Бебешката количка - цяла наука за второ висше - 7

  • 60 189
  • 740
  •   1
Отговори
# 705
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 795
И на мен ми харесват количките Хаук ама имали проблем със конструкцията.Лесно се чупели.Какво ще кажете?

# 706
  • София
  • Мнения: 5 743
misleto, ние имаме такова чадърче и да, може да се чупитака. Трябва да се употреби малко сила, но става.

Мерси Hug.Понапънахме я й се получи.

# 707
  • Мнения: 2 214
Това столче на Бисейф го видях като ходих да купувам стол за бъдещата кака което е на същата марка и понеже ще трябва скоро да се оглеждам за колички и др. нещица поразгледах и кошницата. Наистина не е лека, но продавачката ми обясни, че причината за това е че цялата е облечена с пяна, показа ми и други които имат пяна само на гръбчето и то съвсем малко. Според нея наличието на такава пяна било важно защото именно тя осигурявала безопасността. Според мен възможността столчето да ляга си е голяма екстра, особено ако ще се ползва и като шезлон или на количката.
Столчето което купих за каката също има такава пяна на раменете и на мястото за главата.
newsm10

Моето е BeSafe iZi Sleep, не съм го ползвала още, само го монтирах на количката да видя дали е стабилно. Не съм виждала столчето на Стоке, но нашето вообще не е тясно. тежичко е, но то каквото и да е друго няма как да си го носиш в столчето детето, най много от родилното до колаа или от колата до количката например. Иначе ако държиш да и е леко носиш го в слинг, ако държиш да е безопасно взимаш хубаво столче за кола. Твърдя че няма леко безопасно столче за кола.

# 708
  • София
  • Мнения: 1 193
Нашето столче също е много тежко ,но наскоро подържах това на моя приятелка и беше като перце марката е Макси-Коси.

# 709
  • Мнения: 13 512
Това столче на Бисейф го видях като ходих да купувам стол за бъдещата кака което е на същата марка и понеже ще трябва скоро да се оглеждам за колички и др. нещица поразгледах и кошницата. Наистина не е лека, но продавачката ми обясни, че причината за това е че цялата е облечена с пяна, показа ми и други които имат пяна само на гръбчето и то съвсем малко. Според нея наличието на такава пяна било важно защото именно тя осигурявала безопасността. Според мен възможността столчето да ляга си е голяма екстра, особено ако ще се ползва и като шезлон или на количката.
Столчето което купих за каката също има такава пяна на раменете и на мястото за главата.

Тежи пластмасата, а не пяната. Тя затова се казва пяна- защото е лека

# 710
  • Мнения: 13 512
Колкото до стобчето за кола, то ние сме ползвали на Maxi Cosi за малкия и кошници на Jane за близначките. Сега имат столчета за от 9мес до 11 години и не смятаме да ги сменяме освен ако не се счупят. Но не знам дали пак ще вземем Maxi Cosi за това бебе. Някой има ли инфо за това столче?

http://www.mothercare.com/Stokke-iZiSleep-by-BeSafe-Blue/dp/B004 … 0031&mcb=core

Има си дръжка да се поси като кошница, има си рамка за поставяне в кола... Изглежда добре и за тези пари би трябвало и да е надежно, или?
това е същото столче на Бисейф, само че произведено за Щоке, има разлика в сенника само. Иначе столчето си е супер и е сред лидерите по сигурност

# 711
  • Мнения: 117
Здравейте, коя количка според вас е за прдпочитане?
За дете на 1.8 месеца.
http://www.pazaruvaj.com/detski-kolichki-c3919/tfk/buggster-s-p41265878/

http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=3425&cat=107

# 712
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 795
Аз съм за първата количка.Влюбена съм в нея.Страхотна е.Принципно ми изглеждат по-практични количките с 2 дръжки,които са Ако ти се наложи винаги би могла да сложиш торбичка за пазаруване.

# 713
  • Мнения: 13 512
По маневреност мисля,че само Нуната му се опира на Бъгстър-а. Виждала съм Бъгстъри на по 3-4 години...по същия начин си вървят. Докато за Пег Перегото не мога да кажа такова нещо.
НАмери в Пловдив къде ги продават и пробвай как върви.

# 714
  • Варна
  • Мнения: 223
А аз да попитам ако трябва да се избира между Нуна , Бъгстъра и Sity Mini Jogger какво ще ме
посъветвате ?

И Jogera има ли го в БГ ? Неговото полегнало положение колкото на Нуната ли е?

Ако знае някой де. newsm78

# 715
  • Мнения: 2 214
аз съм за TFK с двете ръце и двата крака.

# 716
  • Мнения: 13 512
А аз да попитам ако трябва да се избира между Нуна , Бъгстъра и Sity Mini Jogger какво ще ме
посъветвате ?

И Jogera има ли го в БГ ? Неговото полегнало положение колкото на Нуната ли е?

Ако знае някой де. newsm78

ne,повече ляга. Защото Ета имаше Нуна, а синът и спеше навън, беше на 6 м. и искаше да вземе Джогър. Но след много перипетии и разправии с ибейци, еконтци и др. , си взе Бъгстър и е много доволна. Нуната е добре за дете около година и такива, които навън не обичат да спят.

# 717
  • Мнения: 2 768
ne,повече ляга. Защото Ета имаше Нуна, а синът и спеше навън, беше на 6 м. и искаше да вземе Джогър. Но след много перипетии и разправии с ибейци, еконтци и др. , си взе Бъгстър и е много доволна. Нуната е добре за дете около година и такива, които навън не обичат да спят.


Абсолютно верно  Simple Smile Големи перипетии бяха с този Jogger, без малко да пия една студена вода за 500лв
Бъгстъра си е супер количка!  Peace

# 718
  • Варна
  • Мнения: 223
Ета,а сега използваш ли Нуната от време на време като е пораснало детето,
или изцяло Бъгстъра ползваш?

# 719
  • Мнения: 2 768
Само на Бъгстър съм вече  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт