Малките слънца, чакат веселба, да празнуват те гушкането на мамите!

  • 32 964
  • 752
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 983
AnMary, ех че съвпадение  Wink тази дестинация много ме интерисува...Хисар ясно, миналата пролет бяхме там, ама кажи нещо за Старосел. Има ли какво да се види? Планирам го по празниците уж, когато мъжът ми се върне в отпуска, но за кратко, че с това кърмене не мога да съм далеч от бебето за дълго  Rolling Eyes
Сега ще видя и снимките  Grinning

# 61
  • София
  • Мнения: 39 848
Ивана, виж тук http://nto.bgpetition.com/
Като кликнеш на с. Старосел ще ти се отвори друга страница. Успях да намеря два туристически маршрута в района, които ми се струват интересни.
Ние успяхме да стигнем само до Стара река, и хапнахме пъстърва Simple Smile

# 62
  • Мнения: 3 914
Много сме болнииииииии ooooh!,и аз и тя,ужас
Наложи се да спра лекарството от Израел,нещо което не бива да става,но.............
Оф притеснено ми е,не давам нищо,чакам да мине Tired,няма как......
Мамка му.......извинете Joy

# 63
  • Мнения: 1 875
Стефан вдигна температура 38,2. /Мерена ректално 38,7/
Започнах Инфлуцида на 2 часа.. Чудя се нощес да му давам ли newsm78


Ина, дано се оправите скоро. Явно никому не прости ноемврийското лято Sad

# 64
  • София
  • Мнения: 1 711
Ееее, аман вече от болести...
Ина, дано се оправите бързо  Hug
Вероника и Стефан също  Hug
То и ние не сме много вред, ама за сега е само алергична хрема. Докторката каза да спираме Зиртека, който пием вече от много време - поне от лятото насам. Вика да си походи малко хремава, ама трябвало да почине. Сутринта беше добре, ама като я взех беше едно кихане.... каза че и в детската градина кихала, но пък госпожата нищо не ми каза. Много я сърби носа, киха, а само като я накарам да издуха излизат прозрачни секрети. Някой ако има идея това колко време ще продължи, да казва. Дано утре да се е успокоила малко, че да не й е кофти в детската градина... а и трябва да се обеснявам на учителките че не е болна, а е алергия.
А днес докато се ровех за това какво би могло да се дава за алергична хрема и попаднах на един форум, където според хомеопат противоалергичните препарати можело да подтискат имунитета. Супер странно ми се видя, ама сигурно е възможно, особено за такива като нашия случай дето сме почти нон стоп на тях...

АнМари, честит имен ден на Алекс   bouquet Аз също не знаех че е днес  Embarassed

# 65
  • София
  • Мнения: 39 848
Ина, дано бързо се оправите. Ти не даваше ли Инфлуцид?

Орелия аз съм давала Инфлуцид през нощта, но като съм ставала да давам сироп за кашлица.

Като тръгвахме към Хисаря и аз бях много зле. Но вечерта бях гладна, не ми се чакаха задушените картофи и ядох набързо каквото имаше в хладилника, от вредно по вредно за мен. В петък Изобщо не можах да стана от леглото, само се преместих на дивана. Дияна не ходи на у-ще, та ме отмени в занимавките с Алекс. Аз само от време на време отварях очи за малко. Вдигнах и лека температура. Гадеше ми се ужасно. Скапах си жлъчката аз.
И по принцип ми помага ако повърна, но малко трудно става това при мен. Към обяд стомаха ми рече "аз съм до тук" и на скорост се изнесох към 00. Бях жалка картинка, де що имаше дупка...
Ама после бях свежа кат репичка Simple Smile

# 66
  • Мнения: 3 914
Давах Инфлуцид,сигурно затова Вики беше само вчера.ПРоблема беше ,че вдигна 39 градуса температура,а именно тогава спирам израелското,и рева цял ден и това беше.Днес нищо и няма,обаче аз....хрема жестока,кашлям,гърло ме боли,подути лимфни възли,кръст,гъз....абе за основен ремонт съм ooooh! Joy
Нищоооо,важното е че детето е добре ,а тогава и аз съм добре Hug
Да се оправяте всички Hug

# 67
  • София
  • Мнения: 1 711
Ина, много се радвам че Вики е добре вече, ама и ти да се оправяш  Hug Кога ще може пак да си продължите с лечението? Предполагам че няколко дни прекъсване не е фатално.

