Любители на кучета-17

  • 56 894
  • 729
  •   1
Отговори
# 435
  • гр.Варна
  • Мнения: 722
Здравейте! Включвам се при вас с една огромна молба към всички от Варна!
Любимият Аксел (невероятен мопс) е изгубен в района на Технически Университет - Варна и магазин бурлекс - базар Левски. Надявам се, мили хора, да сте го намерили и да получите прещедрото възнаграждение и вечни благодарности.
тел. за връзка   0897891073 Весела
   
Това е Акси! Ако има тук живеещи в района - кв.Левски ,моля ви оглеждайте се!

# 436
  • Мнения: 1

Добър вечер,
аз се влючвам с питане втора вечер имаме гостенче този пинчер Ема ,но проблема е че имаме и4 годишен котарак и от време на време обстановката много се нажежава котарака започва много страшно да ръмжи и даже нападна веднъж малката душичка.
Чувала съм ,че куче и коте се сприятеляват или трябва да сме внимателни

# 437
  • Мнения: 970
Да се похваля и аз  Blush какво ни донесе Дядо Коледа  Crazy...........една малка принцеса на име Холи  Hug на 2 месеца .Много е буйна-хапи на поразия, твърдоглава,своенравна и си върши физиологичните нужди навсякъде из къщи  #Cussing out.Вече две седмици е у дома и още не можем да я научим -така че приемам всякакви съвети! PraynigКогато си е в нейната стая си ходи на памперса но когато тръгне да обикаля из целият апартамент "минира" навсякъде Rolling Eyes.Козинката взе да расте и сега главата и прилича на квадрат  Laughing Laughing Laughing-голяма е хулиганка  Wink малката ми Холи.

Последна редакция: нд, 26 дек 2010, 09:57 от m@msy

# 438
  • София
  • Мнения: 21 326
ВЕСЕЛА КОЛЕДА НА ВСИЧКИ - МНОГО ЗДРАВЕ, ЩАСТИЕ И КЪСМЕТ   bouquet  bouquet  bouquet

Цитат
Добър вечер,
аз се влючвам с питане втора вечер имаме гостенче този пинчер Ема ,но проблема е че имаме и4 годишен котарак и от време на време обстановката много се нажежава котарака започва много страшно да ръмжи и даже нападна веднъж малката душичка.
Чувала съм ,че куче и коте се сприятеляват или трябва да сме внимателни

Много позната ситуация - вкащи Барин /така се казва Лабрадора/ вече е на два месеца и малко и почна да си показва Ловджийските мераци. Имаме мини зайче на една година и горкото вече не смея да го пусна да потича из къщата - кучето само това и чака и почва да го гони и да го дърпа за козината. Чудя се дали като порасне ще престане да го тормози или ще стане още по-зле  Rolling Eyes

Имам питане към собствениците на Лабрадори - храня го моя с Про План. На ораковката пише до 220 гр. за неговата възраст, но на мен ми се струва, че не му стига - изглежда недохранен. Започнах да дохранвам с консерви на Чапи  - 2 пъти на ден Про План и 2 пъти консерва. Знам, че Чапи е нисък клас храна, но не смея да дохранвам с Про План, тъй като в нея има съставки, с които не е добре да се прекалява.
Та приемам всякакви съвети и критики относно този начин на хранене, защото много се притеснявам да не го прехраня или пък обратното - да си стои гладен  Hug

# 439
  • Мнения: 850
  Здравейте сладури , Честита Коледа , живи , здрави и много много щастливи  Hug Heart Eyes

# 440
  • Враца
  • Мнения: 4 519
Здравейте,
аз съм от Враца ,
на едно приятелче му се разболя лабрадора.
Не може да си движи задните крачета.
Тук е явно , че няма да му помогнат,
къде да се насочим в София ???  Praynig Praynig Praynig

# 441
  • София
  • Мнения: 3 789
Здравейте,
аз съм от Враца ,
на едно приятелче му се разболя лабрадора.
Не може да си движи задните крачета.
Тук е явно , че няма да му помогнат,
къде да се насочим в София ???  Praynig Praynig Praynig

Аз ходя в "Байвет" зад Руски паметник и съм страшно доволна от лекарите там. Само дето нямат оборудване за снимки и те пращат в клиниката на автогара "Овча купел"

# 442
  • София
  • Мнения: 21 326
Здравейте,
аз съм от Враца ,
на едно приятелче му се разболя лабрадора.
Не може да си движи задните крачета.
Тук е явно , че няма да му помогнат,
къде да се насочим в София ???  Praynig Praynig Praynig

Здрасти
Виж този линк - клиниката се казва Син Кръст - намира се в Панчарево и е най-добрата клиника, която съм виждала някога - имат ретнген, ехограф и работят денонощно. Ако се наложи дори взимат кучето за няколко дни при тях, като дават информация за състоянието му по телефона непрекъснато
Дано ти е от полза инфото  Hug

http://www.bluecrossbg.com/index.php

# 443
  • Враца
  • Мнения: 4 519
Аз с този доктор от Син кръст съм контактувала, той има онлайн магазин, за кучешки храни и аксесоари и ми се стори много любезен и мил.
Но не се сещах как се казва клиниката .
мерси много!  Peace Hug

# 444
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Да се похваля и аз  Blush какво ни донесе Дядо Коледа  Crazy...........една малка принцеса на име Холи  Hug на 2 месеца .Много е буйна-хапи на поразия, твърдоглава,своенравна и си върши физиологичните нужди навсякъде из къщи  #Cussing out.Вече две седмици е у дома и още не можем да я научим -така че приемам всякакви съвети! PraynigКогато си е в нейната стая си ходи на памперса но когато тръгне да обикаля из целият апартамент "минира" навсякъде Rolling Eyes.Козинката взе да расте и сега главата и прилича на квадрат  Laughing Laughing Laughing-голяма е хулиганка  Wink малката ми Холи.



Честито.Много е сладка. Навремето с моя йоркшир имах същия неуспех откъм хигиена. Накрая открих топлата вода и я научих за половин ден. Купих лакомства, от тия дето ги продават в зоомагазините. Водих я през половин час на памперса и не я пусках известно време от там. Накрая ще не ще се изпишка там, и тогава получаваше много Браво и лакомства. Така се научи веднага.

# 445
  • Мнения: 312
Честито Рождество Христово!

# 446
  • На небето
  • Мнения: 5 529
Вяра - А какво е това хранене, 4 пъти дневно. Колко е голямо това куче?

# 447
  • София
  • Мнения: 21 326
ами на два месеца е - много ли му е?

# 448
  • На небето
  • Мнения: 5 529
ами на два месеца е - много ли му е?

Определено кученцето е малко. В основни линии, те трябва да получават по две месни и две млечни ястия на ден. Постепенно броят им намалява до две хранения дневно. Така че на шест до осеммесечна възраст кученцето да получава храна само веднъж дневно. За да спят спокойно нощем, се дава най-голямото ядене най-накрая.

# 449
  • Мнения: 0

ЧЕСТИТА КОЛЕДА!!!ПОЖЕЛАВАМ НА ВСИЧКИ НИ  МНОГО ЗДРАВЕ И КЪСМЕТ, А НА НАШИТЕ КОСМАТКОВЦИ ДЪЛГИ РАЗХОДКИ И МНОГО ИГРИ!
Добре дошли  на новите ни приятелчета.m@msy,честито .Сладурчето е страхотно.Ще се научи къде, какво да прави.Търпение му е майката.
Di_Djina49,ще свикнат.Само внимавайте с ноктите на писанчо и очичките на пинчо.
Вярче - А ,не се тревожи .Според мене не са  му много четири хранения. Напротив ,той сега расте.Джестъра го храних по четири пъти на ден /до 4 - тия месец/с Роял и  Проплан,като ги редувах.10минути пъницата е пред него и от там нататък скрита на шкафа.И три пъти да му даваш не е проблем.Храните от висшия клас са хранителни и съдържат всичко необходимо така, че споко.Аз на Педигри минах когато кучето ми стана на 1 година.А сега незнам колко пъти на ден го храня .Той е толкова нахален ,че просто ако не му дадеш започва да лае и скимти ,така че който яде у нас по което и време ,той е натъкмен до него.

Общи условия

Активация на акаунт