А в коя дьржава бихте искали....

  • 1 980
  • 50
  •   1
Отговори
# 30
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
И като спечелиш да не ни забравиш Flutter Whistling
ами няма.... ще посетя всички ви Mr. Green Flutter

# 31
  • Мнения: 4 212
...да по4ерпиш. Пускай да ти се радваме. Аз до сега най много съм пе4елила 2 ? ма си трая да не кажете 4е съм скръндза и не 4ерпя. Купи си билет за Коледната лотария. Бе ти искаш у4ителки по френски и италиански, а пък по английски у4ител  Flutter
пак се отплеснахме по темата  ooooh!

# 32
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
...да по4ерпиш. Пускай да ти се радваме. Аз до сега най много съм пе4елила 2 ? ма си трая да не кажете 4е съм скръндза и не 4ерпя. Купи си билет за Коледната лотария. Бе ти искаш у4ителки по френски и италиански, а пък по английски у4ител  Flutter
пак се отплеснахме по темата  ooooh!
случайно е за учителя Embarassed Winkпо- добре да си  поръчам мъж за френския  Thinking
тея, аз досега един фиш за майтап не съм пускала Laughing Laughing

# 33
  • UK
  • Мнения: 1 334
и аз разбрах,че става въпрос за висше образование, за другото е ясно-ще учи там където живеем. ако има желание и потенциал и полага усилия все ще се изучи  Grinning

# 34
и аз разбрах,че става въпрос за висше образование.....,
Ма те основите са по-важни (според мене) Grinning. Аз пък отговарях на сегашен етап - не за висше Mr. Green

# 35
....
тея, аз досега един фиш за майтап не съм пускала Laughing Laughing
Не си само ти Rolling Eyes. Май ни е крайно време за Коледа да си подарим такъв подарък Thinking Grinning

Оранжевце, сори за отплесването ooooh!

# 36
  • Мнения: 4 399

За тези, които искат учат децата им в Англия защо го искат?! (заради прословутите колежи в Кембридж и Оксфорт ли?! newsm78). Много от тукашните въобще не одобряват образователната система (това включва и учителката на Ели Mr. Green)


На мен ми харесва университетското образование в Aнглия. Не специално Оксфорт и Кембридж, а системата като цяло. И мисля че тя е доста по-сходна до американскта отколкото до европейската. Освен това често не е важно какво ти е образованието, а как се приема. Ами английското се приема като много добро и самата тапия от английски университе дава повече възможности в някои сфери.

# 37
.... та значи, кво думате, да ги оставям в холандия ли да се мъчат моите, или да се понясяме нанякъде?
Ама разбира се - понасяй се. Товари дисагите и тръгвай по белият свят.

# 38
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
те децата като имат потенциал и у холандско ще се справят bowuu няма страшно. моят съвет- стой си на по- топличко Laughing

# 39
  • Мнения: 4 244
Аз като отговарях имах предвид точно основното образование - от 1 до 12 клас. Затова посочих и Финландия.
Хондич, може и да си права за Дания - тя беше по принцип между първите места.
По памет само ще кажа че между първите десет бяха Нова Зеландия, Швеция, Щатите.
Някоя от германките ако се сети да ме допълни моля, щото ранната склероза пак ме налегна. (нали германците са на 25 място, та затовоа знам ooooh!)

# 40
  • Мнения: 1 909

За тези, които искат учат децата им в Англия защо го искат?! (заради прословутите колежи в Кембридж и Оксфорт ли?! newsm78). Много от тукашните въобще не одобряват образователната система (това включва и учителката на Ели Mr. Green)


На мен ми харесва университетското образование в Aнглия. Не специално Оксфорт и Кембридж, а системата като цяло. И мисля че тя е доста по-сходна до американскта отколкото до европейската. Освен това често не е важно какво ти е образованието, а как се приема. Ами английското се приема като много добро и самата тапия от английски университе дава повече възможности в някои сфери.


Не е ли Оксфордnewsm78 Съвсем ме объркахте, даже и в гугъл проверих - има и Оксфорт, та сега съвсем се омотах  hahaha
Аz лично бих пратила детето/децата си в частно католическо учили6те в Лондон или тук. Висшето те да иzбират къде да е.

# 41
# 42
  • Мнения: 457
Здравейте,
Днес реших да видя какво става във вашия форум и много интересни темички ми направиха впечатление. Много сте задружни/проблема с Торнерос/  bouquet
Зачела съм темата за мамите в Арабския свят, много интересна и дъ-ъ-ълга Laughing
Та относно въпроса на Оранжево небето мога да кажа, че почти на всички въпроси съм за Монако, с изключение на обучението на децата ми- Белгия или Англия и да се пенсионирам в България със заплатата от Монако, а и бих искала да ходя на почивки из целия свят.
Пишете за лотарийни билети и се сетих каква смешка ни се случи с лотариен билет от Испания. Бяхме по Коледа там преди 2 години и си взехме за Ниньа лотарията, която се тегли на 06.01. Прибрахме се в БГ и след като мина проверихме по интернет дали сме спечелили. МъжО ми гледа в сайта на лотарията и вика "Печелим 200 евро". Много се зарадвахме. Обадих се на една приятелка там, която постоянно си купуват билети с мъжа си, но нищо не печелят, та тя падна, защото ние за първи път ходиме в Испания и веднага уцелихме добра сума. Помолих я да им пратим билета и те да вземат печалбата, като ни изпратят 150 евро, а за тях 50-подарък. Пратих им билета по пощата и те ми звънят след 2 седмици/изплаших се, че няма да го получат/, че отишли да вземат печалбата, но се оказало че печелим не 200, а 20 евро. А, то какво било: печели една серия 200 евро, а един билет печели 20 евро, защото в серия са 10 бр. Ама, кой да погледне Wink Та, така им оставихме 20 евро да се почерпят Wink А, иначе аз как се хвалех, че сме спечелили 200 евро... Embarassedбях много щастлива Flutter

# 43
  • Мнения: 1 909
Всъ6тност аz май трябва да попитам мъжа ми zа учили6тето, той е по тая част (нали е даскал...) ако мнението му се раzличава от моето, 6те споделя  Simple Smile

# 44
  • Мнения: 1 854
Пишете за лотарийни билети и се сетих каква смешка ни се случи с лотариен билет от Испания.
А, иначе аз как се хвалех, че сме спечелили 200 евро... Embarassedбях много щастлива Flutter

Binito,
много интересна случка и сьс сигурно може да не сте спечелили голяма сума, но спомена ще Ви остане за цял живот, а това е незаменимо Hug
Извода е, да си спретнете пак някое пьтуване кьм Испания и дано този пьт печалбата Ви да даде повод за истинско празнуване и хвалби Wink Grinning

Общи условия

Активация на акаунт