# 68
  • Мнения: 3 914
О още сутринта си го започнахме Grinning

# 69
  • София
  • Мнения: 3 414
ДУ
Бързо оздравяване на децата Hug
И ние днес при док да ги чуе за пореден път.
Хелче верно е това,хистамините подтискат и после става една.Чудно защо ви го е спряла.Лук разрязан в стаите също помага за хрема.
Ина ти даде ли нещо за Т?Израелското не се дава при Т ли?
За големите в носовете капки лук с разтворена захар Peace
Хисаря много искам ама няма топли басеини все се въртят около 28гр

# 70
  • София,
  • Мнения: 4 267
Добро утро
Ан - МАри честито на Алексчо - малко късно, ама те много празници имат тези Александровци - цели три в годината Wink.
А ти се вземи в ръце и виж какво ще я правиш тая жлъчка, че така хич не е на добре,  ooooh!.
Ина леле добре че вики е добре вече, а ти ще се оправиш няма как. На нас не ни е позволено да боледуваме - всичко се кара на крак и това е.
Орелия давай инфлуцида, но за 24 ч. за дете имаш право само осем хапченца да му дадеш през интервал от два часа. Като стигнеш тази доза, после почваш от следващия ден, ако имча подобрение през по голям интервал и намаляш дозата Peace
И ние иначе изкарахме кошмарна нощ - с 39,5 Т- дсвалях я с мокри кърпи и  чаршафи, милата направо се стресира, ама поне бързо пада - за половин час стига до 37,5 - е като дам и Нурофен де. Днес и дадох и втората доза Аб, и да се надявам че вече няма да дига такива Т. Praynig Praynig Praynig
Скапана съм и аз, на диета, в цикъл и с болно дете Sick, така ме цепи главата че място немога да си намеря Embarassed

# 71
  • София
  • Мнения: 1 711
Ива, спряхме ги защото ги пием много дълго време, сигурно има повече от 6 месеца. А трябва да си почине малко от тях. Даже си мисля да не давам повече, дано само не се стига до пристъпи. Сега е на детска градина, предупредих че не е болна. То реално не й тече носа, само шмърка, киха и я сърби. Изважда секрети само като я накарам да духа и то не много, прозрачни са като водичка. В тази връзка да питам, някой слагал ли е в носа Еуфорбиум спрей? Вчера четох че ставало и за алергични хреми, хомеопатично било май. Сега ще поровя за упътването и може да купя да го пробваме.

# 72
  • София
  • Мнения: 39 848
Ива, миналата година пак бяхме ходили, басейните си бяха студени, хладнички де. Тази година бяха ок. Детският басейн беше като джакузи. Правят 26% отстъпка за уикендите и хотела беше фраш.

# 73
  • Мнения: 3 914
Иве,нищо не давам,изчаквам възможно най-дълго с идеята температурата да "отрови" вируса.Лошото е че вдигне ли над 38 ,израелското става опасно и трябва да го спрем,нали знаете мозъка и температурата имат общо/не искам даже да го мисля/ ooooh!
Но вчера към 18.00 часа вече не издържах и и боднах една свещичка Ефералган за деца.Свали я ,снощи спа добре,само два пъти ме събуди ,първо да я заведа да пишка,втория да пие нещо и от сутринта е добре

# 74
  • София,
  • Мнения: 4 267
Ина супер това е добра новина  Hug
ЗАщо и при нас  не става така - да дигне висока Т еднократно и да изгори вируса Crossing Arms. Ей я и днес е с Т одеве 38,6 а на 38 още и дадох данонино с пет капки аналгин Embarassed и вместо да савали, тя вдигна още по висока, та и аз сега боднах една свещичка и дадох още пет капки с данонино. Sick Наложих я пак и с мокри кърпи и свали на 37,6 - сега спи и се надявам да я е свалила вече Embarassed.
Лошото е че излязоха резултатите от секрета и са отрицателни Rolling Eyes, което ме хвърля още повече в паника - излиза че няма бактерия, ами ей така тя профилактично си прави ангина всеки месец  Shocked, някой ще ми каже ли от какво може да се получава това Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт