Отговори
# 15
  • Мнения: 11
В общи линии, мъжете, които поддържат такива връзки са повърхностни, емоционално ограничени хора - казано по нашенски  - боклуци.

В конкретни вектори,айде да не раздаваш така присъди налево надесно. Stop


Що се пенявиш толкова, да си и ти един от тез, гореописаните  Mr. Green Истината боли, нали?

Истината не...Отзад може да ви боли некои,ама после ви е гот. Така че не раздавай рамки и присъди щото да не извадят и други формичките и да почнат... Whistling Whistling

# 16
  • Мнения: 30
Е, какво да отговоря на този пропит от интелктуална и емоционална зрялост коментар /правописа няма и да го споменавам дори  Mr. Green/, просто ще замълча. Казано е, че по-умният отстъпва, то затова и простотията властва над света.

Последна редакция: сб, 06 ное 2010, 08:20 от vinsent

# 17
  • Мнения: 763
... просто ще замълча. Казано е, че по-умният отстъпва, то затова и простотията властва над света.
Клишетата ще го спасят този свят и клишираната мисъл!  bowuu
pezzo, прощавай, ама с какво така те грабна този татко, че скочи в такава любовна фигурка и защо го мислиш толкова много него, вместо да мислиш себе си?  newsm78

# 18
  • Мнения: 12 666
Разбира се, че когато жена му не го разбира. И не прави секс с нея от години.

# 19
  • Мнения: 1 296
Позамислих се какво да отговоря, но не измислих най-правилен и точен отговор ooooh!
Просто не можах да се видя в подобна ситуация - криеща се, ползваща чужди кревати, квартири/жилища, да се вмествам в рамките на определени часове......Или да си загърбя понякога личните интереси, за да намеря време за една подобна среща.
Не че съм света вода ненапита, но подобно лавиране между две особи не ми е в стила.

# 20
  • Мнения: 1 192
В общи линии, мъжете, които поддържат такива връзки са повърхностни, емоционално ограничени хора - казано по нашенски  - боклуци.

В конкретни вектори,айде да не раздаваш така присъди налево надесно. Stop


Дев, що си признаваш без бой...  Laughing

# 21
  • Мнения: 194
Не се виждам в такава връзка..., може би защото съм човек на крайностите...Или....или  Rolling Eyes

# 22
  • Мнения: 1 192
Аз пък не разбрах точно проблемът на авторката... Rolling Eyes  Чуди се:
а) как да подпомогне мъжът в това трудно начинание
б) как да прекрати връзката
в) как да продължи тази връзка
г) струва ли си
д) да се надява ли въпросният да остави жена си, въпреки че няма надежда за развитие на нещата
е) дали може да има и трети паралел
...

# 23
  • Мнения: 21 469
  Така се балансира, че последната за която знам е вече от 17 години. За съжаление потърпевшата ми е много близка. Първо се чакаше да порасне детето, после да завърши училище, после съпругата се разболя, а, да се оправи... и така... Хем не е някакъв идиот, много качествен мъж си е...
  Тъй че, имай предвид, че времето си минава, и нищо чудно накрая да се окаже, че си останала сама...  разбира се, винаги съществува и хипотетичната вероятност да го разведеш...
  Всичко това са клишета, но се случват непрекъснато... просто нямаше смисъл да пиша, на всички е ясно...  

В общи линии, мъжете, които поддържат такива връзки са повърхностни, емоционално ограничени хора - казано по нашенски  - боклуци.

Не е вярно, или по-скоро точно толкова е вярно, колкото и да се каже, че жените които започват връзки с женени мъже са боклуци. То ако беше толкова прост живота...

# 24
  • Мнения: 1 192
 За съжаление потърпевшата ми е много близка.

 Защо да е потърпевша, човек сам си избира на какво да заложи, на какво да вярва, на кое в живота да даде приоритет...Щом е позволила да й се случи, значи така е искала...
 Аз знам за човек с едно официално и едно неофициално семейство...И двете жени си имат деца от него, и на двете изневерява...Баланс отвсякъде  Wink
  Какво да кажем за баланса при мъжете с харем...Горките!  Cry

# 25
  • Мнения: 21 469
  За съжаление потърпевшата ми е много близка.

 Защо да е потърпевша, човек сам си избира на какво да заложи, на какво да вярва, на кое в живота да даде приоритет...Щом е позволила да й се случи, значи така е искала...
 Аз знам за човек с едно официално и едно неофициално семейство...И двете жени си имат деца от него, и на двете изневерява...Баланс отвсякъде  Wink
  Какво да кажем за баланса при мъжете с харем...Горките!  Cry

  Ами защото вече чувства ситуацията като неудовлетворителна и прекара много години в междинно положение, чакайки някой да се освободи.. в поставени срокове - след две години, след пет... а сега вече и тя не знае струва ли си, а и без деца, а искаше.  Разбира се, никой не може да накара друг човек насила за такова нещо.
 
  Мъжете с харем ги жаля много аз... те наШТе се оплакват, че с една не могат да излязат на глава, а ако бяха с повече...  баланс, че и жонглиране трябва.

# 26
# 27
  • Мнения: 1 192
То май имаше истински случай за мъж, който водил двойнствен живот и двете съпруги разбраха една за друга едва след смъртта му...

# 28
  • Мнения: 0
  Мъжете с харем ги жаля много аз... те наШТе се оплакват, че с една не могат да излязат на глава, а ако бяха с повече...  баланс, че и жонглиране трябва.

мдаааа .... а жените в харема да не мислите че са като българките  Mr. Green

# 29
  • Мнения: 142
Според мен се поддържа именно за да е паралелна. Ако е искал да остави жена си да го е направил. Това, че някои жени го приемат и после стават "жертви" виждаш ли, си е техен проблем.

Общи условия

Активация на акаунт