Да тълкуваме профили...

  • 31 677
  • 1 022
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 192
Патките на К-А-М според мен олицетворяват мъжете, обича да ги тъпче...и да ги язди...

ПП Всъщност аз влязох в темата, привлечена от грешката в заглавието  Laughing - почти прочетох " Да тъковаме профили..."  Joy

# 16
  • Мнения: 2 401
Банална, да не кажа тъпа тема,  с  точни включвания. Ще наминавам.  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 194
Минзо,ако не те бях скивала, щях да си те представям в критическата  Joy

За някои неща сте в центъра, дами  Wink

Сори за заглавието  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 22 534
Ейййй, много психолози се навъдили тук....) и тази тема обещава да е интересна като предишната. ) Ще следя с любопитство. )

# 19
  • Мнения: 7 837
Мислех че, вече е модерно, да те тълкуват по снимка във фейсбук. Аватарите са остаряла работа.

# 20
  • Мнения: 1 192
Mirama- свободна душа, не обича да я слагат в рамка, не се влияе от модните тенденции...Романтична и мечтателна, умее да се радва на живота и да извлича удоволствие от него, намира красота в дребните неща...

# 21
  • Мнения: 371
Стана ми интересно. Я за мен  Joy Joy Joy

# 22
  • София
  • Мнения: 16 208
Как'Сийка е домакиня, безинтересен живот и скука около нея. Иначе интелигентна, окрилена някак си в писането.
Не, не си я представям такава. За мене е служителка в държавната администрация в среден по големина град. Служителка, нямаща много служебна работа в работно време. Затова се мота по цял ден из темитена форума. А може би в общината са им резнали достъпа до ФБ и Ви бокс та няма как да си копа или да си следи сериалите.

# 23
  • Мнения: 0
Стана ми интересно. Я за мен  Joy Joy Joy

Ти ли си на аватара?

# 24
  • Мнения: 11 551
Стана ми интересно. Я за мен  Joy Joy Joy

Имаш мека женственост - обло лице, средно дълга коса, големи очи.
Някой ти помага за гледането на детето - майка ти или друга роднина. Обичаш да правиш нещата правилно. Грижиш се за себе си и дори и не допускаш че другите не го правят - лечение при простудни заболявания, витамини през зимата. С мъжа ти сте се познавали още преди да се сгаджосате т.е. опознали сте се и тогава е плманала любовта. Гризеш си ноктите /това идея си нямам защо го мисля  ooooh!/ Обичаш приказни сюжети.

# 25
  • Мнения: 194
the Дорис , ТИ СИ като Кросамая.....в една предиииишна тема. Помните ли я?

# 26
  • Мнения: 11 551
Олееее досадна ли станах  ooooh! Спирам веднага. Не ща и аз да я докарам до помен  Joy

# 27
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Боре, не плагиатствай. Духът на Сопрано е жив, прибай си да не го срещнеш.

# 28
  • Мнения: 194
Олееее досадна ли станах  ooooh! Спирам веднага. Не ща и аз да я докарам до помен  Joy
Не си досадна, напротив,,,,направих връзката заради точните попадения.

# 29
  • Мнения: 38
интересна тема,за как' Сийка и аз съм мислила как изглежда Simple Smile И каква е всъщност.
П.П.   Няма ли още една грешка в заглавието? Мацко,я виж Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт