Тема Незабравима ( Unutulmaz ) 117

  • 24 825
  • 755
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 0
Още нещо-когато Харун и Тарък оглеждаха офиса,Тарък попита защо го правели това,нали холдинга им бил отнет чрез комплот,няма ли да се опита да си го върне,а не да оставя нещата така,а Харун отговори-не съм се отказал ,но когато му дойде времето.т.е иска да проучи нещата в дълбочина
Дали пък тук не е разковничето.Иска да проучи нещата в дълбочина,т.е от Мелда.
Тя каза,че търси доказателства и тогава щяла да каже.

Може и за това да е срещата им. Късно вечер на кея а не през деня, когато трябва да е на работа. М, да малко като заговорническа среща. Само дето не ми се вярва Мелда да разкрие далаверите особенно, като и тя участва в тях! Онова ръкостискане с Бурак още ми е пред очите! Ако не друго ще й гледам изумената физиономия, ако тоза е повода за срещата, ще е ударена с мокър парцал по дебелата тиква, че пак е взела да се надява на друго  Joy hahaha Joy
Мелда привидно прие  поканата да участва с Бурак  но той я изигра като внесе парите на нейно име и това тя го обясни на Харун след опита за самоубийство.Харун и повярва и след това отиде да  изгони Бурак във фирмата.

Да, но ако е знаела за нередностите, защо си е мълчала. Феяз толкова я подкрепяше през цялото време, та на всяка цена я искаше за снаха, по този начин ли трябваше да му отвърне. По погледите, които хвърла, когато Арас изиска документите за последните 4 години се разбира, че тя е наясно с далаверите и пак си трая, е те това не го разбирам. Лоялност ли е? И към кого?  newsm78

# 736
  • Мнения: 570
Рекси , благодаря за разясненията , които внасяш относно миналия епизод!

# 737
  • Мнения: 80
ЛЕКА НОЩ,АДИ,
приятни сънища и на тебе!

# 738
  • Мнения: 24
Мелда и Бурак бяха в основата на провалянето на един от търговете за Арсланлъ,който повлече фирмата към фалит. Харун тогава беше зает с Ямур и Еда и не направи необходимото.

# 739
  • София
  • Мнения: 832
Цитат
Е, ще омекне Харун няма къде да ходи. А и Ямурчето ще даде тласък като му каже " баба лютфееен"
Ямурчето е опасна,направо вади душата на баща си с памук и той нали не може нищо да й отказва Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Вечерта ,когато се обади да благодари на Еда пак ги наплещи едни,да отидела пак да я види и тем подобни

# 740
  • Мнения: 0
Мелда каза,че е искала да събере доказателства и тогава да ги разкрие.Извинявам се незнам защо не излезе в предния пост със цитата. newsm78

# 741
  • Мнения: 1
esther2001 нещо ми се губи, да не е тръгнала да прави баница и утре в Истамбул да ходи?  newsm78



Готова съм вече, слънце. Цял следобяд ги правих за да Ви почерпя
А, за Истамбул, напролет, че сега ме мъчи артрита... Laughing Laughing Laughing
Ще се натока баба в розова рокличка, ще грабна тавата с баницата и... Laughing Laughing бързо бегай Хубавелко, че баба иде Grinning Grinning

# 742
  • Мнения: 80
Леле,ние никаква милост нямаме към нашите феи!Пак изгълтахме цяла тема за нула време!

# 743
  • Мнения: 1
esther2001 нещо ми се губи, да не е тръгнала да прави баница и утре в Истамбул да ходи?  newsm78



Ааааа може да е отишла да събуди дядото  newsm78
А, дядото му дадох една голяма ракия, да мирува... сега ми е времето за удоволстие с Вас

# 744
# 745
  • Мнения: 80
Цитат
Е, ще омекне Харун няма къде да ходи. А и Ямурчето ще даде тласък като му каже " баба лютфееен"
Ямурчето е опасна,направо вади душата на баща си с памук и той нали не може нищо да й отказва Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Вечерта ,когато се обади да благодари на Еда пак ги наплещи едни,да отидела пак да я види и тем подобни

Тя ще "въведе"реда в семейството!

# 746
  • Мнения: 24
Рекси, освен, че се запознаха Еда и Ямур пред къщата, какво друго каза детето, че покани Еда да види стаята му? Защо и каза за скъсаното одеалце, може би Еда е споменала, че е моделиерка? Аз останах с впечатлението, че Харун е казал на Ямур, че майка и се е казвала Еда. Така ли е или съм в грешка?

# 747
  • Мнения: 80
КАРПАТИЯ,БЛАГОДАРЯ за Новата тема в този късен час! txtloves txtloves txtloves

# 748
  • Мнения: 1
Здравейте, мили момичета! Знаех си аз, че ще ми отворите очите /за по-лесното влизане в темата/
Благодаря Ви пак  love001
После ще пробвам различните варианти, за да си избера един
 bouquet  bouquet  bouquet
А, сега пък баба да Ви почерпи, с това, което тя си може. Да Ви е сладко:
http://www.snimki.receptite.com/index.php?rec=5692&st=rec&photo=11868[/img]



Божкее, къде са ми баниците smile3511 smile3511
Само конкуренциятя е била да знаете! Баба Тюркян е Laughing Laughing

# 749
  • Мнения: 0
Лека нощ от мен! Hug Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт