Хидротубация - Цветна снимка !! Да поговорим за болката

  • 83 137
  • 714
  •   1
Отговори
  • СОФИЯ
  • Мнения: 10 724
 newsm17

# 1
  • Мнения: 39 292
Какъв ти е точно въпросът ?
Всичко опира до прага на поносимост .Също така съм чувала, че ако тръбите са запушени болката е по-голяма .Но не мога да съм 100 % сигурна в това .
На цветната снимка мен лично не ме боля, пише че тръбите ми са проходими .

Последна редакция: вт, 23 ное 2010, 16:29 от sigma

# 2
  • Мнения: 796
Питаш дали боли ли?

Ако да, както е казала sigma зависи от прага ти на поносимост. При мен първата беше с пълна упойка, а втората доста ме боля, но при мен тръбите са запушени. Само едната има съвсем малка пропускливост, но сигурно и много страствания. Затова при запушени тръби боли. Иначе съм чела, че ако нямаш проблем с тях почти няма болка. Успех и няма да те е страх. Всичко свършва за 5 мин. Peace

# 3
  • Мнения: 39 292
Лоза, извинявай за тъпият въпрос, но знаеш ли тръбите ти от какво са запушени ?

# 4
  • СОФИЯ
  • Мнения: 10 724
Вчера ми правиха хидротубация и много ме боля, но докторката не каза, че са ми запушени тръбите, каза че има някакъв проблем. Но пък другият месец ще правя цветна снимка. Значи нещо в крайна сметка не е наред. Болката беше непоносима, аз където издържам на болка вчера не можах newsm45. то явно е, че при всеки е индивидуално, просто исках да чуя повече мнения по този въпрос. Да не се окажа единственната страхливка тук

# 5
  • Мнения: 39 292
А не си единствената бъзла .
И мен ме беше много страх.Мисля, че да те е страх е нещо съвсем нормално .
Спокойно .
Какво друго ти казаха ?

# 6
  • Мнения: 796
loCа  Laughing ... ми запушиха се след операция на киста, където ми махнаха единия яйчник. Тогава тръбите са били запушени и направиха  пластика. Но след 1 година пак се запушиха. Операцията беше отдавна, още незнам дали имаше лапаро...а там където играе ножа винаги после стават сраствания - поне така ми казаха.

# 7
  • Мнения: 39 292
Сори,... loca  Hug
И сега накъде ?   

# 8
  • Мнения: 796
mierin, страхливка..айде стига бе. По-голяма страхливка от мен няма. Щом за втория път пак исках пълна упойка и бях обърнала очите още преди да ме сложат на масата Laughing

А какъв е проблема? Не я ли попита Rolling Eyes

# 9
  • СОФИЯ
  • Мнения: 10 724
Каза, че има според нея частично запушване на едната тръба, можело даже и да е някакво възпаление което да го излекуват или нещо такова. В понеделник ще ми вземат микробиология. И да бъде по сигурна ще направим и цветната снимка. Аз съм имала една бременност преди 3 год., направих спонтатен аборт в 4 мес., и от тогава да ви кажа все проблеми.

# 10
  • Мнения: 39 292
Ай стига бе .
Как ще ти правят такива процедури, без да видят тръбата че е възпалена .Това се вижда на обикновено УЗИ .
Плюс това преди цветна снимка се прави микробиология .

# 11
  • СОФИЯ
  • Мнения: 10 724
Не знам Сигма, цветната снимка ще я правя другият месец чак. А микрото в понеделник. Даже снимката ме пратиха в Тина Киркова да я правя

# 12
  • СОФИЯ
  • Мнения: 10 724
А може и просто така да каза защото аз доста се бях притеснила и доста ме болеше след процедурата, пък на снимката да се увери, че найстина са ми запушени тръбите. И така ...

# 13
  • Мнения: 39 292
Това Щерев ли се развива  ?

Дано наистина е възпаление .Пожелавам ти от сърце да няма запушвания .  Hug

# 14
  • СОФИЯ
  • Мнения: 10 724
Да в тази клиника съм на лечение Simple Smile
Благодаря ти, аз до вчера бях много обнадеждена, че докрая на месеца мога да направя поне един опит на инсеменация #Cussing out Сега ще чакам още един месец за да разбера какво е попожението с тръбите и тогава ще се реши каква процедура ще правим. Не ми се иска ИКСИ или Ин Витро, но ако няма начин......
Още веднъж благодаря Hug Hug  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт