„Сцена за чудеса” - Рожден ден и Коледен маскен бал на Бг-Мамма в едно

  • 33 489
  • 540
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 6 362
Извинявам се, че толкова късно се включвам.

Ще се радвам да успеем да се видим, да се повеселим, да попеем, да потанцуваме и заедно с всичко това да успеем да помогнем.  Hug

Съжалявам, че има и предварително разочаровани...

Виждам, че Татт вече е дал линк към параметрите на залата.
За всички е ясно, че Славяни е доста тясно за подобен купон. За други и по-големи зали и заведения се искат огромни куверти. В случая се опитахме да организираме едно истинско благотворително събитие - всичко, което се предоставя за празника, е дарение - залата, напитките, подаръците, снимките и т.н.
Няма да влизам в чужди роли и да бълвам сълзливи истории за дечицата, не е в мой стил, но решихме да съчетаем полезното с приятното, веселбата с добрината, и с помощта на доста хора смятам, че успяхме да организираме нещо наистина добро.
Дали то ще се случи, дали ще е весело, това зависи изцяло от присъстващите.

Това, което зависи от нас, мисля, че успяхме да подсигурим.
Да, няма да е като "отиваме на ресторант, за да се наядем - седим, пием, ядем и пушим", но не мисля и че това е идеята.
Гладен и жаден обаче никой няма да остане - от спонсорите са осигурени достатъчни количества питиета, безалкохолни напитки, вода, от Мотто кетъринг са обещали прекрасен богат кетъринг и има още 2-3 предложения за допълнителни мезета. Ще има кетъринг маси, ще има места и за сядане, ще има и място за танцуване, ще има и място за пушене (знаете, че съвсем скоро влиза в сила забраната за пушене на обществени места, но ще бъде осигурен кът за (нас) пушачите - хем ще може да се пуши без да се налага да се излиза отвън, хем няма да пречим на останалите, хем няма да одимяваме залата, макар че има добра вентилация).

Съжалявам, че някои са разочаровани, но наистина не очаквах, че представите за Коледния купон/маскарад може да са "да отидем на кръчма да ядем".
На принципа, на който е организирано тържеството, хората правят сватби и къде-къде по-големи, а и официални събития, тъй като идеята е да се съберат хората, да се видят, да потанцуват, да се повеселят.

Вярвам, че тези, които ще дойдат, ще донесат със себе си доброто настроение и много усмивки, така че празникът наистина да е чудесен.   Tada

Последна редакция: вт, 09 ное 2010, 23:21 от Mamma

# 61
  • София
  • Мнения: 2 623
Доказан факт е, че най - големия купон става с готини хора и готино настроение Peace,

Подкрепям с 2 ръце  Peace Heart Eyes
И на гола поляна под звездите,
с готина компания, пак ще е супер  Hug

# 62
  • Мнения: 4 892
Поздравления за идеята и за организацията!
Този път вече ще взема да дойда, не, че и за предишните събирания не съм имала желание.
Предполагам, че за детското парти също, звучи чудесно!

# 63
  • Мнения: X
Там сме - на детския със сигурност. Искаше ми се и на другия, но съм с гипс на крака до 15 декември. Sad
ако трябва ще доведем млади здрави момчета за поддръжка:)
Бързо въстановяване Peace


Това вече е предложение, на което не може да се откаже.  Grinning
Но сериозно, наистина ще се опитам да дойда.  Peace

Последна редакция: ср, 10 ное 2010, 08:07 от Анонимен

# 64
  • Мнения: 230
Явно със сурията ще довтасаме Crazy.....

# 65
  • Мнения: 1 531
жасмин,има една книжка на франсклин'с хелоуин и там лиско е маскиран като пострадал и целият е в бинт: смятам, че ти трябва наистина само малко бинт... и едно столче Hug бързо възстановяване!

# 66
  • Мнения: X
жасмин,има една книжка на франсклин'с хелоуин и там лиско е маскиран като пострадал и целият е в бинт: смятам, че ти трябва наистина само малко бинт... и едно столче Hug бързо възстановяване!

Мога и като мумията да се маскирам...  Joy
10 бинта и готово. Тъкмо няма да ям и пия - и без това съм на диета.  Stop

Последна редакция: ср, 10 ное 2010, 12:59 от Анонимен

# 67
  • Мнения: 5 140
Този път не пропускам  Naughty

и аз също, обещали са да ме влачат ако трябва до там  Mr. Green ама на мен си ми е и близко  Whistling

# 68
  • София
  • Мнения: 6 263
Ей, докато намеря темата, търсих я в календара... Ще се постарая да се отчета и двата дена (втория по-скоро малката, де).  Peace

# 69
  • Мнения: 5 370
Не съм руса и четох, обаче недоразбрах.

Парите за малчовците - на място, ок.
А моят куверт по сметка ли? Да преведа?
Простете за разсейството.

# 70
  • Пловдив
  • Мнения: 23 945
Не съм руса и четох, обаче недоразбрах.

Парите за малчовците - на място, ок.
А моят куверт по сметка ли? Да преведа?
Простете за разсейството.
За русите - плаща се на място и в двата случая. 20лв за купона.

# 71
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Смятам да отбележа присъствие и на двете мероприятия, вече поканих племенника и майка му Grinning

# 72
  • София
  • Мнения: 18 679
Аз ще кажа, че няма да дойда, щото като кажа - идвам, все нещо става, та белким този път ме подмине. Та - няма да идвам smile3508

# 73
  • Мнения: 4 195
Аз ще кажа, че няма да дойда, щото като кажа - идвам, все нещо става, та белким този път ме подмине. Та - няма да идвам smile3508
Не те и искаме, омръзна ни все да идваш, нахалница Outta Joint Outta Joint Outta Joint Whistling
жасмин, майка ми работи в болница, ако трябва и инвалидна количка ще ти осигурим, подскащача, да се движи в ритъма на кареокето, че ако знаеш какви певици има - кареокето ще е най - чаканата част Crazy

# 74
  • София
  • Мнения: 309
Там сме,то се знае!

Общи условия

Активация на акаунт