„Сцена за чудеса” - Рожден ден и Коледен маскен бал на Бг-Мамма в едно

  • 33 450
  • 540
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 195
Доказан факт е, че най - големия купон става с готини хора и готино настроение Peace,

# 46
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Понеже донякъде съм в те4ение   по организацията на Карнавала, искам само да добавя нещо след постинга на Тати.
А то е,4е те имат огромен опит с подобни събития и е жалко,4е някои са го забравили,нищо ли4но  bouquet

ХРАНАТА ще е достатъ4на ,пиенето също ,безалкохолното и то ще е в изобилие.Помислили за АБСОЛЮТНО вси4ко и нямам намерение да ви уверявам,4е са го измислили така,както са били вси4ки досегашни партита.Някои детайли те още ги избистрят и съм убедена,4е ще ги споделят на по-късен етап с нас.

Ще се пуши ,има къде.Ще се танцува,ще се седи,ще се пее,всеки ще се забавлява.Все пак отиваме на купон ,нали?Това,което се о4аква е идеално организирано карнавално парти.С вси4ките му подробности.
И ви уверявам ,4е няма да допуснем да се пипа с мазни пръсти PeaceПросто,в близост до залата има 4ешми4ки с топла води4ка.А и все си мисля,4е в 21 век всеки се позабърсва след като пипа мазно.

Залата си е ОК,но ......

# 47
  • Мнения: 9
А неможе ли, /просто си мечтая, защото BG MAMA, все пак си е за всички български деца, не само за софийските/, така всички деца в България да се почустват като  принцове и принцеси по някакъв начин. Например, като цялата тази Приказка се прехвърли, в колкото може повече кътчета в България по едно и също време/все пак мами има в цяла България, нали?/.

# 48
  • Мнения: 4 195
А неможе ли, /просто си мечтая, защото BG MAMA, все пак си е за всички български деца, не само за софийските/, така всички деца в България да се почустват като  принцове и принцеси по някакъв начин. Например, като цялата тази Приказка се прехвърли, в колкото може повече кътчета в България по едно и също време/все пак мами има в цяла България, нали?/.
това е факт, но мама и тати са в София и са с три деца и цял форум на главата, та просто не виждам как. Сигурна съм, че са го мислили, те ще си кажат.
Много момичета са идвали на рождените дни от провинцията Hug

# 49
  • UK
  • Мнения: 3 959
Никой не е спрял когото и да било да си организира купон, тъй че ако на някой му се занимава и смята, че ще се справи, не виждам какъв е проблема. И в Долно Нанагорнище могат да си организират купон, стига да има поне двама души, които са навити. Simple Smile

# 50
  • Мнения: 9
Така е Мърморанке,  Peace
    Друго си мислих ...
    То няма общо с купона. Hug
         За мама и тати, мога само с уважение да говоря.  bouquet
 

# 51
  • София
  • Мнения: 3 099
Мазенце без светлина, ако моЙ и влажнУ да е - таман за терариум, я не ми се правете! Кат ви знам к'ви сте/сме, перфектно са го подбрали!  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Там ще сссссссссссссссъм! Най-красивата, хармонично плаваща на завои!  Flutter

# 52
# 53
  • Мнения: X
Там сме - на детския със сигурност. Искаше ми се и на другия, но съм с гипс на крака до 15 декември. Sad

# 54
  • Sofia - TelAviv
  • Мнения: 1 062
Там сме - на детския със сигурност. Искаше ми се и на другия, но съм с гипс на крака до 15 декември. Sad

Ами тогава маскировката ти е готова, няма от какво да се плашиш  Crazy

# 55
  • Мнения: 4 195
Там сме - на детския със сигурност. Искаше ми се и на другия, но съм с гипс на крака до 15 декември. Sad
ако трябва ще доведем млади здрави момчета за поддръжка:)
Бързо въстановяване Peace

# 56
  • София
  • Мнения: 3 099
Там сме - на детския със сигурност. Искаше ми се и на другия, но съм с гипс на крака до 15 декември. Sad
ако трябва ще доведем млади здрави момчета за поддръжка:)
...

А за мен що немА такава привлекателна оферта, а?! А?!  Crossing Arms

# 57
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Там сме - на детския със сигурност. Искаше ми се и на другия, но съм с гипс на крака до 15 декември. Sad
ако трябва ще доведем млади здрави момчета за поддръжка:)
...

А за мен що немА такава привлекателна оферта, а?! А?!  Crossing Arms

Е,ти нали писа....."хармонично плаваща на завои",здраво мом4е за кво ти е?
Може да свия на сина игуаната ,да си плавате на воля и да си съскате,докато се поклащате и заваляте по завоите Twisted Evil

# 58
  • София
  • Мнения: 3 099
Айде сега, вкарваш ме в матрица!

# 59
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ивонска, млада си, за да забравяш. Дори аз помня, че ти предлагаха бастун.

Общи условия

Активация на акаунт