САМО за фенове на Стивън Кинг! - 5 част

  • 35 829
  • 728
  •   1
Отговори
# 660
  • София
  • Мнения: 4 904
Извинявам се предварително и ще гледам да се въздържам  Blush

Хич не се въздържай! Пиши си свободно. Както сама си го казала - кой друг, освен нас, ще те разбере най-доббре  Wink Hug !

# 661
  • София
  • Мнения: 10 858
Виви,голям кеф ме чака ,а Heart Eyes Sunglasses

Аз привършвам "Град отчаяние".Супер разочарована съм..какво съм очаквала - не знам ,обаче много трудно я чета  Rolling Eyes  "Колорадеца" дори по - лесно ми вървеше.

Ами не смея да кажа, все пак е въпрос на вкус. Ето примерно на мен "Град Отчаяние" ми е много любима и мир не ми даде, докато не я прочетох, а виж, на теб не ти допада. Затова не знам за Кулата какво да кажа ...

# 662
  • Мнения: 87
deadface, ти да не би да ни изпързаля за първи април, нещо тези актьори хич не ми се връзват с персонажите на Кулата?

Цитат
More information is now available about the roles of Susanna, Eddie, Jake and The Crimson King. 

=> Please see the Casting Page in the DT Film & TV News Tracker

 Peace

# 663
  • Мнения: 3
Виви,голям кеф ме чака ,а Heart Eyes Sunglasses

Аз привършвам "Град отчаяние".Супер разочарована съм..какво съм очаквала - не знам ,обаче много трудно я чета  Rolling Eyes  "Колорадеца" дори по - лесно ми вървеше.

Ами не смея да кажа, все пак е въпрос на вкус. Ето примерно на мен "Град Отчаяние" ми е много любима и мир не ми даде, докато не я прочетох, а виж, на теб не ти допада. Затова не знам за Кулата какво да кажа ...



Аз също сега привършвам Град Отчаяние и книгата ми хареса!Супер разочарован останах от Безсъние и дори не я дочетох...Явно всеки читател на Кинг има различен начин на прочит на книгите му и едни харесват свръхестевеното в тях,други ужаса в различните му образи,мистиката ,иронията и хуморът...
Аз например харесвам книгите му с много екшън като Бягащият човек,Проклятието и Мизъри #2gunfire

# 664
  • София
  • Мнения: 10 858
CELL, ако не си чел "Капан за сънища", прочети я. Тя е с много екшън  Heart Eyes "Томинокърс" също.

Аз планирам сега след Кулата да почна Безсъние, тъй като е свързана с нея.

# 665
  • Мнения: 87
Явно всеки читател на Кинг има различен начин на прочит на книгите му и едни харесват свръхестевеното в тях,други ужаса в различните му образи,мистиката ,иронията и хуморът...
Аз например харесвам книгите му с много екшън като Бягащият човек,Проклятието и Мизъри #2gunfire
Мизъри? И екшън?
Както и да е, разбрах какви книги ти харесват и мисля, че трябва да прочетеш (ако не си, разбира се) Тъмната половина, Подпалвачката/Живата факла, Неизживени спомени, Сблъсък, Клетка, Капан за сънища, Под купола и Сейлъмс лот, а също и Куджо (в нея няма много действие, но има напрежение като в Мизъри). Мъртвата зона също ще ти допадне според мен, въпреки че и тя не се отличава с много действие.

Последна редакция: нд, 03 апр 2011, 16:15 от deadface

# 666
  • Мнения: 3
Явно всеки читател на Кинг има различен начин на прочит на книгите му и едни харесват свръхестевеното в тях,други ужаса в различните му образи,мистиката ,иронията и хуморът...
Аз например харесвам книгите му с много екшън като Бягащият човек,Проклятието и Мизъри #2gunfire
Мизъри? И екшън?
Както и да е, разбрах какви книги ти харесват и мисля, че трябва да прочетеш (ако не си, разбира се) Тъмната половина, Подпалвачката/Живата факла, Неизживени спомени, Сблъсък, Клетка, Капан за сънища, Под купола и Сейлъмс лот, а също и Куджо (в нея няма много действие, но има напрежение като в Мизъри). Мъртвата зона също ще ти допадне според мен, въпреки че и тя не се отличава с много действие.

Мизъри има много екшън,ако че действието се развива в една стая... Joy
Благодаря за препоръчаните заглавия,повечето съм ги чел.Куджо ми е най-омразна от изброените заради детето,Мъртвата зона и Подпалвачката са класика в жанра и даже съм на мнение че с тях трябва да се постави началото и да опознаеш автора!!!Капана също е страхотна книга,най-добрата му в последните години  #Crazy #Crazy

# 667
  • Мнения: 87
Докато пиша разкази, обичам да похапвам марципан - стимулира мозъчната дейност.  Mr. Green

bruja, предварително се извинявам, ако отново ти причиня кошмари   bouquet


Bon appetit!

