Купуване на ЧИСТА ХРАНА

  • 743 313
  • 6 408
  •   2
Отговори
# 210
  • Viena
  • Мнения: 3 559
За София - на Женския пазар, сергия №17 от производител зеленчуци торени само с оборска тор, човекът е около 60-годишен, отглеждат се в пазарджишко
вкусни са, останалото е на доверие
има марули, репички, лук, краставици...

срежу неговия щанд има невероятно учтива продавачка , продукцията е от петричко, купуваме редовно малки (не са чери) доматчета по 1-60лв
не съм разпитвала как ги отглеждат, но ги доставят всеки ден , вкусни са и отношението на жената е толкова нетипично, че просто жадувам само от нея да си купувам храна Simple Smile
Днес бях там и има поне три сергии с номер 17,дай ми по точно описание  bouquet

# 211
  • София
  • Мнения: 1 724
Благодаря за темата

# 212
  • София
  • Мнения: 5 170
За София - на Женския пазар, сергия №17 от производител зеленчуци торени само с оборска тор, човекът е около 60-годишен, отглеждат се в пазарджишко
вкусни са, останалото е на доверие
има марули, репички, лук, краставици...

срежу неговия щанд има невероятно учтива продавачка , продукцията е от петричко, купуваме редовно малки (не са чери) доматчета по 1-60лв
не съм разпитвала как ги отглеждат, но ги доставят всеки ден , вкусни са и отношението на жената е толкова нетипично, че просто жадувам само от нея да си купувам храна Simple Smile
Днес бях там и има поне три сергии с номер 17,дай ми по точно описание  bouquet

точно пред църквата

# 213
  • София
  • Мнения: 438
Намерих млекомата в София и си взех мляко,но за съжаление преди малко го сварих и се пресече.Може просто да не съм уцелила партида  Mr. Green
Nicimici - кой точно млекомат намери, до тук изброихме 3 броя за София  Simple Smile
Питам информативно, защото аз само от този на Екзарх Йосиф стигнах.

# 214
  • Пловдив
  • Мнения: 687
Момичета , влизам за да ви кажа за новия сайт на био групата за Пловдив. Може да си поръчвате различни продукти, като млечни, хляб, яйца, зърнени, брашна , плодове и зеленчуци от био сертифицирани и такива без сертификат, но отглеждащи продукцията си по екологичен начин. Вече доста хора от Пловдив си поръчваме и сме много доволни. Млечните примерно, които се предлагат са превъзходни. Може да влезете и да прочетете повече инфо http://plovdivfoodcoop.alle.bg/

# 215
  • Viena
  • Мнения: 3 559
За София - на Женския пазар, сергия №17 от производител зеленчуци торени само с оборска тор, човекът е около 60-годишен, отглеждат се в пазарджишко
вкусни са, останалото е на доверие
има марули, репички, лук, краставици...

срежу неговия щанд има невероятно учтива продавачка , продукцията е от петричко, купуваме редовно малки (не са чери) доматчета по 1-60лв
не съм разпитвала как ги отглеждат, но ги доставят всеки ден , вкусни са и отношението на жената е толкова нетипично, че просто жадувам само от нея да си купувам храна Simple Smile
намерих ги с триста зора  bouquet

# 216
  • София
  • Мнения: 5 170
За София - на Женския пазар, сергия №17 от производител зеленчуци торени само с оборска тор, човекът е около 60-годишен, отглеждат се в пазарджишко
вкусни са, останалото е на доверие
има марули, репички, лук, краставици...

срежу неговия щанд има невероятно учтива продавачка , продукцията е от петричко, купуваме редовно малки (не са чери) доматчета по 1-60лв
не съм разпитвала как ги отглеждат, но ги доставят всеки ден , вкусни са и отношението на жената е толкова нетипично, че просто жадувам само от нея да си купувам храна Simple Smile
намерих ги с триста зора  bouquet
Ако си доволна, напиши  по-конкретно местоположението им. Аз не съм ходила оттогава, само мъжът ми, не можех повече да помогна.

# 217
  • София
  • Мнения: 5 170
http://issuu.com/organichno/docs/2012-05?mode=window&viewMode=doublePage
на стр. 48 от списание Органично има списък на био ферми

Повечето ферми са в преход, което значи с по-ниски цени Simple Smile

Но жалко, че не са написано в кои области са, ако някой ги разучи моля да пише кои са близо до София.


Как се снабдявате с ягоди и череши? Аз един червей не видях в уж хубавите череши от пазара.
А ако трябва да се избира между кайсии, ягоди и череши, кой плод бихте избрали, ако и трите са с неизвестен произход, с оглед най.малко химия, рискове ....

Последна редакция: сб, 02 юни 2012, 22:33 от ЗаСлон

# 218
  • Sofia
  • Мнения: 113
 Хубава тема!Аз купувам сирене от Горубляне зад църквата,производител,а прясното мляко ми го носят до дома.Не съм намерила яйца и зеленчуци.
 Бихте ли обяснили къде се намира борсата в Слатина!

# 219
  • Мнения: 685
Аз един червей не видях в уж хубавите череши от пазара.
Ооо, аз днес най-после намерих и дори му се зарадвах.  Laughing
От пазара на Ив. Вазов са купени.

# 220
  • София
  • Мнения: 452
  Тридневно изложение на биопродукти http://radar.bg/bg/2012-06-02/article/1214232_%D0%98%D0%B7%D0%BB … %D1%82%D0%B8.html  София, езерото Ариана.

# 221
  • София
  • Мнения: 5 170
Чудесно изложение, подкрепено от МЗХ..... Но моля, изслушайте внимателно целия коментар на журналистката Калина Андролова по Хоризонт. Аудио файл е, около 5 мин.
http://bnr.bg/Audio.aspx?lang=1026#http://bnr.bg/sites/horizont/ … kalinadeckom.aspx
Когато ви спре дъха, горе вляво има пауза.

Преди 2 г., когато същото това министерство заедно с МОСВ искаше България да стане ГМО територия, процентите на разпространение бяха други !!! Само за 2 години какво е станало...

# 222
  • София
  • Мнения: 452
  ЗаСлон, мисля,че няма спасение Cry

# 223
  • Мнения: X
В Пловдив досега не съм попадала да няма мляко в млекомата. Днес си взех след 5 следобед, мислех, че може да е свършило, но имаше.
Къде в Пловдив има млекомати?

# 224
  • София
  • Мнения: 787
 И аз намерих червейче в една праскова, купена от пазара Димитър Петков..вместо да се погнуся, се зарадвах Crazy

Общи условия

Активация на акаунт