Отговори
# 30
  • Мнения: 4 586
Най трудно се чистят яйца от тавана на терасата, Вълкът да ви каже. Седем яйца на седемстотин сталанктити плюс един месец миризма - с нож да я режеш.
Забравени яйца да се варят, в незахлупен съд.

# 31
# 32
  • Мнения: 62
ХАХАХАХ
Случи се най-лошото - ГРЪМНА ЯЙЦЕ  Laughing

Ех приятелю, неграмотен си като ром петокласник  Laughing

Пази си очите, ей, момко  Laughing

Случи се най-страшното аахахахха. ей, развесели ме. Юнак!


П.П. Другия път леко, нежно, със СЪЛФЕТКАТА, забърсваш оченцата и си като нов.  Joy

# 33
  • Мнения: 521
ХАХАХАХ
Случи се най-лошото - ГРЪМНА ЯЙЦЕ  Laughing

Ех приятелю, неграмотен си като ром петокласник  Laughing

Пази си очите, ей, момко  Laughing

Случи се най-страшното аахахахха. ей, развесели ме. Юнак!


П.П. Другия път леко, нежно, със СЪЛФЕТКАТА, забърсваш оченцата и си като новJoy

 hahaha Joy Съжалявам, не се стърпях...

# 34
  • Мнения: 12 674
Нападението на яйцата. Внимавайге.

# 35
  • Мнения: 4 916
От заглавието и първите три изречения помислих, че е натровена поне една детска градина...

ПП - "мутробаронско заведение"?! Това е прекалено тъпо дори за антиреклама. Подозирам двойно заплитане - реклама, маскирана като антиреклама.

# 36
  • Пловдив
  • Мнения: 2 495
Добре де, защо се гаврите с човека ? И дискриминирате новите потребители ? Като е останал разочарован от непрофрсионализма на готвача, защо да не пусне тема във форум/което, разбира се, няма да стане без регистрация/ ?

# 37
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 764
Инцидента е наистина неприятен, реакцията на персонала неадекватна.

# 38
  • Мнения: 4 586
Добре де, защо се гаврите с човека ? И дискриминирате новите потребители ? Като е останал разочарован от непрофрсионализма на готвача, защо да не пусне тема във форум/което, разбира се, няма да стане без регистрация/ ?
ти видя ли оригиналното заглавие? Постинги от 2 до 9.

# 39
  • Пловдив
  • Мнения: 2 495
А това, че има грешка и че пише "ВАЖНО". Макар да изглежда съмнително първото заглавие, не мисля, че е пързалка, нищо чудно да се случи такова нещо.

# 40
  • Мнения: 4 586
Щом заглавието
ВАЖНО!!!!!!!!Ресторант Родопско село-Велинград.НЕ ХОДЕТЕ ЗА НИЩО НА СВЕТА!!!!!
ти се вижда нормално, всичко е ОК. Ако се бе случило на мен, щях да изтичам да стоя под студена вода, да се плискам, или нещо такова. Също бих ви препоръчал да не си поръчвате яйца в ресторант Родопско село.

Не ходете за нищо на света!!!!! - това, все едно, че е минирано с противопехотни мини покрай масите. Просто си плаче за едно допълнение - ходете в отсрещния, моя. На мен така ми звучи, а както гледам - не само на мен.

# 41
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
ХАХАХАХ
Случи се най-лошото - ГРЪМНА ЯЙЦЕ  Laughing

Ех приятелю, неграмотен си като ром петокласник  Laughing

Пази си очите, ей, момко  Laughing

Случи се най-страшното аахахахха. ей, развесели ме. Юнак!


П.П. Другия път леко, нежно, със СЪЛФЕТКАТА, забърсваш оченцата и си като нов.  Joy

По тоз повод още щом се зачетох в темата се сетих за един виц:
Мед. сестра внимателно превързва ръцете млад пациент, а той я пита: "сестро, а като ми махнете превръзките, ще мога ли да свиря на пиано?". Тя: "ми да, защо да не можете...". А той: "ми защото до сега не съм свирил на пиано...".
 Joy

# 42
  • Мнения: 1 492
Прекалявате. Вече ви е скучно във всички теми. Ще ви номинирам Grinning

# 43
  • Мнения: 12 674
От заглавието и първите три изречения помислих, че е натровена поне една детска градина...

ПП - "мутробаронско заведение"?! Това е прекалено тъпо дори за антиреклама. Подозирам двойно заплитане - реклама, маскирана като антиреклама.

На таквоз взе да ми мирише. Всяка форумка, минаваща през Велинград ще се огледа, нищо чудно и да влезе при гърмящите яйца.

# 44
  • Мнения: 4 586
Авторът, ако е мъж, като полова принадлежност имам предвид, твърди, че не е женчо, а е баш това. В тоя форум мъж да слага повече от една удивителна никога не е било, вкл. и в Архива.

Общи условия

Активация на акаунт