Да тълкуваме профили...

  • 31 689
  • 1 022
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 2 840
Боре, не плагиатствай. Духът на Сопрано е жив, прибай си да не го срещнеш.
Това Борис ли е!!!???

# 31
  • Мнения: 1 192
Стана ми интересно. Я за мен  Joy Joy Joy

Тайнствена...не се разкриваш докрай пред никой, живееш в свой собствен свят, не обичаш домакинската работа, непостоянна си...търсиш разнообразие, обичаш да пътуваш..., не умееш да плуваш  Laughing

# 32
  • Мнения: 613
Как'Сийка е домакиня, безинтересен живот и скука около нея. Иначе интелигентна, окрилена някак си в писането.
Не, не си я представям такава. За мене е служителка в държавната администрация в среден по големина град. Служителка, нямаща много служебна работа в работно време. Затова се мота по цял ден из темитена форума. А може би в общината са им резнали достъпа до ФБ и Ви бокс та няма как да си копа или да си следи сериалите.

Мммммм, не си я представям като домакиня, но пък още по-малко си я представям да гледа серияли. Скучен живот има този, който не успява да му се радва и да го оценява , а Как'Сийка не ми прави впечатление на такъв човек.

Боянаааааа, помагай, тази тема е тамън за теб...........

# 33
  • София
  • Мнения: 2 840
Сийка е сценарист на "Стъклен дом"3-ти сезон. Не я закачайте, че може да ви вкара във филм!

# 34
  • Мнения: 371
Страхотна тема newsm51

Да, аз съм на аватара

Стана ми интересно. Я за мен  Joy Joy Joy

Имаш мека женственост - обло лице, средно дълга коса, големи очи.
Някой ти помага за гледането на детето - майка ти или друга роднина. Обичаш да правиш нещата правилно. Грижиш се за себе си и дори и не допускаш че другите не го правят - лечение при простудни заболявания, витамини през зимата. С мъжа ти сте се познавали още преди да се сгаджосате т.е. опознали сте се и тогава е плманала любовта. Гризеш си ноктите /това идея си нямам защо го мисля  ooooh!/ Обичаш приказни сюжети.

Позна абсолютно всичко освен ноктите  - имам дълги нокти, които винаги са изрисувани в ярки летни цветове. А и за детето не ми помагат Mr. Green

Пумукъл доизгради образа Peace

# 35
  • Мнения: X
Пумукъл: Ти си с червена среднодълга коса. Носиш тревисто-зелени панталони, които леко са ти окъсели.
Обичаш цветята. Също така обичаш да ходиш боса.

Джоли: Обичаш да се печеш по монокини.

Дорис: Имаш богата фантазия. Често сънуваш говорящи риби и луди жаби, както и това че си мачо, обладаващ невинни девойки. И така ти харесва Sunglasses

# 36
  • Мнения: 537
 Mr. Green Mr. Green
Фантазията се развихри. Искам и аз моля да ме профайлнете Simple Smile

# 37
  • София
  • Мнения: 3 480
Леле, аз я помня тази тема. Наистина ли е било 2006-та?
Според мен тогава бяха изявите на Кросания.
И Джейн гадаеше в една подобна, а в тази за аватарите аз бях върховната жрица.
Спомням си дори, че КАМ се позасегна Simple Smile

# 38
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Mr. Green Mr. Green
Фантазията се развихри. Искам и аз моля да ме профайлнете Simple Smile

и аз...и аз... Mr. Green

# 39
  • Мнения: X
Petti, на теб всичко ти се вижда на длан.
Много работиш, стрес, работа и пак стрес. Усещаш, че изперкваш. Иде ти да виеш срещу луната и да се овъргаляш в есенни листа.
Аууу, познато ми е отнякъде. Laughing

# 40
  • Мнения: 537
Petti, на теб всичко ти се вижда на длан.
Много работиш, стрес, работа и пак стрес. Усещаш, че изперкваш. Иде ти да виеш срещу луната и да се овъргаляш в есенни листа.
Аууу, познато ми е отнякъде. Laughing

 Mr. Green Mr. Green Mr. Green Joy Joy Ох, ша се напишкам.... Joy Joy Ма принципно си права де Simple Smile)) като изключим въргалянето, че хич не обичам да се цапам.

# 41
  • Мнения: 1 216
Как'Сийка е домакиня, безинтересен живот и скука около нея. Иначе интелигентна, окрилена някак си в писането.
Не, не си я представям такава. За мене е служителка в държавната администрация в среден по големина град.
И аз така си я представям. Или магазинерка от Татово време, със златни пръстени и носи от онези кожени елечета, каквито имаха повечето служителки. Има стока за наши и ваши хора Simple Smile

# 42
  • Мнения: 371
buttinsky моля, моля...тука използва жокер Naughty Naughty

Айде след малко и аз се включвам с профили

# 43
  • Мнения: 364
Ех, откога чакам такава тема!
Досега само легендите съм слушала.. Нямам много време днес и засега само това:

Кака Сийка: жена на около 35, уравновесена, спокоен и приятен глас, тъмни и големи очи, средна фигура, изчистен стил на обличане. В компания повече наблюдава и слуша, по-малко говори, но винаги се изказва подготвена.

# 44
  • Мнения: X
buttinsky моля, моля...тука използва жокер Naughty Naughty

Айде след малко и аз се включвам с профили
Джоли, обичаш реда и спазването на правилата.
Как да не използвам джокери, като самички ми се навират из ръчичките? Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт