Безвъглехидратна диета - Тема 14

  • 81 602
  • 711
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 285
Добре де това с кръвните групи не го разбирам . newsm78 Има ли някъде където мога да прочета повече информация на какво точно се базира тази теория? . Аз съм кръвна група А - и без това не ям домати поради здравословни причини а и тропически плодове също. Наблягах на тестените неща, които са приемливи  и виж до какво не завидно състояние съм стигнала.  Whistling

# 661
  • Мнения: 0
софи, питай чичо  Google!  има доста статии...и аз се разрових

# 662
  • Бургас
  • Мнения: 422
Здравейте момичета,


Наистина тези дни задържам тегло и не свалям.Остават ми 5 дни до края на първия цикъл.
Не знам кога ще почна втория,но мисля да лунувам докато не съм на диета.
До сега свалени скромните 6кг.

# 663
  • Мнения: 0
luchi, 6 кг не е зле! Колко гониш ти?

# 664
  • Мнения: 285
софи, питай чичо  Google!  има доста статии...и аз се разрових
Потърсих повече информация и като цяло аз лично не съм голям привърженик на тази теория. Немога да приема че толкова милиарди хора с еднаква кр.група могат да се сложат под един и същ знаменател. А и как да приема , че не трябва да се храня с ме со и че трябва да съм вегитарианец , то това чудо няма как да се случи  Mr. Green
Както и да е всеки има право да следва или не този режим.
Хайде момичета дано килограмите да се топят при всички ни без прекалено гладуване  Grinning

# 665
  • Бургас
  • Мнения: 422
luchi, 6 кг не е зле! Колко гониш ти?
Ами по принцип искам за начало 10.За да си стана килограмите от преди да забременея ми трябват още 8 кг.Но съм доволна и от тези шест за сега Peace до края може още 1-2 да сваля.

# 666
  • Мнения: 0
софи, бе и аз не съм на 100%, но има неща, които не ми се отразяват добре от спомнатите забранени! Но и ти си права....въпрос на физическо състояние (забранена ми е царевицата, а аз съм с такъв жесток гастрит, че и не помислям за нея.....а не заради кръвната група)

лъчи, вървиш много добре:) не се жалвай:) ти повече от половината си свалила:) важното е след диетата (когато решим да я спрем) да не се натъпчем като зверове:)))

Хубава вечер мацки....аз отивам да си сипя чаша винцок:)

# 667
  • Мнения: 285
Хубава вечер мацки....аз отивам да си сипя чаша винцок:)
Хайде наздраве !Аз тъкмо свърших с едно леко кардио упражнение , което ме кара донякъде да се успокоя и да не се впрягам , че ядох май  в повечко днес  Blush Незнам при вас как е , но на мен понякога ми става много трудно с диетата главно поради това , че трябва да готвя и друга храна а не само тази за диетата ми. Днес следобед правих на малката грис и направо си умирах да си хапна малко ( от малка много го обичам  Crazy ) !!!
Ако знаете как ми се иска да отида някъде на нещо като санаториум , където да сме се събрали все такива дето искаме да поотслабнем .Някой да ни приготвя храната , да ни изготвят специални диети , да има супер готин фитнес със сауна и басейн ...и.т.н....Ех, че се размечтах , ама то след такъв тежък ден какво друго да правя нека поне да си мечтая  Wink
Леки сънища на всички !

# 668
  • Мнения: 0
софи, кога намери време по това време:) завиждам ти на ентусиазма:) и аз се каня да започна всеки ден, ама не отида ли на тренировка не знам дали ще се получи:)

а иначе идеята ти е добра да се сберем да си диетуваме без никой да ни досажда и да пита "ма как", "ма защо", "ма я си живей живота" и т.н. и т. н.....ма на....трудно ще да се организираме от Острова, Германия и всички краища на БГ:)

НАЗДРАВЕ:)

# 669
  • Мнения: 108
Добър вечер, скъпи диетуващи колежки !

Най - после децата спят и аз мога да попиша по - обстойно.
Първо за оформлението на новата тема ! Разбира се, че ще оставим на първа или втора страница най - важната информация от тази начална страница, а и ще сложа " моята" оформена такава.

Наздраве на Valtcheva  ! И аз си сипах току що една чаша червено винце и дано до края ня повтинга си не взема да объркам клавишите.

Клио, значи задържаш и ти като мен. Спокойна съм значи, но явно си права за доматите. Много са ми и може оттова да не смъквам. Определено е изнервящо това замръзване на кантара. Но ще поживеем и ще видим.  Да знаеш, че не само сме една гурпа, ами и един ръст  Mr. Green - джобно гадже, но моят джоб  е широк, а гледам ти си си финна. Wink


Дами, моля да си вписвате всекидневното меню ! Хубаво е да си даваме идеи за храната !

Моето за днес !

З - нищо
О - зелена салата с риба тон и краставица
В - две пържолки, салатка от обяд и гъбки със зехтин на фурна (божествени  Heart Eyes) Кой я даде тази идея за гъбките? newsm78 Господ здраве да му дава !   bouquet

Последна редакция: вт, 08 фев 2011, 22:24 от бяла лястовица

# 670
  • Мнения: 108
момичета, аз отивам в 90дневната...БВД явно не е за мен..но ще продължавам да ви следя, защото компанията тук е страхотна...лястовичке, първата страница е страхотна  Peace Peace Peace..желая ви много минусчета тая седмица   bouquet

Не не си отивай, ще ми бъде тъжно.... Cry  Успех, мила и все пак се вписвай тук, ще ни липсваш !  Hug

# 671
  • Мнения: 108
Веси никакво отчайване  Naughty, аз съм свалила 1 кг. за 12 дена, направо трябва да се гръмна, ама не..., не усещаш ли разлика по дрехите, не си ли се поприбрала тук там ?!
Относно доматите..., коя кръвна група си, спомням си като си купих книгата за хранене според кръвната група, майка ми като взе да я чете и полсе вика " еее то хубава работа аз затова ли цяло лято се ограничавах на сирене с домати, и грам не свалих, а те доматите ми били супер протовопоказни и моята кр.група дебелее от тях  Shocked", така че не се учудвам и да имаш застой от тях  Crossing Arms

Да А съм точно и точно в тази статия пише, че трябва да ги избягвам  Whistling. Иначе поотхлабиха се панталоните, но нищо кой знае какво. Дебелият задник и големият търбух си стоят !  Confused

# 672
  • Мнения: 1
Здравейте мацки!
Казвам се Мария и съм на 35 години. От 02.02. съм на БВД. Когато забременях, тежах 48 кг. при ръст 160 см. Родих на 25.07.2010 г. и влязох в болницата 72 кг, т.е. + 24 кг. Когато ме изписаха, с прискърбие установих, че съм свалила само 5 кг., т.е. тежах 67. Тъй като бебчо беше със страхотни колики до 5-тия месец, ревеше денонощно, аз изобщо не спях и през ум не ми минаваше да пазя диета, защото щях да умра. Не само, че ядях когато и каквото ми попадне, а даже наблягах на сладки неща и то предимно нощно време, за да имам сили да издържа на гърча. Въпреки това за този период съм свалила 15 кг., без дори да се усетя. Сега съм само с 4 кг., по тежка от преди бремеността и реших, че е крайно време да започна диета. Ибрах тази, защото принципно се храня основно с месо и зеленчуци. Единствено млечните продукти ми липсват, но все пак е временно.
И така стартирах от 52,2 кг., с цел 48. Днес беше седмият ми ден и утре сутринта ще правя контролно теглене и мерене на обиколките и ще докладвам.
Искаше ми се, да спортувам поне малко, но засега това ми е невъзможно. Малкото човече почти не спи през дене и иска постоянно да му се обръща внимание. Единственото възможно време за спорт е в тъмни зори, когато обичайно баща му се занимава с него. Сега обаче му никнат зъби и отново будувам по цели нощи, а сутрин най-голямото усилие, което мога да направя е да му приготвя храната. Добре поне, че времето се постопли, та правим 2-3 часови разходки /само ходене, без засядане в първото срещнато кафене/, надявям се тази фическа активност да е достатъчна.
Наясно съм, че едва ли ще постигна бързо резултати, тъй като последните няколко килограма се свалят най-трудно, но аз за никъде не бързам, а и се надявам отслабването да е трайно.
Пожелавам успех на всички диетуващи. Simple Smile

Последна редакция: вт, 08 фев 2011, 22:31 от varadero

# 673
  • Мнения: 108
varadero, добре дошла при нас !  Hug Ти почти си се стопила, не виждам притеснения за последните 4 кг. Моето бебче също се роди юли 2010, сигурно ме помниш от бременните юлки  Crazy.

# 674
  • Мнения: 1
Помня те. Simple Smile
Не се притеснявам особено, освен от факта, че все още не мога да вляза в старите си дънки. Simple Smile
Но аз съм страшен инат и няма да се проваля, колкото и време да ми отнеме. Лятото и плажа са далеч, все ще ги преборя тези килца до тогава. newsm10

Общи условия

Активация на акаунт