Гледах!Хареса ми!Препоръчвам го!Искам да споделя... - 24

  • 41 834
  • 722
  •   1
Отговори
# 495
  • Belgium
  • Мнения: 7 731

Паулу Коелю ми е на кантар, след като прочетох две негови книги: 11 минути / Sick / и Вероника решава... / Heart Eyes /. Та в тази връзка би ли дала подсказка откъде да дръпна филмчето? Благодаря Grinning

Определено и за мен "11 минути" е много слаба книга. Ето линкче към "Вероника решава да умре" в Замунда:

http://www.DMCA-removal-from-Google/details.php?id=241793&hit=1

# 496
  • Мнения: 1 434
kiora пита за марката червило на героинята на У.Райдър, онова, което Нина открадна. Ако съм, разбрала правилно, де.
 Може и да няма такава марка, с лого цветчета. Може марката и на това червило да е М.А.С....
 
Разбрах какво  пита, но такава гилза с цветчета не намирам , за момента.

Последна редакция: вт, 28 дек 2010, 16:24 от Bluevelvet

# 497
  • София
  • Мнения: 6 197
My Girlfriend's Boyfriend- става за убиване на време, гледах го докато чаках да ми се свали втория сезон на Калифорникейшън. Прекалено захаросан на моменти.


Паулу Коелю ми е на кантар, след като прочетох две негови книги: 11 минути / Sick / и Вероника решава... / Heart Eyes /. Та в тази връзка би ли дала подсказка откъде да дръпна филмчето? Благодаря Grinning

Определено и за мен "11 минути" е много слаба книга. Ето линкче към "Вероника решава да умре" в Замунда:

http://www.DMCA-removal-from-Google/details.php?id=241793&hit=1


За мен пък 11 минути и Захир са най-добрите му книги, всичко останало е пълна боза, не че те са нещо кой знае какво, но на фона на останалото поне за мен се откроиха.

# 498
  • Paris
  • Мнения: 1 727
току-що изгледах "Черният лебед"... лудница... освен него на Аронофски съм гледала "Пи"... явно е последователен в изследването на болни, объркани, мрачни умове и видения... на моменти "Черният лебед" ми беше напрегнат, даже неприятен за гледане, особено с тия рани непрекъснато  ooooh! но като цяло филмът оставя някаква особена тръпка...

След като се чувствам зле после, значи целта е постигната.


определено, това е и моето усещане за филма...
Точно така се чувствам и аз след филма-зле. Много зле!

# 499
  • Мнения: 883
Черният лебед НЕ ми хареса. Може би съм повърхностна, а може би просто трябваше да изчакам февруари. Обикновено тогава всичко ми е сиво, тягостно, изпадам в едни депресивни състояния- щеше да съм в идеален синхрон с филма. Mr. Green И да го почувствам. А сега с тая коледна музика, с тези светлини отвсякъде , сякаш стоях отстрани и наблюдавах през неизмит прозорец.
Иначе Портман бе блестяща.

# 500
  • Мнения: 1 063
Допълвам и приключвам за себе си с Черният лебед, не ми е от филмите фаворити, но е добре заснет, слабост ми е игра с гръб към зрителя и в театрална постановка, основно тази позиция на тялото следях, а тук и в много необичайни ракурси;  искам и Biutiful на Иняриту да видя днес.
Режисьорът говори точно за cinema verite, нещо, около което обикалях, почти го бях определила за себе си и като реалити, с тая ръчна камера, харесвам повече определението му 'натуралистично чувство', той доуточнява, че филмът трябва да ме остави с усещане за заснети различни части, което аз не съм уловила.
Не стигнах до запазената ми марка  Wink - вдъхновенията му.

Тази и миналата филмова година отбелязвам като слаби за себе си. Обективността ми не е от филмите, които съм приела или отхвърлила, а от тези, които съм отминала.

# 501
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Ив, на кино ли ще гледаш Biutiful?

Или ще го теглиш отнякъде?

# 502
  • Мнения: 2 253
Разбрах какво  пита, но такава гилза с цветчета не намирам , за момента.
Така де, сигурно е измишльотина, това исках да кажа.  Grinning
 Тя си беше налепила такива цветчета и по огледалото.. все едно казваше Розовкото момиченце в мен още диша... много тъжен момент с Бет...

