Отговори
# 30
  • Мнения: 0
Абе и аз се надявам да е това но ми е малко странно как така изведнъж започнаха тия болки, а са минали почти 3г от раждането, а и какво е това нещо с тия свещички не знам, имам познати които ги слагат за много сериозни проблеми като артрит, дискова херния и т.н. пък може ли цял живот със свещички, нещо не мис е връзва. А иначе и аз бях 2-ра гр. последно

# 31
  • Мнения: 430
Alpha Beta, Честит Рожден Ден и от мен. Бъди жива и здрава и много късмет

# 32
  • София
  • Мнения: 964
Alpha Beta,  Hug


  Честит  Рожден  ден !!!  newsm59 nbirthday  Gift  party023 bdbaloni baloni



  Пожелавам   ти  от  все  сърце  много , много  здраве  , щастие  и  късмет  във  всяко  начинание!

 

 

Последна редакция: ср, 03 ное 2010, 18:15 от Gesika

# 33
  • Мнения: 5 140
Джес втория букет бая голям душа, намали го малко  Praynig Praynig Praynig

# 34
  • София
  • Мнения: 964
   Синеоч,  -  сори ........ Embarassed   не  е  умишлено  така  е  излязло .

# 35
  • Мнения: 5 140
Споко, няма проблем....то цялата работа е хубава, ама рожденничката не наминава да почерпи  Mr. Green

песничка: http://www.youtube.com/watch?v=u-ImzEM2Nv0

# 36
  • Варна
  • Мнения: 6 329
 Alpha Beta, Честит Рожден Ден!!! newsm59  bigdance2.Да си жива и здрава и много щастлива!!!И с  много любов да са пълни дните ти! Hug

# 37
  • Мнения: 157
Е-е-е-е, аз минавам само да ви видя, а то: нова темичка, хубави резултати и РД!!!  Simple Smile
  Alpha Beta, Честит Рожден Ден!!! Много здраве и късмет!!!
За всички нас - само хубави неща-а-а...
  bouquet  bouquet  bouquet

# 38
  • Мнения: 1 760
Здравейте момичета,миналата седмица бях да ми вземат цитонамазка 6месеца след разждане и днес си взех резултата.за мое съжаление резултата е пап3,а докторката само каза:"за притеснение си е".изписа ми полижинакс и фарматекс(двете заедно да слагам) и изопризоприн?3х1 20дена,а фармацевката ми каза-посътветвай се и с друг лекар,а и полижинакса ми изтича срока на годност от складовете на 10.11.2010,а АГ каза:нищо,след изтичане на срока може още 6 месеца след това да се ползва.тва нормално ли е?ужасно съм притеснена.утре мисля да отидада си направя още една цитонамзка в торакс-пловдив.стискйте палци.
п.с.преди бременеенето цитонамазката ми беше първа група и сега направоо се шашнах!
лека вечер на всички.

# 39
  • Мнения: 5 140
Кърмиш ли?

# 40
  • Мнения: 1 760
? да,кърмя още,но вече само сутрин и вечер!

# 41
  • Мнения: X
  bouquet за новата тема, пожелавам ви много здрве  cow

# 42
  • Мнения: 108
Здравейте,
ново 25 при мен!Значи на 03.10 ми беше първия ден на менсструалния цикъл,а на 14.10 конизацията.Днес се оказвам бременна на 4-5 седмици!Аз не го искам!Какво правим?Не знам това пък как стана като се пазим умишлено!По моите сметки и по спомени секс съм правила около 10.10 и се е получило!Ужас! Sad
Как се прави аборт 3-4 седмици след конизация?Има ли др такива случаи?Търся в нета и не намирам!Малеееее...искам още едно детенце ама поне след 2 год ,не сега.......... ooooh!

# 43
  • Мнения: 108
Аз съм забременяла на 2-3 дни съм била и съм конизирана през това време.Имам кръвотечение вече 3 седмици,обаче си бременея....... Shocked

# 44
  • Мнения: 0
Хммм, че странен случай... Thinking, а какво каза АГ-то за евентуален аборт или бременност съответно?

Общи условия

Активация на акаунт