само желание Embarassed.Важно е да има и отклик и от другата страна, Wink
а и  някой може да има по силен начален старт
и да те изпревари Twisted Evil.Затова тренирай,както правя аз Blush.Между другото ,още в първата серия , в която се появи Явуз ,аз си го харесах Embarassed ,така че се подготви за голяма конкуренция. hahaha

Последна редакция: сб, 06 ное 2010, 09:53 от pavlinaio

# 683
  • Мнения: 630
Това ,че някой е решил "този е мой ",нищо не значи

ПАВ  bouquet  права си Hug
Освен това ние сме около 200 фенки само тук , а мъжете в Л и Н  се броят на пръсти,не е честно обсебването Heart Eyes ще се редуваме,или заедно ще си караме ваканциите Joy Joy Joy
Може да пуснем анкета да се преброим за кого по колко сме Joy Joy Joy


Малеее, какви  хареми ще се завихрят, покрай тези герои и артисти! ooooh! ooooh! Joy hahaha Joy hahaha

# 684
  • Мнения: 630
tkostenova сега те видях на балкона и се сетих, че вчера пропуснах да ти пожелая добре дошла в нашата весела компания! Peace Peace Надявам се да се чувстваш добре! Hug Hug  bouquet  bouquet

# 685
  • Мнения: 9 776
tkostenova сега те видях на балкона и се сетих, че вчера пропуснах да ти пожелая добре дошла в нашата весела компания! Peace Peace Надявам се да се чувстваш добре! Hug Hug  bouquet  bouquet
И от мен добре дошла Hug  bouquet  bouquet  bouquet
Снощи бяхме превъзбудени и отнесени по анкетата СОРИ Heart Eyes

# 686
  • Мнения: 640
tkostenova,дано се чувстваш в свои води в темата. Hug
Трябва да се готвиш за състезанието ,нищо че си нова Party. Не си с предимство. hahaha

# 687
  • Мнения: 9 776
Лили и да имаме право на три отговора Mr. Green

Да , ако имаме право на 3 отговора, то вече спокойно в анкетата може да присъства и Саваш Heart Eyes

# 688
  • Мнения: 630
Лили и да имаме право на три отговора Mr. Green



E  Пав, - ти пък право на три отговора! Много ще се разтроим в подготовката си - пред всеки трябва да се представим с различен мурафет! Всеки си е башка луд, та ще се  #Crazy #Crazy #Crazy в представянето си! А, то трябва да бъде на ниво! Peace Joy Joy hahaha bowuu Joy hahaha Joy hahaha

# 689
  • Мнения: 0
Добро утро ! Приятна почивка .

Общи условия

Активация на акаунт