127 Американски мечти

  • 29 714
  • 744
  •   1
Отговори
# 60
  • The QC to be!!!
  • Мнения: 5 345
Вaby, всички хавлии в Икеа, които съм пипвала някога, са гола вОда - като пергамент.  newsm78
Напълно възможно, аз от Икеа не съм пазарувала хавлии поне 10 години  Blush Но ММ има една от там от преди толкова време и тогава се намираха хубави, да рядко  Confused

# 61
  • Мнения: 4 291
фиде в Уолмарт http://pasta-products-skinner.newworldpasta.com/Fideo-Mediano-ZX … 001532000FM00ZX35
 Иначе всеки арабски магазин има поне 3 вида.

vermicelli - най-често съм срещала за фиде.

Пристрастена съм към Икеа, но хавлиите наистина са гола-вода.

Последна редакция: нд, 14 ное 2010, 16:29 от so what?

# 62
  • Мнения: 3 367
миз,късмет на дете;радвам се че сте ++ за йез.школо,тук сякаш по- се счерня с всяка година академично и нещо ми е доста песимистично по темата..

# 63
  • Мнения: 109
Момичета, как се казва и откъде мога да купя смрадлика тук (ако има такова нещо разбира се)? Или да поръчвам на бабата от България?

# 64
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
В тази тема обещавам, че вече ще се включвам само с практически въпроси и отговори, толкова сме различни и е абсурдно да сме на един акъл за каквито и да е други неща.

Та - по въпросите - Тръмпет чорапите са супер качествени, халати предимно от България (за мен от Виктория Секрет, от години го имам), тук съм виждала за децата и в Потъри Барн Кидс, и в Къмпани Кидс, но в момента няма, не знам защо.

Смрадлика имаше при Малинчо.

# 65
  • Мнения: 616
Смрадликата тук се води smoke tree/bush. Срещала съм в градинските центрове, не знам дали продават и като билка...

Ето тези коледни дървета изглеждат доста естествено, тъмно зелени са,вътрешността е от нарязаните лентички но външния видим пласт е с реалистично оформени иглички.

Да подшушна признание - нашето не беше елха, беше тропическа палма  Mr. Green Но беше в правилен зелен цвят (особено на тъмно) и с достатъчно количество декорации - муц! - никой досега не е познал на снимките, че не е иголистно...  Wink
Joy Kak палма............. Joy

# 66
  • Мнения: 1 169
Бубка Hug Hug Hug какво стана с IUD-то, как си?

Вики радвам се, че всичко върви по план, макар и трудно  Hug

Лени забравих да ти кажа, че видях Ноли- много сладък пу- пу. Теб те изтървах, но внимавай.

Бенс топличко при вас, значи. Тук е вече хладно.

Последна редакция: пн, 15 ное 2010, 00:36 от vanhorne

# 67
  • Мнения: 1 783
Вики, завидях ти за апартамента и честито ти лазещо дете! А аз си мислех, че е бебе още.

Тандури, мога да ти кажа от кой магазин да ти ги купят от Варна за 16 лв. Идеални халати-хавлии без да са най-високото качество, но за 1 година ползване вършат чудесна работа за тези пари.  Grinning

Миз, успех с теста и с решението...

Бубка, права си, ама в спора се ражда истината  Laughing.

# 68
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Ван,  Hug, much better, до декември до годишната ми гинекологична среща съм си дала срок, ако се сработим с IUD-to напълно дотогава, оставям го. Явно моите хормони бааавно се наместват (цикъла ми дойде за пръв път 4 месеца след като спрях да кърмя). В тази връзка, мисля да си изследвам щитовидните хормони.

Бис, така е, ама не ми се спори тук, в тази тема, по такива въпроси, по ред причини. Който иска, да го прави, аз няма да участвам.  Peace

Този уикенд яздихме за първи път с Дани, сега и той иска кон, щял да ходи с него на училище и да го връзва отпред.  Joy

# 69
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Хавлиите на децата - като халатчета с качулки, на качулките си имат патешки и заешки очи и уши - дебели, меки попиващи - купувам от Бг.  От както са се родили, все са с такъв тип хавлии и много си ги харесват.

Ние използваме кърпи от Икеа. Всъщност доста са приятни - меки и попиващи.

Нормално е човек да си изохка в някои моменти. И аз изохках преди няколко месеца точно по този въпрос. Ама какво да се прави, намират се решения, но с доста компромиси. Както са написали - всеки се спасява поеденично.  Но определено все повече ми се върти идеята в главата да си остана известно време в къщи с децата.

Тандури мерси за сайтовете.

Вики, честито лазещо човече. Радвам се, че се чувствате приятно в апартамента.

Аз явно нещо хич не разбирам от елхи. Взехме първата която ни хареса като размер и цена. Изкуствена е и вече трета година ще ни служи за Коледа. Хич и не съм гледала каква е.

# 70
  • Мнения: 1 169
Бубка, аз си мислех, че съм само аз с луди хормони..., какво ми става след второто раждане не разбирам. А, Дани ме уби с тоя кон  Joy, но се радвай, че е още кон. По- нататък нещата стават по- сериозни  Wink

Вики, забравих да те поздравя за Клои  Hug

Ирка, ако можеш направи го- подкрепям  Hug

Аз загледах Сара Пейлън... по къси гащи  Grinning

# 71
  • Мнения: 940
Аз пък почти всичко си купувам от Таргет,ходя там почти през ден,много съм доволна ,покриват всичките ми капризи.

Мерси  Heart Eyes,Клои лази и аз я заградих някак но диването е много безсташно и упорито и разрушава всички барикади ooooh!.Двете с Елла едва я удържаме.Елла ми беше много спокойна и не смееше да припари до нещо и сега това е ню ексириенс у нас.Много ни е сладка и всичко но очите ми явно трябва да са на 8 с малката госпожица. Simple Smile

Ван ..Пепи пред прохождане ли е?
Бубс а при вас?

Клеър...гледам автара но знам че 3-4 месеца по късно муцунките им са много изменени ,ако имаш снимка може ли на лични.
Солей.. тебе няма да те поуквам за снимка нали скоро ще ви видя Wink,въпреки че и сега не отказвам де.Само не разбрах ти кога пък успя до БГ да отидеш  с новородено отгоре на това:ooooh:(нали правилно съм разбрала).Видях и линка на пебъла ...ама то  пък едно намалениееее ,няма що!  Laughing Crazy




# 72
  • Мнения: 257
fonejacker да сте гледали - един тип си прави майтапи с хора по телефона? Не мога да спра да се смея  Mr. Green


 http://www.youtube.com/watch?v=UwwTFElMX7w&feature=channel
 http://www.youtube.com/watch?v=oAeOSpw1epU&feature=more_related  1 стоун = 6 кг  Joy

# 73
  • Мнения: 130
Здравейте! Моля, ако някой е имал проблем със заекващо дете и сте ползвали speech therapy споделете какви методи използват, колко сесии и има ли подобрение?

Халат с качулка имаме от Бг.

Елхата - изкуствена.

Вики, на същото мнение съм за апартамента. Enjoy!

# 74
  • Мнения: 1 593
момичета, кога за пръв път заведохте децата на цирк (от рода на Ринглинг Брос)? Чудя се Ноли дали не е твърде малък, макар че мисля, че ще му е интересно...

отново благодаря за отговорите относно моят фиде въпрос   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт