Отговори
# 720
  • Мнения: 221
забравих да напиша датата- 4.11.2010 г. Simple Smile

# 721
  • Мнения: 7
Здравейте  Heart Eyes
Бебославче, Честит Рожден ден! Желая ти много здраве, бързо и безболезнено раждане на най-прекрасния подарък, да си обичана безкрайно и да имаш безброй щастливи мигове в растящото ви семейство!
Тотито дано всичко е минало вече без проблеми и да се похвалиш скоро! За почерпката съм много благодарна, особено за коктейлите. Така ми се пие един, че направоооооооооооооо, ама ще стискам още.
Честит имен ден на именниците!
Аз Кьолшес няма да я мисля, да си почива малко сега, пък като трябва ще разберем всички  Hug
Днес бях на лекар и всичко ни е наред, вече не ни мери, че няма смисъл. Само си направи майтап да каже, че “Пъпна връв около врата.... няма“  hahaha Аз на паузата почти скочих. Даде ми всички документи и другата седмица може да се видим пак, ако дочакаме да сме комплект. После имах няколко доста болезнени контракции, но май, защото бях сгъната в колата. Откакто се прибрах, съм ок пак и не го мисля. Майка ми беше и тя на лекар и се оказа, че има АНГИНА  Sick От събота се опитваме да я лекуваме, ама сега поне ще сме си двете малко вкъщи и ще се гледаме.
Честита принцеса на Джосефин! Много да сте щастливи заедно!
Честит син Калоян и на Нели! Да расте голям и послушен!

Адаш страхотни снимки на цветя качваш  Heart Eyes Все пролетни и от любимите ми!
 Хубав ден на всички!

# 722
  • Мнения: 280
Честита радост на nelley и Josefin , да са ви живи и здрави съкровищата   bouquet  
bouquet


Люси , за бебчо вземи мокри кърпички също , а за теб освен всичко изброено ще ти трябва сапун, четка и паста , тоалетна хартия, чехли за баня , хавлиена кърпа, зарядно за тел ... друго не се сещам  Peace

# 723
  • Мнения: 288
Люси , ето списък http://www.momentofpeace.net/2008/pregnancy_lists Доста е подробен , но аз обичам всичко сама да си приготвям без да чакам на други хора , така че на мен ми е перфрктен  Hug

# 724
  • София
  • Мнения: 242
NELLEY, ЧЕСТИТО БЕБЧЕ! БЪДЕТЕ ЗДРАВИ И ЩАСТЛИВИ!

# 725
  • София
  • Мнения: 242
АДАШКЕ, ТОВА Е ЗА ТЕБ!

# 726
  • Мнения: 651
Людмилка, то списъчето май е различно за различните болници.

Някой опълномощен няма ли да пусне нова темичка?

# 727
  • София
  • Мнения: 1 056

Мерси за списъчетата, половината неща не се бях сетила Embarassed
То, това второто бебоче ми е толкова между другото, че едва вчера изпрах каквото има да се пере, сега глася багажа за болницата...

Утре влизам в МД за изследвания, пък да видим как ще се спазаряваме за датата. Чух, че на 12-тия етаж имало интернет, дано да е така, че да се раздумваме оттам!

Ииии, отивам да пазарявам изтърваното.

Нели, честито бебче и на теб! bouquet

# 728
  • Мнения: 280
Чух, че на 12-тия етаж имало интернет, дано да е така, че да се раздумваме оттам!


Дааа , компа е сложен точно срещу стаята на педиатрите  Joy аз видях табелата последния ден от престоя си и така и не се възползвах  Joy

# 729
  • Мнения: 10
Ами според мен сме си оредели, само шматките останахме Wink То аз малко се поизчерпах. А сетих се мога да ви пиша за пелените за многократна употреба, една мацка от съседния форум, и тя беше така с доста смесени юувства като повечето от вас, но взе че си поръча и остана супер доволна, каза че само такива ще ползва. То и аз още съм в чуденка, че са толкова скъпи,  а не ми се ще да действам на принципа опит-грешка. А много ми се ще в първите седмици да е с памучни пелени, че тогава са с най-нежна кожа.
Между другото на мен най-зле ми е вечер, едвам дишам, само пъшкам-охкам, не знам на коя страна да застана. Ей ме на сега съм си екстра.
Елик или Ели, силно се надявам, това което казваш, че бебетата спират да растата две седмици преди термин да е вярно, че аз как добре си се захранвам тия дни с шоколад.....
Кьолшес направи маршрута на Малката Мравка до Златни мостове на Витоша, тогава със сигурност ще родиш и ще си имаш Витошско бебе  smile3521

Аз направих в събота прехода до "Златните мостове", но на моя хубавец още не му се излиза. Simple Smile

# 730
  • В две мънички очи...
  • Мнения: 1 272
Е браво излезнах да напазарувам и имаме две бебчета. Да са здравички и послушни а мамите да разкажат как е минало всичко.
Людмилка защо за изследванията ще лежиш в болница?
А тоя списък ако трябва да го изпълнявам Simple Smile направо с тир ще трябва да ходя до болницата  Joy

# 731
  • Мнения: 11 573
ЧЕСТИТИ ДА СА НИ НОВИТЕ БЕБЕТА!!! newsm30
 nelley и Josefin-бързо възстановяване!!!  bouquet
Такаа- аз в неделя влизам, в понеделник- изследвания, във вторник- секцио. Още не мога да се осъзная, а си знаех че ще е така.

# 732
  • В две мънички очи...
  • Мнения: 1 272
И ти ли ще ни изпреварваш Simple Smile

# 733
  • Мнения: 288
daryl hana , за вторник другата седмица ли става въпрос ? Толкова близко до термина , браво на докторите  !

# 734
  • Мнения: 11 573
Аз не се натискам вече, докторите ме натиснаха. Joy Искаха и по- рано да е, но не се дадох.
Да- за 16-и е, вторник.
Попазарих се за неделя, че ми е щастлив ден,  ама те пък ми отказаха.
Ох, толкова набързо стана всичко, че още не мога да се осъзная и да свикна с мисълта.

Общи условия

Активация на акаунт