колко време в бънджи?

  • 14 149
  • 48
  •   1
Отговори
# 45
  • в белята
  • Мнения: 536
Ние си имаме бънджи и съм много доволна.Малкия се забавлява там и го оставям максимум 15-20 мин или докато покаже признаци ,че му е омръзнало.

# 46
  • Мнения: 419
На бебето подариха бънджи и нещо съм разочарована. Гащичките, които се обуват са конструирани така, че тялото не се задържа вертикално, а под ъгъл, наклонено и краката хвърчат назад и сключват остър ъгъл с пода, а не към 90 градуса. Това никак не ми се струва естествена позиция за подскачане. Бебето разбира се, не подскача, защото няма как да се оттласне. Съмнявам се да не е дефект в тези гащички, изглежда много неестествена позицията, която се заема в тях. И се чудя също така, бънджито е във формата на кола и се закрепя над касата на вратата. Е то тази кола е огромна и между страните на касата и колата остават няколко сантиметра разстояние и малко да се залюлее колата започва да се удря в касата.

# 47
  • Мнения: 419
Оказа се, че в магазина са сглобили бънджито неправилно. Ако на някой му се струва неестествена позата на бебето в бънджи, да има едно на ум.

# 48
  • Кърджали
  • Мнения: 10 365
Бънджи, както и проходилка, не съм ползвала със щерката.Казах, че няма да купувам, и че не искам да ни ги подаряват. После и ортопеда, при който я заведохме, беше на мнението че са напълно излишни и безполезни, че дори и вредни за детето. Склонна съм да му вярвам, та това още повече затвърди мнението ми.
Малката от 3-4 месечна е на пода  върху една олекотена завивка и сложена отгоре активната гимнастика. Аз съм си правила квото съм си правила, не съм и висяла на главата, нямаше кой да върши работата вместо мен. Баща си и сега го вижда веднъж в седмицата, през работните дни не могат да се засекат нещо... Занимаваше си се отлично и сама. Не съм се притеснявала че ще падне и ще се удари. Кошарата и е била място само за сън.

Общи условия

Активация на акаунт