Да тълкуваме профили...

  • 31 679
  • 1 022
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 537
Как'Сийка е домакиня, безинтересен живот и скука около нея. Иначе интелигентна, окрилена някак си в писането.
Не, не си я представям такава. За мене е служителка в държавната администрация в среден по големина град.
И аз така си я представям. Или магазинерка от Татово време, със златни пръстени и носи от онези кожени елечета, каквито имаха повечето служителки. Има стока за наши и ваши хора Simple Smile


Аз кака ви Сийка си я представям горе долу както казваЛили Лу Simple Smile Интелигентна жена на средна възраст, с големи деца само че, с правилни черти, търпелива и малко саркастична  Mr. Green Абе с две думи готин човек, дето казва всичко на място. Simple Smile))

# 46
  • Мнения: 1 192
Пумукъл доизгради образа Peace

Трудно ще ми бъде, аз виждам душИ  Laughing - за останалите аспекти на личността трябва да гадая...Нежно създание си, любител на естествените неща, у мъжа търсиш закрила и опора, ходиш предимно с рокли- леко прозрачни, увличаш се от философски учения...Имаш щастливо семейство и си доволна от живота си.

buttinsky, всичко позна, все едно си ме виждала на екрана  Joy Joy Joy

# 47
  • Мнения: X
Даа, даже те имам в умален размер върху телевизора: В едната ръка с букет цветя, в другата с либовно писмо Laughing

# 48
  • Мнения: 1 192
Хитруша  Laughing

# 49
  • Мнения: 2 199
Как Сийка - ведро излъчване, в хармония със себе си и огромна душа.
Бианка - жена с хубава кариера, изискана, наблюдава от страни и после кратко, ясно и с лека усмивка ти казва каквото има.
Това са моите скромни наблюдения.

# 50
  • София
  • Мнения: 4 322
Интересно ми е, ще ви чета! Simple Smile

# 51
  • София
  • Мнения: 3 480
Айде де, сто души висят в темата и я обикалят отдалеч.
Започвайте дами, аз вече съм се трудила в една такава тема.
Дисертация написах по гадаене на профил.

# 52
  • Sofia
  • Мнения: 4 231
Леле, аз я помня тази тема. Наистина ли е било 2006-та?
Според мен тогава бяха изявите на Кросания.
И Джейн гадаеше в една подобна, а в тази за аватарите аз бях върховната жрица.
Спомням си дори, че КАМ се позасегна Simple Smile

Защо си мисля, че бе доста по-късно? Ако греша, явно времето е в застой. Дано да е само тук.

# 53
  • Мнения: 2 510
КАМ, твърде самонадеена и независима личност си. Доно това, не е лошо прикритие на слабост.
Клонка- сложна личност, но движеща се в реалността.
Кака Сийка, твърде интелигентна и твърде строг човек. Дано наистина е на средна възраст. Може, да се окаже голям деспот.
Пумукъл - намира красота и в най-простите неща. Обича природата.

# 54
  • Мнения: 2 868
Как' Сийка в домашна обстановка си я представям четяща книги и в приятелски отношения с децата си.  В компания - център на внимание, да обсъжда злободневни теми и политика.

Пумукъл си я представям- поетична, чувствителна, склонна към смяна в настроенията.

Лили-Лу, съм я виждала на снимка, може би няма да е само впечатление от форумното виртуално пространство. Все  пак - деликатна, толерантна.

Последна редакция: нд, 14 ное 2010, 22:55 от Arizona

# 55
  • Мнения: 1 192
Снежа63 и Arizona- малко, но точни думи  smile3501

# 56
  • София
  • Мнения: 3 480
Леле, аз я помня тази тема. Наистина ли е било 2006-та?
Защо си мисля, че бе доста по-късно? Ако греша, явно времето е в застой. Дано да е само тук.
Защото те периодично се появяват гадателски теми.
И на мен ми се губи сметката.

# 57
  • Мнения: 1 192
Имаше 2-3 подобни теми- представата ни за съфорумците..., на кой анимационен герой ги оприличаваме..., че даже и за половинките на съфорумниците гадаехме (в последната Вероника, ако не се лъжа за ника, се изяви блестящо...)

# 58
  • Мнения: 371
Пумукъл човек естет, честна, мрази интриги и сплетничене. По-добре да каже истината в очите, отколкото да замълчи. Добра домакиня ,любяща и всеетдайна половинка.
bobolinka барби момиче, обича бебешко розови дрехи и всичко свързано с деца. Понякога инфантилна. Има фобии от змии и насекоми

# 59
  • София
  • Мнения: 3 480
Е, да, ама преди в една такава тема се навърташе километраж, сега консуматорското общество си казва думата. Стоят и чакат анализи без да творят.
И къде е Вероника да си изпрося аз едно романтично и размекващо краката описание?

Общи условия

Активация на акаунт