Любов и наказание /Aşk ve Ceza/ - тема 28

  • 43 756
  • 740
  •   1
Отговори
# 690
# 691
  • Мнения: 0
Добро утро

Благодаря за посрещането и хубавите снимки както и за ароматното кафе;
Аз да ви кажа мога да се жертвам и с Пала щото той е една душичка иска на всеки да угоди още повече един позитивизъм лъха от него , а милия и той има нужда от почивка ,абе не че не предпочитам да е друг ама хайде за всеки да има.
 Heart Eyes Heart EyesПриятен слънчев ден на всички

# 692
  • Мнения: 640
tkostenova ,малееее какво те чака от Фидан #Crazy
Аз съм се насочила към свободни, но ти си за ожалване.

# 693
  • Мнения: 8 717
Лили и да имаме право на три отговора Mr. Green

alex_b
,не е достатъчно само желание Embarassed.Важно е да има и отклик и от другата страна, Wink
а и  някой може да има по силен начален старт
и да те изпревари Twisted Evil.Затова тренирай,както правя аз Blush.Между другото ,още в първата серия , в която се появи Явуз ,аз си го харесах Embarassed ,така че се подготви за голяма конкуренция. hahaha

Пав, готова съм да се състезавам - може направо и с Явуз! Ами не знам в каква област точно трябва да тренирам, но кон мога да яздя, ловец с официален ловен билет съм от 10г., така че със стрелбата се справям много добре  #2gunfire, на пиене нося определено много повече от Ясето и няма опасност да се събудя в нечие чуждо легло в безпаметно състояние  Mr. Green, учила съм доста - от филология до право и кономика, та казвай в какво ще се състезаваме!  Laughing

# 694
  • Мнения: 15
Благодаря за снимките и новините!




Включвам се в анкетата на нашата тема с един непожелан
от никоя  Emrah Elçiboğa .
Не е нужно да се натискаме само при двама .
Има доста голям избор,да не се бием Mr. Green





Моля ,моля  Naughty Naughty Naughty Емра  си го заплюх на 2-рата секунда от началото на разпределянето на каста!А защо точно него Thinking Thinking Thinking по късно ще споделя! smile3508 newsm08 smile3508 newsm08 smile3508

# 695
  • Мнения: 640
alex_b,ще се състезаваме в luvbedи Явуз трябва да избира.
За какво му е на него да знае познанията ни по физика, химия ,математика и др.
Няма да му бъдем учителки ,я. Съвсем на други неща ще го обучавам. rotfImao rotfImao rotfImao

# 696
  • Мнения: 8 717
Пав, ти каза, че трябва да тренираме, а за   luvbed на мен специално не ми трябват тренировки! newsm53 Там не се учи, а се чувства!  Two Hearts Ако на теб са ти необходими - потренирай, няма лошо!  newsm62

# 697
# 698
# 699
  • Мнения: 1


Тук се вижда, че Ясето държи документ за самоличност, със сигурност нейния. Но защо ли е отишла в полицията?

# 700
  • Мнения: 1


Това сигурно е някоя малка фенка на Саваш/Мурат.

# 701
Lilims много си добра smile3501 newsm51

# 702
# 703
  • Мнения: 1 863


Това сигурно е някоя малка фенка на Саваш/Мурат.

  Някъде четох по повод тези снимки, че е някакво болно детенце. Ако го намеря ще ви го постна.

# 704
  • Мнения: 0
Toва детенце е болно от рак и е от Саудитска Арб и Мурат се е снимал на снем площадка

Общи условия

Активация на акаунт