Коментарна тема към Номинации 2010

  • 21 149
  • 511
  •   1
Отговори
# 255
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
А! Баш! Ей този ник ми се губеше!
Жива да си, Дона, от 3 дни си блъскам главата как се казваше тази пътеводна светлина!

# 256
  • София
  • Мнения: 1 779
И аз имам новинация в тази категория. Не знам дали повече за "вечна" или повече за "Амбър"...Явно не мога да избягам от образа си на "просто красавица".

# 257
  • Мнения: 4 615
Ооооо, вярно!!!
Как можах да я забравя! Темата й за грима по време на раждане ми е фаворит, колко пъти съм я пращала на линк до различни хора... Без коментар!

# 258
  • Мнения: 30 502
За Амбърка съм признала Елфичка с нощния грим, останалите могат да й дишат праха  Simple Smile

А кое беше онова момиче, което си правеше клипчета, докато се гримира и ги качва в нета? Или не е само една?

# 259
  • Мнения: 3 437
За Амбърка съм признала Елфичка с нощния грим, останалите могат да й дишат праха  Simple Smile

А кое беше онова момиче, което си правеше клипчета, докато се гримира и ги качва в нета? Или не е само една?
Tony in love й беше никът едно време, обаче не мога да се сетя сега как е  Rolling Eyes

# 260
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
За Амбърка съм признала Елфичка с нощния грим, останалите могат да й дишат праха  Simple Smile

А кое беше онова момиче, което си правеше клипчета, докато се гримира и ги качва в нета? Или не е само една?
Tony in love й беше никът едно време, обаче не мога да се сетя сега как е  Rolling Eyes

Aya Cuervo е сега. Но не може да се сравни с Елфичка.

Стефчеее, видя ли сега в коя категория ме набута  hahaha  Аз нощем дори не нося грим  Crossing Arms

# 261
  • Мнения: 4 833
Тюх, как ме комплексирахте сега с този нощен грим и с гримът по време на раждане... Дайте по един линк, та да се довърша ритуално поне...

# 262
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 188
Е, оня по време на раждане няма да ти трябва. Докато се решиш и то модата ще мине Joy

# 263
  • Мнения: 3 437
Тюх, как ме комплексирахте сега с този нощен грим и с гримът по време на раждане... Дайте по един линк, та да се довърша ритуално поне...
Ето малко.

# 264
  • Мнения: 4 115
А грима по време на раждане, аз го четох в една тема за лакирането по време на раждане:) Та повечето родилки бяха гримирани и фризирани, с лак на ноктите( при все че не е позволено за секцио, то затова и беше темата) . Елфичка май беше с ноктопластика с цвят с нощничката. Сега ще поразровя.

# 265
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Ноктопластиката по време на раждане явно е непреходна класика.

# 266
# 267
  • София
  • Мнения: 7 675
Ма вие се шегувате  Rolling Eyes
Грим по време на раждане и сън - то щото и в двата случая човек е неизменно пред огледалото, вторачен в собствената си неземна хубост.

# 268
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Red не ги разбираш тия неща  hahaha  Нощно време си трябвало малко спиралка и фон дьо тен, за да изглежда жената свежа сутрин пред мъжа.

Това ми е най-любимото прозрение, на което съм се смяла със сълзи  Grinning

# 269
  • София
  • Мнения: 7 675
 Thinking
Е нямаше да се  сетя.
А косата?
Или спят седнали?

Общи условия

Активация на акаунт