Безвъглехидратна диета - Тема 14

  • 81 413
  • 711
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 0
лесно лесно.....колко толко да ми е лесно:) са ша видиш как ша закуча последните кила....имам чувството, че чаша вода да изпия и ми се лепи! а се отпуснах.... а качих килата......хич не изглеждам добре, ма влизам във форма....бленувам и тегля дънките да си ги намъкна, в които съм влизала....и кат ми прелее шкембата и се чудя коя широка блуза да облека.....Simple Smile и то туй от мазни баници (които обожавам) хихихихихихихихихи

# 706
  • Мнения: 108
Тарааааааам ! Ето и групата ни във фейсбук ! Всичко там ще е приват, само за нас си !  Naughty
http://de-de.facebook.com/home.php?sk=group_196780517015457

# 707
  • Мнения: 108
лесно лесно.....колко толко да ми е лесно:) са ша видиш как ша закуча последните кила....имам чувството, че чаша вода да изпия и ми се лепи! а се отпуснах.... а качих килата......хич не изглеждам добре, ма влизам във форма....бленувам и тегля дънките да си ги намъкна, в които съм влизала....и кат ми прелее шкембата и се чудя коя широка блуза да облека.....Simple Smile и то туй от мазни баници (които обожавам) хихихихихихихихихи


Лоре, мазна баница, но не отказвам и лучник !  Whistling Мекички, тутманичета и погачи парят-парят с мед и сиренце  Crazy. Малее добре, че темата свърша, че пак почнах да се лигавя !

# 708
  • Мнения: 108
Кажете как се пишете във фейс, че да ви намеря и поканя към групата !

# 709
  • Мнения: 0
Весиииииииииии....млъкни с тез тутманици, баници, лучници и мекици.......ужас!

във фацето съм Lora Valtcheva

# 710
  • Мнения: 108
Айде, изпратих ти покана - уелкъм !   bowuu

Който желае да се включи на лични да ми драска като си даде името във фейса !  Crazy

# 711
  • Мнения: 108
НОВА ТЕМА  !!!! ЗАПОВЯДАЙТЕ !!!!

Общи условия

Активация на акаунт