А в коя дьржава бихте искали....

  • 1 981
  • 50
  •   1
Отговори
# 45
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
Binito, така е, цялата серия печели
моя мъж много пари харчи покрай тези празници за лотария. понеже много пътува и се храни в различни барове. та където и да отиде все с билет се връща.тук продават билети и в баровете Simple Smile
ами вика, ко да правя някой колега като си купи и мен ме гложди, ами ако спечели? newsm78
щото ако спечели колегата, а нашия си е купил от серията, моментално печели и той. много е гадно.
тук наскоро в едно мадридско село да видиш как се лее шампанско, селото забогатя по тоз начин...пак беше покрай нова година Grinning един си купил билет и другия и той да не е по- долу.....


много хубаво бебе, имате като нашето столче Wink Mr. Green

# 46
  • Мнения: 457
Оранжево небето, благодаря за искреното ти пожелание. Дано пак да отидем и да  се забавляваме така, както тогава, даже и повече, пък и на някоя печалба от лотарията няма да откажа Wink И на теб да ти се връщта  bouquet
Скарлет, сещам се за тези хора, дето спечелиха цялото село от лотарията. Пишеше по вестниците и по ТВ казаха тук в БГ. Много яко. Ама, те май са много луди испанците по лотарията Laughing Гледах ги как изкупуват билетите по центъра на Мадрид. Аз си казах, че ще си купим задължително, но вечерта като излезнахме/на другия ден летяхме обратно за БГ/ много се притесних, че си оставаме без лот.билети, защото продавачите вече се бяха изпоприбрали. Кофти ми стана и тръгнахме надолу по една търговска улица да се разхождаме. В далечината чух да вика един продавач "Последни билети". Като се затичах и мъжО не можа да ме стигне Laughing Оказа се, че това бяха последните останали  2 сери от билети и понеже не знаехме за тези серийни печалби аз си взех 1 бр. от едната, а мъжО 1 бр. от другата. Той нищо не печелеше, а аз...вече знаете историята......
Ама, много весело в Мадрид покрай коледните празници и тълпи, тълпи от хора през деня и вечерта. Peace

Мерси за бебето Wink,

# 47
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
моля, искрено е Grinning
наистина е приказно покрай празниците тук, само липсва сняг.
пожелавам ти пак да посетите Испания и тоз път яка печалба   bouquet

# 48
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Подкарвам ги поред: Thinking

Да работите и изкарвате доходите си? Швейцария ( хем ми е и близко  Wink )
Да си плащате даньците? Монако
Да учат децата Ви? Швейцария или Англия
Да ходите на почивка? Искам да обиколя целия свят  Rolling Eyes
Да живеете? ( Хонди4,мъжа ми е луд на тема Шотландия  Twisted Evil )на мен като 4е ли тук ми е добре,но може и в Тирол или Тоскана  Twisted Evil )
Да се пенсионирате? Ами като Ще работя в Швайц и Ще плаЩам данъци в Монако нека и като пенсионерка там да съм   Wink
Да си построите кьща? На Мавриций, СейШел или някой от островите на Френска Полинезия
Да получите паспорта и гражданството и? Ами българското и тукаШното май са ми предостатъ4ни
Да научите езика и? колкото и банално да е френски,немски,испански
Да изучите културата и традициите и? Индия и Япония

# 49
  • Мнения: 400
Да работите и изкарвате доходите си? USA!!! Но сега като се замисля и за Англия ако ми се отвори парашута няма да откажа! А най-добре ще е да имам бизнес тук, а клиенти в UK - голяма далавера ще е! Simple Smile
Да си плащате даньците? Не ща да плащааааам данъцииии!!!  Naughty Wink
Да учат децата Ви? До гимназията - незнам, но определено college в USA със специализация в Европа!!!
Да ходите на почивка? В Европа и на ОСТРОВИ  Mr. Green
Да живеете?  Нова Зеландия
Да се пенсионирате? Хм? България?? Или някъде по на евтинко.
Да си построите кьща? Ню Йорк разбира се!  Mr. Green
Да получите паспорта и гражданството и? USA
Да научите езика и? Френски, Испански
Да изучите културата и традициите и? Аржентина.

# 50
  • Мнения: 3 491
Да работите и изкарвате доходите си? - САЩ
Да си плащате даньците? - Обединени Арабски Емирства ли беше тази далавера  newsm78
Да учат децата Ви? - САЩ
Да ходите на почивка? - на първо време в България, че все не остава време
Да живеете? - САЩ, писна ми от чергарство
Да се пенсионирате? - България
Да си построите кьща? - Никъде! Каквото имам, ми стига.
Да получите паспорта и гражданството и? - САЩ
Да научите езика и? - френски и испански ми се учат, но не заради определени страни
Да изучите културата и традициите и? - САЩ, все ще има много неща, които не знам

Общи условия

Активация на акаунт