# 668
  • Мнения: X
Влизам да излея цялата емоция, която ме е обзела след привършването на 6-тата книга за Кулата. Много се разстроих, сега ми е пусто и съм изтощена. Плаках, и не можех да спра. Няма по - велико написано нещо от това хора, няма. Този човек наистина е гении. Не знам кой би могъл да вплете така реалност и измислица, както и неща от другите си книги. Едва ли ще посегна към друго фентъзи, просто защото всичко след това ще ме разочарова, няма как да е по друг начин. Не знам какво ще правя като прочета и 7-та книга, не искам да свършва. 

Велико, велико ... нямам думи за повече.  Cry

Вив, видя ли?  hug
Чакам окончателния ти отзив след края на Кулата. И аз прочетох Безсъние след Кулата. Още повече ми хареса.

Дедфейс, страшен талант. Аз лично ще настоявам за автограф, а книгата ще купя задължително.
Изборът на актьори за филмирането на Кулата е повече от трагичен. Само за Гари Олдман съм съгласна. Неговите злодейски роли са култови, идва му отвътре.
Опра като Сузана - шегуват се, нали? Тя е тюфлек, хора. Сузана трябва да е нещо като Зоуи Салдана или Хал Бери. Еди Дийн си го представям като Люк Пери - слабичък, изпит, жилав.

Сега привършвам Том Егеланд - Пазителите на завета, но ми върви бавно, трудно. Не е лоша, един по- интелектуален Дан Браун, но няма да продължа с него. Нещо в повече ми идва инфото за евангелия, свитъци, руни и мумии в гробници. Хиляда и двайсет препратки из цялата европейска и източна история. Май съм си един прост любител на трилъри.

Последна редакция: нд, 03 апр 2011, 20:34 от Анонимен

# 669
  • España
  • Мнения: 342
deadface, браво, страхотен е разказът.
И аз се  нареждам за автограф когато се решиш за книгата. 

venush, по - горе пише, че изборът на тези актьори е първоаприлска шега. Wink

# 670
  • София
  • Мнения: 10 858
Завърших Кулата!!!
Няма емотикон, който да олицетворява точно чувството ми в момента. Умора, гняв, удоволетворение, тъга, радост, любов ...
Краят й ме изненада. Очаквах друго, но ми хареса. Хареса ми, защото дава нов живот.
Заобичах всички и сега ще ми липсват. Но мога да си я чета когато си искам  Wink

Определено започвам Безсъние, няма да почивам.

# 671
  • Мнения: 2 320
"Талисманът" "Таминокърс","Дума Ки" или " Под купола" да подхвана след "Град отчаяние"?

Замислям се също да препрочета "4 след полунощ" защото са ми любими Heart Eyes

Мизъри има много екшън,ако че действието се развива в една стая... Joy
Благодаря за препоръчаните заглавия,повечето съм ги чел.Куджо ми е най-омразна от изброените заради детето,Мъртвата зона и Подпалвачката са класика в жанра и даже съм на мнение че с тях трябва да се постави началото и да опознаеш автора!!!Капана също е страхотна книга,най-добрата му в последните години  #Crazy #Crazy
"Мизъри " ,"Колорадецът" и "Град отчаяние" в тоя ред са ми най- безинтересните на Кинг...
 Другите от цитата са ми във фаворити Sunglasses

# 672
  • София
  • Мнения: 10 858
Дума Ки, Дума Ки  newsm10

# 673
  • Мнения: 2 320
Слушам smile3525

Виви,имала си рожденичка и не си почерпила тук  Mr. Green
На патерцици - да ти е жива и здрава и много радост да ти носи Hug

# 674
  • Мнения: 2 805
"Талисманът" "Таминокърс","Дума Ки" или " Под купола" да подхвана след "Град отчаяние"?

"Дума Ки"(според контекста на въпроса Simple Smile, иначе и четирите книги са страхотни)

venush, по - горе пише, че изборът на тези актьори е първоаприлска шега. Wink

Че какво му е на Гари Олдман...супер си е за ролята според мен.

Докато пиша разкази, обичам да похапвам марципан - стимулира мозъчната дейност.  Mr. Green

Bon appetit!

Много, много професионално написан и интересен разказ  Peace
Поздравления!

Виви    bouquet 

Общи условия

Активация на акаунт