Отговори
# 15
  • Мнения: 2 898
Нека темата се пълни само с добри резултати  newsm10!

# 16
  • Мнения: 430
Цоп и аз в новата тема. Синеоч, благодаря ти мила и за темата и за чая, ще го купя още утре.
Ieppe, радвам се че операцията е минала успешно , дано и оздравяването бъде леко. С теб сме всички Praynig
Denizara, ПАП1 е супер резултат, но не е достатъчен за да се разбере дали има инфекция. Според мен трябва микробиология задължително. Според доктора, по учебник трябва да има бяло течение - а то няма както казваш. За по-сигурно си направи изследването. Това е моето мнение.
Parapinka добре дошла при нас. Не че е много хубаво, но понякога нямаме избор.Без тези момичета тук щях да се чувствам изгубена в притесненията си съвсем сама. Д-р Ганчева ще направи всичко необходимо за теб. Не се съмнявай в това. Стискаме палци за петък и да пишеш пак Peace

# 17
  • Мнения: 583
Хайде и аз в новата темичка и то с добър резултат. Хистологията от конизацията ми е чист връх на конуса. Peace

Ieppe, стискам палци всичко да е наред след оперцията! Praynig

# 18
  • Мнения: 5 140
Харалампиева, супер  Hug

Отивам да казвам да трият другата тема.

# 19
  • София
  • Мнения: 3 031
4eri. и kikaha1, благодаря ви!  bouquet

# 20
  • Мнения: 22 963
 Hug за всички и поздрави за добрите резултати,които видях!!!  bouquet

# 21
  • Мнения: 583
Благодаря на всички за подкрепата! Hug Добре, че я има тази тема-страшно е полезна! Много е мъчително това чакане на хистологията, но няма как! Peace

# 22
  • Мнения: 0
Ох, и аз започнах вече да се втрисам от мисълта за прегледа в петък. А да ви попитам нещо, мислите ли че е нормално силна болка ниско в яйчниците и матката по време на овулация. Така съм от 3месеца, дори се стигна до там да слагам анални обезболяващи свещички. Вече започнах да си мисля глупости, вероятно се досещате какви, не искам да ги изричам... Confused А като се сетя че всичко тръгна от една гледачка която ми каза че ще имам ядове с гинекологичната част.... Laughing ... ,ама добре че я послушах де..

За да обобщя положението като цяло ще ви споделя че гоня 30-те и от около 2г. почти не водя полов живот Cry .. а малкото пъти в които се е случвало е било с презерватив, та тия чудесийки (ХПВ-тат) май си го нося бая време

Последна редакция: ср, 03 ное 2010, 10:06 от Parapinka

# 23
  • Мнения: 430
Според мен тази силна болка едва ли е от овулация, по-скоро някакво възпаление , но на прегледа ще ти каже док. Да не пропуснеш да я попиташ. Не си мисли лоши неща и се настрой позитивно. Винаги, ама винаги има изход, особено ако всичко е навреме. Стискаме ти палци и да пишеш, ей го къде е петък всичко ще мине бързо само трябва да си спокойна. Peace
Аз се възстановявам и се чувствам все по-добре. Само малко ме дърпат вътрешните шевове и ми е по-твърд корема на места където е рязано, ама нямам търпение и искам бързо да се оправя, макар че си върша вече всичко в къщи, е бавничко но никой не ме гони.
На всички с хубави резултати честито и на всички които чакаме такива успех. Peace
Джес, Реа, Синеоч, Звезди и всички не помня вече никовете Hug Hug Hug

# 24
  • София
  • Мнения: 964
А да ви попитам нещо, мислите ли че е нормално силна болка ниско в яйчниците и матката по време на овулация. Така съм от 3месеца, дори се стигна до там да слагам анални обезболяващи свещички. Вече започнах да си мисля глупости, вероятно се досещате какви, не искам да ги изричам... Confused


   Този   месец и  аз  имах  такава  болка  долу  -горе  по  времето  на  овулация   -  това  беше преди  няколко  дни  .  Тъпа   и  постоянна  болка, която ме  държа  цяла  нощ  и  дори  пих   обезболяващи  ,  защото не  можах  да  мигна  и  много  се  притесних ..........  Боля  ме   един  ден  и цялата  нощ и след това   изчезна  ?  Cry Rolling Eyes   И   аз  не  знам  какво  е това  ,  но и   друг  път  ми  се  е случвало  макар и  не  постояно ...........

  Чери   , Hug Hug Hug

  Много  се  радвам  ,че  вече  си  добре  !  Peace Peace Peace  bouquet  Щом   се  възстанови  толкова  бързо  ,значи всичко е наред  и съм   убедена  ,че  и  хистологията  ще   е  отлична  !  Peace

  Приятен и  успешен  ден   на  всички  и   повече добро  настроение ! Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes  Nature Sun With Face

# 25
  • Мнения: 0
Благодаря за подкрепата, дано са ми напразни притесненията. А относно болката гинеколога при който последно бях каза че било в следствие от срастване при секциото...мн странно пък точно по време на овулация да ме боли и то по 4-5 дни и после все едно не е било. Абе ще видим, толкова въпроси вече имам че не знам дали ще ги запомня. А 4ери на теб искам специално да ти кажа че майка ми претърпя подобна операция но вкл и яйчниците и беше мн сдухана че вече едва ли не не е жена и др. подобни глупости и паранои, а най-интересното е че след операцията започна да върти повече гаджета от колкото на младини, излиза на диско всяка събота и даже ми сподели че секса бил по хубав ... Laughing щура работа, чак и завиждам като се има предвид моя проблем с неправенето ... Laughing. Хората са казали - всяко зло за добро. Та така, да знаеш че след още някой друг ден вече нищо няма да те дърпа ще си местиш мебели спокойно , ще си носиш торбите с тежкия пазар и ще си гледаш кефа

# 26
  • Мнения: 5 140
И мен миналата седмица едната нощ зверски ме боляха яйчниците. А предния ден кръста. Беше си като при контракции само, че по леки.

Чери, радвам се че се възстановяваш и звучиш супер свежо и спокойно.  Hug Heart Eyes

Джес как си с гърлото, отмина ли или ощееее те мъчи?  Hug Heart Eyes

# 27
  • Мнения: 22 963
Хм..и мен ме боляха няколко дни яйчници и то доста интензивно.

# 28
  • Мнения: 5 140
ЧРД на Алфа Бетичкааааа, бъди жива и здрава, обичана и щастлива! И само хубави резултати!  Hug  bouquet Heart Eyes

           

# 29
  • BG
  • Мнения: 1 900
Ох, и аз започнах вече да се втрисам от мисълта за прегледа в петък. А да ви попитам нещо, мислите ли че е нормално силна болка ниско в яйчниците и матката по време на овулация. Така съм от 3месеца, дори се стигна до там да слагам анални обезболяващи свещички. Вече започнах да си мисля глупости, вероятно се досещате какви, не искам да ги изричам... Confused А като се сетя че всичко тръгна от една гледачка която ми каза че ще имам ядове с гинекологичната част.... Laughing ... ,ама добре че я послушах де..

За да обобщя положението като цяло ще ви споделя че гоня 30-те и от около 2г. почти не водя полов живот Cry .. а малкото пъти в които се е случвало е било с презерватив, та тия чудесийки (ХПВ-тат) май си го нося бая време


Здравейте,аз ви чета редовно.Имах същия проблем като твоя-болки ниско долу и то в определени дени в месеца.Е,ходих на лекар и каза,че това е еот овулацията ми.Предписа ми анални свещички при болки.Цитонамазката ми е 2 група и всичко ми е ок.Така,че е напълно възможно да е от овулацията и при тре.Не се тревожи напразно.Ще чакам да видя след прегледа какво ще напишеш.

Общи условия

Активация на акаунт