Купуване на ЧИСТА ХРАНА

  • 749 891
  • 6 455
  •   1
Отговори
# 1 275
  • Мнения: 115
maya_nb, писах ти на лични, а утре се надявам да се запознаем и лично Simple Smile

# 1 276
  • Мнения: 2
момичета, някоя от вас беше споменала, че пие от НАПИТКА С АЛОЕ С ВКУС НА МАНГО на Хербалайф? Какъв ефект се постига от приемът на тази напитка? Доволни ли сте и струва ли си? Изобщо какво алое бихте ми препоръчали, от което сте доволни?  Simple Smile

# 1 277
  • София
  • Мнения: 802
vili__66, аз лично буркани с храни не купувам.
Но бих ти дала идея за отглеждане на култури, които биха имали търсене и са лесни за съхранение:
броколи, карфиол, моркови, лук кромид

Лично аз доста труд хвърлям, за да открия тези елементарни зеленчуци чисто производство (в София).
Успех и понаминавай да кажеш, какво имаш - да се възползваме и ние  Hug

# 1 278
  • София
  • Мнения: 84
Здравей, vili_66, много се радвам, че пишеш в тази тема!  bouquet Понеже следя темата за биоградинката, имам представа от стопанството ти и от снимки - наистина всичко е произведено с много грижа и любов!
В този смисъл бих купувала всякакви  кореноплодни, зеле, броколи, спанак, праз лук, тикви, тиквички, от консервите - лютеници, доматено пюре, грах, зелен боб, туршии.
Искрено ти пожелавам успех в начинанието да отглеждаш истинска храна!!!  bouquet

Последна редакция: ср, 08 яну 2014, 13:46 от Alicante

# 1 279
  • Мнения: 86
Благодаря на всички  Hug
Мисля, че се ориентирах-за следващите сезони  Laughing
Тази година ще отглеждам основно пресни домати, чушки, краставици, праз,зелен фасул и тикви.Ако стигнат финансите за семена и обработки- и картофи и зрял боб  Mr. Green

# 1 280
  • София
  • Мнения: 5 190
До неделя вечер можете да поръчате отново на същия мейл гръцките био сертифицирани цитруси.
Може би е добре първо да поискате пълния файл с цени и артикули, защото има нови артикули (3 вида рукола примерно). Ще пристигнат отново в четвъртък - петък, прясно брани за нас.


Поздрав за всички заподозряли ме  Simple Smile http://svejo.net/1211506-vanya-kostova-horo

Малко отзиви: авокадото още по коледа е омекнало и моята приятелка сега пак ще си поръчва килограми.
Портокалите са божествени , излизат на половин цена след акто се усвоят и корите в сладко, сладкиши и тн.
Малките доматчета са много трайни, още ги ядем. Както и цитрусите.

# 1 281
  • Viena
  • Мнения: 3 582
Може ли да ми пратите групата във фейса ...за портокалите Peace

# 1 282
  • Sofia
  • Мнения: 9 716
Аз също съм доволна от гръцките цитруси, но не мога да кажа, че са изключителни - нормални мандарини и портокали, на вкус като повечето на пазара. Peace Естествено основното им предимство е, че са чисти.

# 1 283
  • София
  • Мнения: 601
Може ли да ми пратите групата във фейса ...за портокалите Peace
Моля и на мен  Praynig

# 1 284
  • София
  • Мнения: 802
Може ли да ми пратите групата във фейса ...за портокалите Peace
Моля и на мен  Praynig

То във фейса не беше група, ами събитие - за миналата доставка. Изтекло е вече, та не може да се "изпрати". Но не се поръчва чрез фейса, а по мейл, както беше и преди.

# 1 285
  • софия
  • Мнения: 25 459
Не знаех, че търсенето на допълнителна информация и това да не се доверяваш просто 'ей така', защото не се дава такава, е подсъдно. Thinking

Много грозно, ЗаСлон. Със сигурност това ти подмятане коренно промени впечатлението, което имах от теб. Вече знам, че хорото, което ти водиш не е моето и не бих се хванала. Не си падам по селските танци. Извини ме, че не искам да ти върна "поздрава". Написаното от теб, показва под някаква форма неща, които се отнасят и определят само и единствено теб.

Извинявам се на останалите момичета, че стават свидетели на подобни сценки. Повече по този въпрос няма да пиша. Всичко е в темата и всеки може да прочете, прецени за себе си кой, какво, защо и до колко е удачно/неудачно да търсиш подробна информация за нови "инициативи" от абсолютно аутористични натури.

Последна редакция: сб, 11 яну 2014, 10:21 от zvanche

# 1 286
  • софия
  • Мнения: 25 459
Може би сте забелязали - в Лидл и Промаркет авокадото е гръцко Simple Smile Направих добро количество гуакамоле.

# 1 287
  • София
  • Мнения: 5 190
До неделя вечер можете да поръчате отново на същия мейл гръцките био сертифицирани цитруси.
Може би е добре първо да поискате пълния файл с цени и артикули, защото има нови артикули (3 вида рукола примерно). Ще пристигнат отново в четвъртък -петък, прясно брани за нас.

...

Поправка, не било до днес, а до сряда вечер. Доставката е около 23-24ти януари.
Копирам от екселски файл:
Скрит текст:
Био портокали       2.25
Био мандарини       2.9
Био грейпфурт       2.6
Био лимони       3.05
      
Био Домати - малки - тип кампари       8.2

Био домати     кг    4.6
Био краставици - средни       5.4
Био чушки  - зелени , червени       5.2
      
Броколи      5.8
         
Био авокадо       7.8      
      
Био тиквички - малки       8.5
      
Чесън на глави - по 3 бр. в мрежа       2.4
      
Стар лук       3.25      
Бяло Зеле    кг    2.2
      
Моркови     кг    3.9
      
Праз Лук     кг    3.8
      
Марули    брой     2.3
      
Къдрава Салата     кг    4.55
      
Дива Рукола    брой, в пликче     0.7
      
Рукола    брой     0.4
      
Червена Рукола    брой    0.7
      
Босилек    брой    0.7
      
Риган    брой    0.7
      
Спанак    кг   4.7
      
Джинджифил    кг   22.5
      
Магданоз    брой   0.7
      
Копър    брой   0.4
      
Тиква    кг.   3.2

Зехтин студено             58
пресован - 5 л.             
            
Зехтин студено             14.5
пресован - 750 мл.             
TZAVAS            
            
            
Зехтин студено             12
пресован - 750 мл.             
            
            
            
            
            
            
Маслини в зехтин          700   10.8
700 г - в буркан             
            
            
            
            
Био Маслини - обезсолени         250   3.9
вакумирани             
Био Маслини - обезсолени         500   7.9
вакумирани             
            
            
Био Маслини-обезмаслени - малки (микро Simple Smile )         250   4.6
            
Био Маслини-обезмаслени - малки          500   8.4

Заб. : всички продукти са от едно място и са био (на някои не е изписано изрично в таблицата)

# 1 288
  • Мнения: 965
на мен пък ми писаха днес, да поръчам до утре

иначе инфото е полезно за цени и асортимент

# 1 289
  • София
  • Мнения: 592
Има ли минимални количества при поръчката и как става получаването на продуктите?

Общи условия

Активация на акаунт