Коментарна тема към Номинации 2010

  • 21 147
  • 511
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 3 405
Претенции  Mr. Green Тази година е така.
И предните години трябваше така да бъде.

# 376
  • Мнения: 123
Къде пише the Дорис, напълно непозната ми е, един ред от нея не съм прочела или да ходя да се самономинирам за "Тудора в малинака" за най-задрямал потребител, пък.

Ъх, да, и аз съм Тудора  Blush Сега ще се просветя за наличието на този потребител, както и на angelina. И двете хабер нямам кои са, но така или инак информацията ми е почти винаги оскъдна  Laughing Всъщност мисля, че веднъж-дваж съм мяркала Дорис, но не ме е поразявала с нещо. Виж, Моля, Благодаря! забелязах, макар да не помня точно с какво, и я номинирах при новите звезди - вярвам, че има хляб в нея /или него?!/  Flutter
Нея, нея - приятно ми е bowuu

# 377
  • Мнения: 3 437
Моля Крейзи чик да мине по номинационните теми и да поясни какво е искал да каже авторът - категориите положителни ли са, отрицателни ли са, че се омотахме като патета в калчища. Инак ще я номинирам за Изгубена в превода  Mr. Green

# 378
  • Мнения: 1 545
Моля Крейзи чик да мине по номинационните теми и да поясни какво е искал да каже авторът - категориите положителни ли са, отрицателни ли са

Да бе, да, тя си няма друга работа Крейзи ти чик, ами ще обикаля кат' миндовата из де що има тема  Crossing Arms Обсъждания имаше, също обмисляния, както и време за корекции и подмени. Повториха се нещата двеста-триста пъти, но сега мандалото лопна и туй то от мен. Категориите са положително-отрицателни Twisted Evil

# 379
  • Мнения: 123
....или отрицателно-положителни, но вече наистина няма значение hahaha

# 380
  • Мнения: 3 437
Категориите са положително-отрицателни Twisted Evil
А, втасахме я сега. Да си бях седяла в Малинака.
Но ето, ще има полза - накрая, в зависимост от спечелилия, ще си проличи кои са повече - позитивните или злобарките, или кой вижда чашата наполовина пълна и кой - наполовина празна Mr. Green

# 381
  • Мнения: 6 150
Крейзи, ти пък да не видиш нещо от Горгоната.  Mr. Green

# 382
  • Мнения: 3 437
Крейзи, ти пък да не видиш нещо от Горгоната.  Mr. Green
Joy

# 383
  • Мнения: 4 806
E, хайде сега - пропищяхме форума с искане на "свобода на словото", пък сега се дава - тцъ,
не щем. Що? Всеки да си тълкува според щенията, как му душа сака. И си права, Дона, че то
накрая ще си лъсне Simple Smile

# 384
  • Мнения: 1 545
Но ето, ще има полза - накрая, в зависимост от спечелилия, ще си проличи кои са повече - позитивните или злобарките, или кой вижда чашата наполовина пълна и кой - наполовина празна

А за третия вариант - злобарка с пълна чаша - за него помисли ли?  Flutter

# 385
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 188
Не беше ли това целта - накрая да си лъсне?

# 386
  • Мнения: 3 437
А за третия вариант - злобарка с пълна чаша - за него помисли ли?  Flutter

Наздравиците - накрая.

# 387
  • Мнения: 15 619
Не беше ли това целта - накрая да си лъсне?
То лъщи още в сами началото, при номинациите. Mr. Green

# 388
  • Мнения: 1 192
Как върви пушенето и кафето с канела?  Mr. Green

# 389
  • Мнения: 4 615
Категориите са положително-отрицателни Twisted Evil
Категориите са реалистични - показват самата истина. А дали тя е положителна или отрицателна вече е in the eye of the beholder.

Общи условия

Активация на акаунт