Отговори
# 15
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Я да се разпиша и аз  Joy
   ДОБРЮУТРЮзлатенца слънчеви!!! Аз съм най-щастливата на Земята днес. Любов струи от мен, щастие блести в очите ми и само красиви емоции са завладяли сърцето ми!  Heart Eyes
 Предавам ви прекрасното си настроение и ви желая мнооооого сладурска седмица изпълнена със сбъднати мечти!

# 16
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
ТЕДКООООООО, кажи цялото заглавие на темичката, защото ми намирисва на нещо мнооого хубаво, но не я чета цялата!   Hug

# 17
  • София
  • Мнения: 4 272
Голдънче, наистина много настроение и оптимизъм струи от теб днес! Направо е заразително! А някаква причина има ли Wink Да не криеш някаква добра новинка newsm78 Я споделяй бързо! Grinning

# 18
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Голдънче, наистина много настроение и оптимизъм струи от теб днес! Направо е заразително! А някаква причина има ли Wink Да не криеш някаква добра новинка newsm78 Я споделяй бързо! Grinning
   Добри новинки ли???? Нищо специално, просто сутринта ме събудиха много красиво и нежно, самата аз не пуша от няколко дни и съм горда със себе си, боготворя моето мило момченце, което е всичко за мен и го обичам все повече и повече с всяка изминала секунда, поне за сега ми е много спокойно в работата....ей такива дребни нещица, но на мен ми изпълват сърчицето с щастие!!!  След още един месец започваме за правим бебоче, което ме кара да се усмихвам само при мисълта за какво става въпрос  Mr. Green

# 19
  • София
  • Мнения: 4 272
Хе-хеее Laughing Браво Голдънче! Хубаво е да се радваш на дребните неща от живота. И аз споделям тази философия.
Мен обаче ме загризаха едни съмнения...а уж не вярвам в хороскопи. Отивам да си видя пощата в абв.бг и си чета седмичния хороскоп....иии....пише, че ще ме зарадва новината, че скоро ще се сдобия с наследник Rolling Eyes Бива ли да ми пускат такива мухи....в 31 ден ? Аз мисля да не бързам с тест, ама това сега като го прочетох...уф Whistling Абе глупости, знам, но нали надеждата умира последна...

# 20
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Ох милата ми тя, ами освен да стисна палци до посиняване и да ти пожелая АМА ХИЧ да не се ЛЕЛЬОСАШ месеци наред, друго не мога да направя....нормално ли ти е това закъснение или намирисва на евентуален успех с бебеправенето? Дано да е второто и да повлечеш краче!!!  Hug
п.п. Чудя се, защо не спретнеш едно бързо тестче??? Ей така, за разнообразие?  Laughing
 

# 21
  • Мнения: 402
Здравейте и от мен! И аз искам да ви пожелая много успехи, усмивки и само позитивни емоции и смело напред! Леа - хороскопа може би е верен! стискам палци и не се притеснявай от нищо - може това да е твоя месец!  Praynig Praynig Praynig  bouquet

# 22
  • Мнения: 4 970
Бегом да правиш тест! LaughingНе го мисли че е прекалено вторачване в нещата.Направи го заради нас Hug

# 23
  • Мнения: 3 376
Весела седмица и от мен!

Леичка, дано хороскопът се окаже верен Praynig Това ако стане, и на мен ще ми се оправи настроението за седмицата Party

На мен ми дойдоха на гости мама и тати. Много ми се радвам, ама и също толкова съм на тръни от това. Щото хич не се притесняват да ми разместват и променят нещата, и да ми дават акъл Twisted Evil На всичкото отгоре като се съберат с мъжото ситуацията става взривоопасна... А аз съм хем на негова, хем на тяхна страна, демек - между чука и наковалнята smile3538 Въобще, една типична класическа семейна сага се разиграва в нашата къща  smile3507 Та така от мен.

П.П. Момичета, ако искате днес пак у чато?

# 24
  • На един клон
  • Мнения: 1 064
Добриутро,дами!  bouquet
Добриутро,Хера!  bouquet
Ееей,голямо писане сте изписали от петъка до днес!
Тук-там видях,че някои са готвили ( или поне са опитали...),аз за тоя месец вече се отчетох hahaha!
А и кекс се опитах да направя,в една от тия педе....ки тефлонови незалепващи форми,стана много гадно,та това направо ме амбицира догодина пак да пробвам!
Аз имам една добра и една лоша новина - не съм сигурна коя коя е.
Едната е ,че мъжЪ вече не се цупи ( от срещата още се беше вкиснал,пуу,ту му млякото горещо,ту пък друго нещо!).
Втората е "кървава вест",ццц,ама поне е на 31-вия ден,май най- сетне се нормализирам след раждането!МъжЪ хич няма да е доволен,пак труд го чака...
А от вас само хубави вести чакам,особено от тия,дето сте по прегледи и изследвания!
Айде,включвам си са кюто и атакувам от там!  bouquet

П.П. Гризке,и мойта майка също идва вчера...,много добре те разбирам!Е,при нас няма открит конфликт с мъжЪ,ама все едно и също повтаря тая жина,и все за минали работи и мноо обича да ми дава насоки в живота!И изпаднах в никотинов глад,и станах още по-нервна...!Чакай да запаля една Twisted Evil

# 25
  • Мнения: 1 329
Дари, пусни едно жокерче, де! Твоят тоалет какъв беше? Туй ми е любопитно newsm78

Ами аз бях с костюм - много официален и хубав, но май нямам нито една снимка Cry. В стремежа си да снимам булката и младоженците, не съм се сетила за себе си Crazy
Утре - ще дойде часът на истината
И дано не те цъфне лелката.

Голдънче
- цалуфки за готскуту настоение Mr. Green

# 26
  • София
  • Мнения: 4 272
Отчет: Минутата надежда отлетя
                      чертичката е пак една!

# 27
  • Мнения: 9 990
Лейче-с тест, без тест-знаеш си...докато не дойде лелята,надежда има.Аз така си чакам и даже ме дострашава да си правя тестове,да не се разочаровам.

# 28
  • Мнения: 3 376
Леа, не се отчайвай, продължаваме смело напред заедно Peace

# 29
  • Мнения: 9 903
последната дума в заглавието е секс.

Общи условия

Активация на акаунт