Безвъглехидратна диета - Тема 14

  • 81 231
  • 711
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 849
Ами успех при повторното начинание!  Wink

# 16
  • Мнения: 1 849
Борим се, борим се!  Laughing Но поне аз се дъня редовно и за това си кротувам!  Wink

# 17
  • Мнения: 0
привет и от мен  Flutterот днес и аз съм със вас-направих 2-дни подготвителни на плодове и чай и от днес месо и зеленчуци,ще бъда сериозна-имам много кг.за сваляне и много искам да отслабна Praynigедна позната много отслабна точно с тази диета и виждам,че има голям ефект-много мислих и реших-започвам 94кг. 170см.цел-70кг.приятен ден от мен   bouquet

# 18
  • Мнения: 2
Здравейте,от днес и аз съм с вас.С различни диети успях да сваля от 90 на 64кг,но няколко месеца невнимание и качих 12кг #2gunfireНадявам се да мога да издържа,защото няколко пъти съм започвала и все не мога да я изкарам до край.
Менюто за днес:
Закуска:2 яйца с праз бъркани
Обяд:св.бут с карфиол,брокули и моркови
Вечеря:същото като обяда
С водата също имам голям проблем не мога и не мога да стигна 2л.

# 19
  • Мнения: 0
днес менюто ми е св.мръвчици-печено и салатка зеле с доматки,аз не зак.по принцип , пия само кафе newsm03

# 20
  • Мнения: 5
Здравеите,
Искам да попитам: Авокадо позволено ли е?
  bouquet

# 21
  • Мнения: 1 849
Според мен-да.
Аз искам да се похваля с първото -1кг!  Wink

# 22
  • Мнения: 0
Здравейте, аз също се поиздъних и отначало почвам днеска с 1-ви подготвителен ден на плодове и чай. Заредила съм се с необходимите продукти, мисля че най-трудното за отказване за мен са млечните продукти,да не говоря ,че издънките ми бяха с тях и затова днеска наново.Пожелавам успех на всички борещи се с килограмите Wink

# 23
  • Мнения: 491
Момичета и момчета,

Минавам само да ви поздравя за резултатите и да ви дам кураж  Hug

Аз съм малко болна пък и все не отделям време да си оправя лентичката. Приключих втория етап с -6кг. Съпружието постигна същия резултат Sunglasses. Сега имам нов проблем - всички дрехи са ми големи, особено панталоните. Нося всичко с колан, но аз от край време имам проблеми със стомаха и като сложа колан и седна корема ми се подува и по цял ден ме боли. Трябва да си напазарувам нови дрешки, но в предпразничното пазаруване едва ли ще успея да отделя финанси и за моя гардероб. Но пък висящите ми дънки, че дори и домашните анцузи ме правят особено щастлива Joy.

Успех на всички Peace

# 24
  • Мнения: 3
Браво на теб Melodiya Simple Smile Радвам се,че постигаш такива резултати  newsm10 Благодаря ти и за хубавия съвет ,да не се смятаме за дебели и да си живеем спокойно - много ме обнадежди и сега се стремя да го спазвам Simple Smile

Аз самата съм - 3 кг за една седмица  newsm44

Продължаваааам напред и съм най-щастлива от факта ,че при нашата диетка няма глад и можеш да си хапваш,когато си искаш Simple Smile Иначе аз не мога да спортувам сега,защото преди месец ме оперираха от извънматочна бременност и още дълго ще трябва да го карам по-леко  Weary ,но после ще си наваксам Simple Smile

# 25
  • Мнения: 0
здравейте  Hug днес мие 3ден а не съм мръднала на кг. Cry с нищо не съм нарушавала и малко мие кофти

# 26
  • Мнения: 3
Здрасти на miheto  Simple Smile Понеже и аз искам да сваля същите кг като теб и сме в едно положение Sad искам да ти кажа ,че и при мен отначало нищо не ставаше - 3-4 дни,но после след 1 седмица свалих З кг на куп !!!! ДРЪЖ СЕ МОМИЧЕ И СЪМ СИГУРНА ЧЕ НАКРАЯ ЩЕ ПОСТИГНЕМ ЖЕЛАНИТЕ КГ  newsm10

Не се отказвай сега,защото всички знаем ,че да започнеш отново е най-трудно !!! Живей си спокойно и си спазвай диетката без много да му мислиш и не се мери всеки ден-гледай да е един път седмично Simple Smile А резултатите в бъдеще ще са мнооого минусчета  smile3521

Айде успех от мен  newsm10

# 27
  • Мнения: 11 360
Мисля да се присъединя към вас  Flutter
Определям себе си като неспасяем случай  ooooh! След раждането няма диета, която да е дала резултат повече от -1,5 кг., които винаги след това връщам с лихва отгоре. Признавам, че съм обезнадеждена и вече стрелям на посоки.
Ще пробвам и вашите препоръки, макар да имам спомен от 15 дни на месо и салата и резулатат -1 кг и намразени всякакви меса. Последва вегетариански период, с който качих 7 кг.!!!

# 28
  • Мнения: 0
samogledai  Hug , ще бъда сериозна няма да се отказвам и както казваш ще си спазвам диетката -  newsm10, благодаря за подкрепата така ми давате сили и кураж да не се отчайвам и да продължавам напред без да нарушавам smile3503  love001от мен-късмет,успех и мн.минусчета  bouquet

# 29
  • Мнения: 63
Здравейте ,момичета Simple Smile

Ще ме причислите ли към вашата група ?
Започвам  точно от този момент Laughing
Преди години съм я правила и бях свалила с нея около десетина кг за 24 дни!Но последваха 2 бременности и сега борбата започва наново ,като килограмите,които имам да свалям са доста повече...около 20 да речем Simple Smile
15кг свалих с други режими,последва почивка,като плюса беше само 1 кг.
Хайде и тук да видим докъде ще я докарам Simple Smile

Последна редакция: чт, 25 ное 2010, 16:21 от Reola

Общи условия

Активация на акаунт