ЖЕНАТА ЛЪВ - 41 ЧАСТ

  • 15 165
  • 749
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 668
Кам, из вас какво става? Кико как е с пишкането?
Ми той нашия от лятото е без /само за спането слагам/, По едно време като се захлади имаше фал тук -там, ама уж от 1 седмица нямаше, обаче одеве нещо се беше заиграл в др. стая и се на@кал.  Sick Пууу.  Twisted Evil

Вени, ама с бат' Бойко сте се намерили тенджерата и похлупака. Големи сладури сте.  Heart Eyes

Теди, напраЙ ли сусамките?

# 706
  • Мнения: 9 776
Кам, аз затова попитах, щото ти беше писала, че нещо в хладното имало фалове. Иначе и Ник от доста време е без денем, само за сън слагам, но от седмица казва. Преди това просто го изпишквах. Акането е сутрин в гърнето, и вечер - в гащите Twisted Evil. Имаме си фалове, ъв корс, но важното е, че почна да чува петлите hahaha
Миленче, ние на водопадите ходихме на прибиране от Троян през септември Peace

# 707
  • Мнения: 11 499
Добър вечер.

Вени бре, бат Бой, голям образ и ти с него. Joy А за лекара, ако беше споделила сигурно щяхме да ти напомним, нал' знаеш кви сме заинтересовани винаги за ближният  Laughing

Тедко
ти кой сусамки баш направи? Имам мерак и аз за сусамки, оти мноо обичам сусам ( и мак ) Simple Smile

Хаясче, знам за какво говориш - знам  Mr. Green И ние лятото се бяхме затворили с любимият в дневната  Joy
Как направи лазанята? Дай рецепта, ако е по - различна от моята.

Жу ще влезеш в релси, нема къде да Одиш  Hug Имаме си няколко новички лъвици, ама у албума ще разбереш кой кой е. Ти имаш ли парола и подробности за албума? Не смяташ ли , че имаш много кво да покажеш и ти на нас - снимки!!!  Flutter

Ходих на спорт  bowuu
Мишо е добре, ще ходи утре на у-ще.
Без кола съм все още...




# 708
  • Мнения: 9 776
....Без кола съм все още...

Ееее, без кола, ама после кой кат' тебе с нова Flutter Имай търпение, хубавите работи бавно ставали, казват newsm78.......

Май ще ходя да нанкам Rolling Eyes

# 709
  • Мнения: 11 499
Пол, а дано   Flutter

И мен ми се спинка, ми да си кажем лека нощ  newsm46  sleepuu

До утре рано сутринта  Simple Smile

Пол кафе машината ти бачка ли?  newsm78

# 710
  • Мнения: 9 776
...Пол кафе машината ти бачка ли?  newsm78

Да, що? smile3502

# 711
  • Мнения: 11 499

Ми питам  Mr. Green пие ми се от твоето кафе  Flutter

# 712
  • Мнения: 9 776
Е Crazy. Ми знаеш пътя. Айде с новата Flutter

# 713
  • Мнения: 11 499
Е Crazy. Ми знаеш пътя. Айде с новата Flutter

Съгласна съм и ако задържи времето така..........за НГ например  Joy


Добър вечер  bowuu
Cheburashka, gudzy (+ 2 Скрит/и) и 0 Гости преглежда(т) тази тема.

# 714
  • Мнения: 342
Добър вечер и от мен.  Hug
Аз понеже Жу не я знам, тя също не ме знае, та да кажа, че аз съм една от новите.  Blush
Вени много голям купон е било с този ананас. Милото сади банани и мандарини, ама до ананас не е стигнал.  Mr. Green
Спомням си, че от Гърция мъкнахме едни джиджафки нападали покрай палмите там. Седяха ми един месец в сака докато се сетя да ги извадя и да му ги дам да ги садят. Ама пък странното е, че всички палмички се хванаха.  Thinking
Аз бях при половинката почивните дни. Почнахме да лепим плочките в тоалетната. Ама няма да ни стигнат 12 плочки. Имаме 25, които са близки до тези, които ще лепим и с тях ще направим един ред, за да не купуваме. Надявам се да се получи добре.  Praynig
Аз днес виснах цял ден да се регистрирам на борсата, ама поне свърших работа. Вече съм "свободен агент".  Confused

# 715
  • Мнения: 9 776
Охоооо, за НГ Whistling. Ми ко съм на работа, а? Може да си празнуваш у дома с децата Joy

Руми, честито Whistling
А твойто къде живее в София? Не може ли да ходиш при него да стоиш за постоянно? newsm78

# 716
  • Мнения: 342
Ами живее с мама,баба и брат в гарсониера. Тесничко им е и без мен. За това ще си направим нашето и тогава за постоянно.  Flutter
Пък и от друга страна аз съм свикнала да имам лично пространство, колкото и малко да е то. И за това идеята да спим в стаята, която е едновременно кухня и хол и всеки да влиза и излиза, когато си поиска без да се съобразява какво правим не ми се нрави много. Или другия вариант да спим с баба му и брат му в една стая също ми идва в повече за постоянно.  Tired
Заради това предпочитам да си почакам нашето.  Flutter

# 717
  • Мнения: 9 776
Руми, при това положение така ви е по-добре. Просто се зачудих, и сега като си без работа, реших, че е по-лесно да дуФнеш към София Crazy

# 718
  • Мнения: 342
По-лесно, ако си бяхме постегнали поне малко жилището. Ама в момента дори тоалетна нямаме.  Blush
Напролет живот и здраве ще си ходя за постоянно при милото.  Heart Eyes

# 719
  • Мнения: 662
Хей ме и мен, изчетох ви  Mr. Green
Пол, ти кога почваш работа и всъщност кво работиш/ може и на лични/ newsm78
Вени, душко вие сте ми любимото откачено семейство, ама много ме кефите шЪ знаеш  Hug Mr. Green
Жу, Пол ти е обяснила, аз съм бременната Mr. Green Луда гъба терорист от всякъде, творчески изперкала, с много ненормално куче и слава богу двама почти нормални мъже вкъщи/ покрай мен не ми се вярва да се задържат дълго нормални, но това е друга тема/. Иначе всички викат, че ще е момиче, ама ние нали сме си лъвове инати у нас и решихме, че ще е момче Mr. Green Абе живо и здраво да е пък каквото такова Praynig
Тединка, бях забранила да говорите за манджи щото миналата седмица всичко ми се дояждаше, ама тая вече нищо не ми се яде та си говорете спокойно  Crazy
Някой ден ще ви разказвам за мойте заключваници, чак колегите на мъж ми го майтапеха  Mr. Green
Пак ви пропуснах половината, ама ми е простено сега  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт