Бавно идва баба Зима, АПРИЛчето лудее за двамина!

  • 38 865
  • 726
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 143
Нани, мерси за бързия отговор. Много полезна инфо-я.
Мамочка, това с нарязания лук много интересно! Виж ти какъв трик. хайде оправяй се и ти.
Принцеске, завидях ти благородно! Simple Smile)) Как ми се пътува и на мееееен, особено до Германия! Еххх, от кога не съм ходила никъде..... Хайде чакаме снимки!!!

# 16
  • not found
  • Мнения: 581
ЗАпис

# 17
  • Мнения: 2 090
Бързо включване от мен с една снимка на Александър и Анелия на еднаква възраст.

Олче, Ивка, Рая, много хубави снимчици. Heart Eyes
Само тях се изкуших да видя, не съм чела последните стари и първите нови постове... така че писанията ще са по-късно.




П.П. Съвсем изчистих първата страничка, дано ви хареса така Blush

Последна редакция: сб, 06 ное 2010, 10:59 от Desirée

# 18
  • Мнения: 309
Добро утро! HugКачих обещаните снимки в нашия профил, паролата е априлската ни!Надявам се, че нямате нищо против, след ден- два ще изтрия албума, за да не се натрупват излишни снимки!

http://aprilki2009.snimka.bg/travel/raya-v-germaniya-i-shveyicariya.546901

# 19
  • not found
  • Мнения: 581
Принцеске, влизам спешъли фор ю да драсна 2-3 реда , първо - много малко снимки  Crossing Arms аз толкова да обичам да гледам снимки от чужди дестинации , а ти да сложиш 5 снимки и с това да се разминеш  Naughty Второ - защо не ни показа и малка , сладка Ния ? Whistling Чакам .Много се радвам за вашата почивка , имаше голяма нужда  Hug Ния явно също  Mr. Green

Нани, силно гуш и дай Боже следващия път резултатите от изследванията да са в нормите  Hug
Аз пък имах предложение, ако може и наша снимчица да включите в колажа  Blush
Или направо нов колаж да се направи , ако има някоя мама желаеща , а този сегашния можем да го сложим като заглавна страничка на албумче  Party

Толкова от мен , не мога да пиша повече , че и ние с Тони сме болни , Тони даже е на АБ  ooooh!

# 20
  • Мнения: 14
Деси много Благодаря newsm51  love001прекрасна есенна темичка.Дано да се изпълни с много и хубави новини и емоций.

Принцеске,страхотни снимки.Толкова е романтично Heart EyesМестата са прекрасни изглежда чисто,а снимката от самолета над облаците е фантастична CrazyС мъжа ти изглеждате чудесно Peace

Олче,Деси,прекрасни дечица  love001  Two Hearts

Страхотно  е временцето не мога да му се нарадвам дано се задържи така още newsm44

П.П.Щах да забравя.Имам нужда от помощ от майките с по-големи дечица момиченца.Искам да купя някакви интересни подаръчета за племенницата на мъжа ми.Тя е на 6г.Живеят в Америка предполагам си има доста интересни неща там.Но като не я виждам и нямам кой знае какъв контакт не ми хрумва нищо.Вчера обаче се сетих тук продават фокуси за деца и също се сетих за Черен петър карти сигурно ще и е интерсено.Моля да ми дадете идея вашите момиченца с какво си играят какво е актуално сега за тази възраст.герои,игри, книжки,украшения и т.тн.Благодаря предварително  Hug

Последна редакция: сб, 06 ное 2010, 13:45 от ssillvvi

# 21
  • Мнения: 395
Новата тема е чудесна! Само и аз да спомена за нов колаж с "пресни" снимки.
Рая, и аз ти завидях  Heart Eyes Толкова ми се ходи пак там... А като си помисля, че допреди 3 години ми призляваше само като чуя немски... Grinning
Жабче, Л.В., съжалявам как реагират девойките на яслата. Моите момчета са си все със завидните 2/3 дни на ясла, зашото хващаме трити пореден вирус (последния и мама и тати). Сега  newsm17 май се позакрепиха, но, както в началота нямах търпение да ги пусна пак на ясла, сега съм решила да ги оставя 2-3-5 дни в къщи здрави, за да се стабилизират. Иначе човек не може да каже, че са болни, ако ги гледа отстрани - беснеят, хитруват, търчат, строят, събарят и постоянно се карат за някоя играчка, или че Светльо е седнал върху Боби. Откакто Боби беше сам на ясла не се отделя от мен - все трябва да съм му пред очите. Даже и при баба и дядо е плакал миналата седмица. Много им харесва да помагат за поправяне на каквото и да е - само да има разглобяване или разбутване (последващото сглобяване е много трудно с тях наоколо, а според тях, явно и не задължително).

Някоя от вас беше споменала за ледени крачета - аз дълго се борих с крачетата на Боби, но от оня ден имам страхотен помощник - Хустагил балсам. Оня ден се сетих, че докато го мажех на гърдичките, ръката ми се затапляше (а моите винаги са ледени).
А за температурата - нашата докторка ни беше казала за топим във вода целите и да поливаме главичката - ок. 36 градуса. Ние обаче имаме вана, но мисля че и с бебешките ванички или голям леген ще стане.
Дано скоро минем всички на есенна вълна и не ни закачат повече тия вируси, че вече не знам до къде ми е дошло... Tired

Нагледах се пак на сладурковци и сладурки и така ми се иска да се видим наживо... Аз лятото пропуснах срещата, ама какво ще кажете за една зимна такава??? newsm12 Някъде с много сняг и топли стаи... А може първо и за софийска среща да помислим  Whistling

Пожелавам ви приятен и усмихнат ден и само хубави неща!!!

# 22
  • Мнения: 172
 Принцеске, снимките са страхотни, а ви ес половинката ...разкошни  Heart Eyes Благородно ти завиждам...и аз искам някъде ... да се почувствам като студентка  Crazy Снимката над облаците е вълшебна  Heart Eyes
 villyh ...и аз се нареждам за една зимна срещичка...не ви ли се ходи наистина някъде момичета  Mr. Green Но не знам дребните как ще се чувстват в снега  Thinking Мамите с по - големи дечица ще могат да споделят мнение- по колко време дяцата стоят навън без да посиняват  Crazy...играят ли в снега ...или само се мокрят и мръзнат....аз...дори не мога да си представя как по- точно ще го убедя да бъде с ръкавици  newsm78
 

# 23
  • Мнения: 13
Ей Принцеса Рая страхотна екскурзия браво на вас, ей сега разбирам Ния на кой прилича на 99%  Wink

# 24
  • Мнения: 44
Айде и в новата тема нови усмивки.
Съботна разходка в планината

# 25
  • Мнения: 25
Хайде и аз цоп в новата темичка! Няма да с еоплаквам,все така сме три болни си прехвърляма бацилите! Wink. Благодаря ив ,че ни мислите Hug
Много хубави снимки момичета! Принцеске,ма верно дай повече снимчета,супер изглеждате! Ивка, супер разходчица на тиферич сте си спретнали.
Деси, мерси за темата HugА Ани и Саши са върхът,гледам си ви з отвреме навреме,на друго място и ви се радвам
Свате, зетя е страхотен!Цунки!
Брилянтинче, айде успех с яслата,дано нямате ядове!
Вили и ние сме така,вече трети,сега и аз,абе мани!
Вери, стягай се и пиши.
Рони,ми и аз като прочетох поста ти,от предната тема,направо онемях,браво така,не мога да го кажа,ако ще да се ....
Олче,и на мен селската рамантика ми хареса много,но спящата муцунка клюмнала глава и подпряла ръчичка, ме плени!
Аз не пиша много,ама и много момичета,май повече и от мен не пишат.Няма да изброявам,те си знаят, да се включват, да пораздвижим малко страстите!
Прегръдки на всички! Hug

# 26
  • Мнения: 75
Принцеске, прекрасни снимки!

Деси, Маги веднага каза,че това е братче и сестриче! питах я ,по какво позна. Тя каза ,че първо очите им са кафяви, а второ-блузки им са единакви! Joy но ,наистина, и на мен приличат Ани и Саши в очите.

Ивка, много слънчеви фотоси!!! Браво за чудесни разходки ,за които намирате с тати и време и сили!

Поемче, май миналата зима показвах на снимки какво правим в снега. обуваме Маги в гащеризон, ботуши, ръкавици (накрая вече ги няма, разбира се) и докато не овъргалями целия девствен сняг, който намерим не се прибираме вкъщи. Важно детето да не спира да се движи, да бяга, да пада ,да става, тогава няма да настине. Аз като се помня, всеки зимния ден се прибирах вкъщи мокра, защото се парзалях ме след училище на раниците си. Laughing  Според мен, изобщо няма лошо време, има неправилно облечени хора. Peace

Силви, в момента питам Маги, какво би поискала като подарок, и тя като мнозинство презадоволени деца на нейната възраст измисля разни глупости от сорта на боулинг, и някакви хамстери видяни от тв реклама. А пък не играе на нищо! Обича да гледа ДВД-то, и да й чета книгите. Обича да се кипри с разни герданчета, пръстени, обича хубави рокли и полички. Облича се сама от известно време, като прави много интересни експерименти. Например, обува дълги чорапи върху клин Shocked Не знам къде го видяла, но изглежда добре. Пък ,ако сме в магазина, започва да проси всякакви играчки, само и само да й купя нещо. аз много се дразня от това, и все става скадал. Но очно знам, че после тази дреболия ще лежи захвърляна някъде, и тя няма да я поглежда.
имаме приятелка а същатавъзраст, коята живее в Израел. Много трудно се избират подаръци ,но тя ходи на балет, затова купуваме нещо за танци- чантичка, трико, туфли... Обичам и да подарявам креативни играчки от сорта "направи си сам", явно защото такива са ми били любими в моето детство Wink

Отивам да се наспя,че утре е кръщенето. мислех ме да го отложим, защото Миша много лошо днеска си разби устичка Cry но вече уредих ме всичко, и може би така ще е по-добре. Лека нощ! Hug

# 27
  • Мнения: 143

Аз като се помня, всеки зимния ден се прибирах вкъщи мокра, защото се парзалях ме след училище на раниците си. Laughing  Според мен, изобщо няма лошо време, има неправилно облечени хора. Peace

Еххх, и аз имам такива спомени! Simple Smile))) Аз съм израснала в Русия и по подразбиране Simple Smile обожавам снежната зима! То и името ми едно снежнооооо  Wink Аз също смятам, че няма лошо време. На Виктор съм му приготвила гащиризон цял, взела съм и от две части, непромокаем... и хайдеееееее само сняг да завали. А за ръкавиците, поемче, като беше студено и се пробвах да му сложа на Виктор да видиш как им се радваше. Хем искаше да се люлее, хем му замръзваха ръцете да се държи за люлката. Simple Smile)) Не ги свали през цялата мразовита разходка. После няколко пъти пак слагах - като му е топло си ги маха, но като му студено на ръцете явно си стои с тях и им се радва! Simple Smile)) Много са умни тези хлапета! Няма да умрат от студ, мисля! Simple Smile))
Вики след обяд не е вдигал повече от 37, 5, явно Т я овладяхме, ноооо започва да кашляяяя като дърт пушач. Много суха и гадна кашлица, като се закашля и не може да спре.Рядко кашля - може би за цяла вечер 3 пъти, но продължително.... явно дойде поредния вирус!

Последна редакция: сб, 06 ное 2010, 23:40 от snesh

# 28
  • Мнения: 3 211
snesh, обади се веднага на хомеопата, може да смените л-вото.

Аз се пооправих, само ми остана зверското главоболие. Вики е с много сополи, в петък казаха да не я водя на ясла. Снощи яде доста пържени неща и цяла нощ спа много лошо. Събужда се, пие чай и аха да заспи и започва пак да реве. И много време не може да заспи и аз с това главоболие направо не издържам като реве Tired

Не съм ви писала, че започвам нова работа от 1 декември, вече си пуснах предизвестието. Ще уча нов занаят, така да се каже, пак е свързано с кораби, но по-сериозно-чартъринг, брокераж и т.н. Заплатата не е много голяма, но все пак е по-добра от сегашната ми, която я намалиха драстично и ще уча нещо, което е много по-добре платено по принцип. Надявам се като се обуча да има увеличение. Бъдещият ми шеф обеща, че няма да имам проблеми с болнични и 1-2 пъти седмично да излизам 1 час по-рано от работа, за да вземам децата. И той има 2 малки деца, по-голямото първолак като моето и знае как стоят нещата. Голям късмет извадих в тази криза с тази работа. Пу-пу. Като казах, че напускам, от сегашната ми предложиха да ми дават толкова пари като на новата, но аз съм им страшно обидена, а пък и не вярвам, че ще ги получавам редовно бонусите.

Тези промени около мен допълнително ме изнервят и съм страшно напрегната, като се натрупат много неща и умората и изпадам в някакви истерични кризи и мъжът ми и Габи го отнасят. В повечето случаи се затварям някъде да се нарева, но ако няма на кого да оставя Вики става кофти.
Другото, което в момента ме побърква е какво да сготвя вечер като се върна от работа  33uu. Вики не яде вече нищо от кухнята и не вземам, а е много трудно да измисля нещо, което да се хареса и на Габи и на Вики, която пак е в "неядящ" период. Давайте предложения, вие какво вечеряте?

И това безпаричие, направо вече Twisted Evil Как всички държави излязоха от кризата, а ние затъваме все повече Twisted Evil

Принцеске, много се радвам, че сте се поотпуснали малко. Много хубави снимки, с милото изглеждате много добре, много хубава двойка.

Ето малко снимки и от мен за подобряване на настроението: http://www.snimka.bg/?album;aid=547132 Малко се поолях май Laughing дано не ви досадих

Последна редакция: нд, 07 ное 2010, 13:59 от very nice

# 29
  • Мнения: 169
Привет момичета,
Деска,   bouquet мерси за хубавата тема!
Надявам се тематада е пълна с позитивни неща!
 Относно зимата и дрехите- Мамочка  , добре си го казала  Peace. Тук при нас важи с пълна сила казаното- миналата седмица Т бяха доста високи и спокойно се разхождаш без връхна дреха, а по улиците срещах хора облечени с шушлякови якета  Mr. Green.Викам си аз нещо не съм съвсем наред- какли не им е топло Thinking.
Принцеса  Рая, хубава разходка сте си направили.Дано сега Ния да е същото детенце както е било с бабите  Praynig.
За ясли и градини не мога да споделя опит, защото все още си се гледаме у дома.Тъкмо се приготвихме да тръгнем и не се спряхме с болестин ooooh!.Така че май ще отложим яслата за по нататък във времето!
Хубав и усмихнат ден!   bouquet
п.п Вери, успех и късмет в новата работа!

Общи условия

Активация на акаунт