Купуване на ЧИСТА ХРАНА

  • 762 122
  • 6 490
  •   1
Отговори
# 135
  • София
  • Мнения: 5 205
Препоръчвам ви да си купите райски ябълки, не ги торят и пръскат. Ядат се след като омекнат (потъмнеят, натежат, станат прозрачни...)
Само да са български.
Ние си купуваме 2 грамадни кашона с твърди и ги дебнем. Лошото е че в един момент се задръстваме с готови за ядене ябълки и преяждаме Simple Smile

# 136
  • Мнения: 0
Много обичам райска ябълка Simple Smile

Какво стана със Солидарно - дали са подновени доставките?

# 137
  • Мнения: 658
Солидарно няма да подновят доставките скоро.

Господа, модератори, изтрили сте вчерашното ми съобщение с важна информация за всички в тази тема. Хранителния кооператив с доставки в София и Пловдив не е бизнес структура, а организация със социално значение, от която ние организаторите не печелим и стотинка, ако това смятате, че противоречи с правилата на форума. Няма основателна причина да свалите това съобщение, освен някакво недоразумение.

# 138
  • София
  • Мнения: 5 205
Днес намерих на Женския пазар в София домашен боб, от района на Силистра. Производителят го продава, написал си е името отпред на щанда... как досега не съм го видяла, много ме е яд. Колко пъти са ме лъгали с китайски боб! И аз се излъгах 1-2 пъти  Joy
Сергията е откъм страната на Пиротска, тръгва се по най-десния ръкав и се върви докато се слеят с централния ръкав.
Там някъде, на десния тротоар е магазинчето/сергия.
Цена 3 лв
Взела съм проба от двата сорта, ще пиша Simple Smile

тори се еднократно с оборска тор (нямало пари за друга) и не се пръска. Бобът се "пече" след като го почистят, за да не се развъждат гъгрици.

# 139
  • Мнения: 1
Другата седмица най-вероятно ще има нова онлайн заявка за продукти от биофермери край Пловдив. Ще пусна линк когато е готова. Поздрави на всички мами!

# 140
  • Мнения: 48
Днес, на пазара Красно село - София, един дядо продаваше райска ябълка, готова за консумация - 1лв/кг.

# 141
  • София
  • Мнения: 2 768
Другата седмица най-вероятно ще има нова онлайн заявка за продукти от биофермери край Пловдив. Ще пусна линк когато е готова. Поздрави на всички мами!
Здравейте
Има ли някакви новини относно онлайн заявката от Пловдив?

# 142
  • София
  • Мнения: 5 205
Къде в София има био домати и краставици на Гимел -български производство?
Моля за спешен отговор!


Не ме вълнуват био чери доматчета по 17 лв от Испания на Гимел

# 143
  • София
  • Мнения: 455
  Виждала съм в Билла.

# 144
  • Мнения: 2 132
Къде в София има био домати и краставици на Гимел -български производство?
Моля за спешен отговор!


Не ме вълнуват био чери доматчета по 17 лв от Испания на Гимел
Във фейсбук има някакви, които доставят млечни продукти и продукти на Гимел от Звъничево 2 пъти седмично в София.

# 145
  • София
  • Мнения: 5 205
Жени, не можах да ги намеря.
Милена, последните дни ли?

# 146
  • Viena
  • Мнения: 3 608
Виж тук има и телефони да звъннеш предварително
Биомаг Журналист + Кафене
пл. Журналист №1
кв. Лозенец, София
Skype: bio.mag
biomag1@biomag.bg
Tел: 088 6601152
Kарта

Биомаг Дойран
ул. Дойран №10А
жк. Бели Брези, София
Skype: bio.mag2
biomag2@biomag.bg
Tел: 088 4940202
Kарта

Биомаг Заимов
бул. Янко Сакъзов N50
(вход откъм ул. Васил Априлов)
Skype: bio.mag3
biomag3@biomag.bg
Tел: 0882 031 090
Kарта

# 147
  • Мнения: 0
Здравейте,

Аз си набавям прясно мляко (за да си квася кисело) от една баба на Ситняково - от румънското посолство посока Универсиада, първата пресечка в ляво точно след пазара до аптеката на ъгъла се събират няколко жени продават козе и краве мляко, гъби, сок от бъз, винце и ракийка, моркови и картофи имаше до преди месец.
Иначе има една много мила жена, която си има сергия на пазара, продава все собствено производство, като изключим цитрусите естествено. Морковите със стръкчета (листа) отгоре са много сладки, имат и наливно винце което на мен ми харесва (3лв литъра), също и мед. Ще я познаете по кошниците от шишарки на сергията ѝ Simple Smile

# 148
  • Мнения: 236
Някой дали може да ми пратин на лични адреса на магазина на Гимел във Звънчево?

# 149
  • Пловдив
  • Мнения: 5 034
"Гимел" само био продукция ли произвеждат или имат и др.?

Засичам по малките магазинчета за плодове и зеленчуци, краставици в обикновена найлонова торба с етикет на Гимел. Продавачите не знаят изобщо откъде са, знаят само, че са бг. и са ги купили в тази опаковка...

Общи условия

Активация на акаунт