# 503
  • Мнения: 1 434
Разбрах какво  пита, но такава гилза с цветчета не намирам , за момента.
Така де, сигурно е измишльотина, това исках да кажа.  Grinning
 Тя си беше налепила такива цветчета и по огледалото.. все едно казваше Розовкото момиченце в мен още диша... много тъжен момент с Бет...
Тези  цветчета на огледалото съм ги пропуснала Simple Smile Тъжно е разбира се , да вложиш толкова много  труд усилия , и да бъдеш изместен от следващата по-млада балерина.... Tired
Снощи  гледах  Rabbit Hole , отлагах го от седмица , тк  знаех сюжета и не винаги ми се гледа  подтискащ филм. Харесвам Никол Кидман , нежна жена ефирна , от очите и струеше тъга и  болка  през целия филм..
Тъжен  филм, през какво минава едно семейство след загубата на най- милото.

# 504
  • Мнения: 2 253
Заплюх си го от трейлърите преди филма Rabbit Hole, но не знам, май не ми се гледа на кино. Ще се съдера от рев...
 Кидман се е прецакала в лице, правила си е нещо по устата, сякаш...

# 505
  • Мнения: 1 434
Заплюх си го от трейлърите преди филма Rabbit Hole, но не знам, май не ми се гледа на кино. Ще се съдера от рев...
 Кидман се е прецакала в лице, правила си е нещо по устата, сякаш...
Правила си е фейс лифтинг или  ботокс при  всички  положения, няма една бръчка  Wink
Сега си пуснах да гледам Wnter's bone  - http://www.imdb.com/title/tt1399683/combined
Гледа ми се нещо по - весело  Rolling Eyes

# 506
  • София
  • Мнения: 3 880
Bluevelvet, препоръчвам два развлекателни, които изгледах тези дни и са много приятни:

How to Steal a Million - http://www.imdb.com/title/tt0060522/ и Two for the Road - http://www.imdb.com/title/tt0062407/

и не си спомням кой го препоръча, но е приятно филмче и му благодаря - Mrs. Miracle - http://www.imdb.com/title/tt1431115/

# 507
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 646
Блувелвет, зависи какво точно весело ти се гледа Wink
Да си напиша и аз моите 5 цента кино - от тях има весели предложения. Sunglasses
De l'autre côté du lit - много хубава роля на Софи Марсо, искрено се смях на изпълнението й, както и на идеята, в основата на филма. Хареса ми и препоръчвам.

L'arnacoeur - отдавна не бях гледала Ванеса Паради, малко разочарована останах от външния й вид, както и от избора на главния герой, но за убиване на два часа и разведряване на настроението, филма става.

Le dîner de cons - невероятен, типично френски, с много тънки моменти. Хареса ми, не знам дали бих гледала вече американската версия. И през цялото време, гледайки главния герой си мислех за Любо Нейков Mr. Green

Gongdong gyeongbi guyeok/ Joint Security Area - странен, признавам си не го разбрах, гледах го по-скоро с образователна цел, за да науча какво се случва в онзи край на света. Не мога да дам мнение дали става или не - предполагам на любителите на военни филми, ще е интересен.

The Other Guys - леко тъпа американска комедия. Става за гледане, но само ако нямате по-добро предложение

Cop Out - Брус Уилис започна да прави прекалено много филми за пари. Не че не му се отдават идиотски физиономии и не му отива, но някак прекалено тъпи филми започна да пправи. Този е също така безумен, но поне е смешен Grinning и става за развличане.

The American - Джордж Клуни отново в интересна роля и в стил one man show. Харесвам го много, но във филмите му започна да се появява едно такова усещане за самота. Уж гледаш екшън, а в крайна сметка се оказа нежно-романтично филмче. Признавам си, не знаех, че дъщерята на Микеле Плачидо е такава красавица. А и доста добре се представи. Въпреки леките недостатъци филма ми хареса, но е възможно да е защото съм пристрастна към Клуни.

Cairo Time - благодаря за препоръката - невероятно нежен и мил филм. Хареса ми изключително много!

A Nanny for Christmas - безумно тъпа комедия, даже и играта беше изкуствена, но носи коледния дух и може да се преглътне Laughing

# 508
  • Мнения: 1 434
Благодаря ви за предложенията Hug

# 509
  • Мнения: 2 529
Заплюх си го от трейлърите преди филма Rabbit Hole, но не знам, май не ми се гледа на кино. Ще се съдера от рев...
 Кидман се е прецакала в лице, правила си е нещо по устата, сякаш...

И аз...още повече, че бях на косъм от такова преживяване...

Никол Кидман се е опънла твърде очевидно, но можем ли да я съдим...като си помисля какво е в този бизнес не й завиждам...Лошото е, че всички го забелязват и режисьорите започват да я отхвърлят, а тя е добра актриса  Thinking

Имам червило с цвтчета на Lancome (но едва ли ще ползват такова, щом официалната козметика на филма е MAC), скоро се надявам и аз да изгледам филма...

Общи условия

Активация на акаунт