Ту наляво, ту надясно, януарско бебче ритка бясно! -14 тема

  • 22 580
  • 747
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 128
Честит имен ден на всички празнуващи!   bouquet Да сте здрави и лек финал през януари

# 46
  • Варна
  • Мнения: 1 560
Честит Празник на всички именнички!
При мен лохиите текоха до към 40-ия ден,но не е по-различно от цикъл Peace
Усмихнат ден ви пожелавам Grinning

# 47
  • Мнения: 1 424
Здравейте коремчета, честит празник на всички именници   bouquet

Отделно ми прималява и ми се вие свят постоянно, имам чувството че ще припадна  Rolling Eyes

 ooooh! и аз съм така цял ден, много гадно, първо реших че е от кръвното и хапнах един шоколадов бонбон  Sick после реших че е атмосферното налягане и пих вода -пак  Sick направо вече се предавам ...

Браво на Бубето, че се е сетила да направи отделен албум, аз снощи бързах да ги кача и изобщо не съобразих  Mr. Green

Пате   bouquet мерси за темата!

# 48
  • Мнения: 737
Честито на именниците днес!   bouquet

# 49
  • Мнения: 186
Мама Зайка, спокойно, аз не бях наддала нито килограм,обиколката на корема ми не беше мръднала нито сантиметър и Доки се притесни, но на ехографията всичко беше ОК. Не сме изчислявали килограми, но гледахме диаметъра на главичката и той си отговаряше точно на седмиците. Така че без тревоги, бебчо е добре и ще се радвате един на друг Януари месец.

# 50
  • Мнения: 12
Да се запиша и аз в темичката.Докато се върна и вече нова.
Пате мерси  bouquet
Разгледах снимките от срещата на Софиянки момичета много сте сладки

# 51
  • София
  • Мнения: 175
Здравейте и честито на всички именници!

И при мен има дни, в които съм много отпаднала, вие ми се свят и все гледам да си полегна. Мисля си, че е от ниско кръвно или нисък хемоглобин.

И на мен много ми харесаха снимките от софийската среща. Страхотни сте, момичета!

Адис, аз водих миналата година сина ми при д-р Алексиев от Горна Баня. Има и частен кабинет зад Джъмбо. И аз се бях притеснила за неправилна стойка, но се оказа, че просто са му по-слаби мускулите. Препоръча ни спорт и отново да ходим на преглед като стане 2-3 клас като започнат гръбначните изкривявания, причинени от неправилна стойка в училище. Друг добър специалист е и д-р Драганов от Военна болница. При него водих Бобо на профилактичен преглед като новороден.

   bouquet

# 52
  • Мнения: 2 631
Аз забравих да се похваля и да се олача....

Хваля се, че ми дойде колана за бременни и вече си го нося... За резултати още нищо не мога да кажа... Чудя се дали да спя с него...
Бебо продължава да ме рита ниско долу и високо горе, а онзи ден с баща му си играха на пържолки през корема ми  Joy Комуникацията определено беше на ниво...

А да се оплача, че стерилизатора, който си купихме, се оказа, че не ни се побира в микровелето.... И сега си седи чисто опакован и стерилизиран...  Crazy Ще си търси нови собственици....  Tired

# 53
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Бира, стерилизатора на Чико е малък (май е най-малкия вариант) и би трябвало да се събира.

Ето този вариант:



Защото май има и още един модел за МВ, който е по-голям.

# 54
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Аз пък си взех един панталон за бременни от Ларедут и ми е малък, ако има мами под 55кг да свиркат, давам го за 20лв

# 55
  • София
  • Мнения: 128
....... ако има мами под 55кг да свиркат......


Мислиш ли, че има все още такива  Laughing аз поне отдавна минах 55

# 56
  • София
  • Мнения: 273
Аз пък си взех един панталон за бременни от Ларедут и ми е малък, ако има мами под 55кг да свиркат, давам го за 20лв
Аз съм 57кг,покажи го...

# 57
  • Мнения: 737
....... ако има мами под 55кг да свиркат......


Мислиш ли, че има все още такива  Laughing аз поне отдавна минах 55

да, и на мен ми е интересно  Simple Smile
стартирах 52.5 сега гоня  60  Laughing, ама бебо да е ОК, пък мама му после ще му мисли

Аз се побирам в номер 38 на ларедут с тия кила, иначе носех 36. Уцелих го на късмет, ама модела е малко шалварест.

Последна редакция: пн, 08 ное 2010, 15:27 от Тодорка Боева

# 58
  • Мнения: 2 631
Моите дънки пък от Ларедута, така и ще си ми останат големи... Не е честно!  Crossing Arms

# 59
  • Мнения: 32
Честита ни темичка. Simple Smile

Пате,   bouquet

Честит празник на именниците.

Щях да пиша нещо, но ми изхвърчаха мислите от главата.

Общи условия

Активация на акаунт