Тук Ви чакаме,прекрасни бъдещи СЕПТЕМВРИЙСКи мами 2011!

  • 13 763
  • 225
  •   1
Отговори
# 75
  • Велико Търново
  • Мнения: 358
Ето ме и мен току що разбрала новината, ме ще имаме бебче! Очаква се за първи септември затова скачам във септемврийската тема!!!   bouquet

Ох, ами как да се сложа новата линийка в профила newsm78

Последна редакция: пн, 03 яну 2011, 10:33 от marrrinka85

# 76
  • Мнения: 41
Айде и аз тука Simple Smile

# 77
  • Мнения: 4
Айде милички леко бременеене Hug и на септември здрави бебчета Hug

# 78
  • Мнения: 148
Мили момичета най-искрено ви желая лека и безпроблемна бременност! Изживейте най-хубавия си момент с усмивка и бъдете щастливи!!! Честно казано малко ви завиждам .....
Успех  Hug  Praynig  Peace  Hug

# 79
  • Мнения: 50
Вече дте  се посъбрали доста бременлийки,Честито на всички видяли две чертички.Пожелавам ви безпроблемна бременост и да се насладите на всеки един миг,че после едни безсънни нощи и т.н.  мадам тиква,честито и на теб,аз също съм от майчетата 2007(да  не си си сменила никнейма).

# 80
  • София
  • Мнения: 1 929
Момичета, леко бременеене. Пожелавам ви от сърце здрави и красиви бебчета(хайде да се включи и някоя с близнаци като мен) Laughing Hug

# 81
  • Мнения: 32
момичета, днес бях на лекар. всичко е наред - слава богу! в 6г.с. съм, плоден сак - 18мм, плода е 7мм. термин 03.09.2011. много съм щаслива Grinning

# 82
  • София
  • Мнения: 1 929
raleva, честито, мила  bouquet

# 83
  • София
  • Мнения: 1 193
момичета, днес бях на лекар. всичко е наред - слава богу! в 6г.с. съм, плоден сак - 18мм, плода е 7мм. термин 03.09.2011. много съм щаслива Grinning
Честито   bouquet !

# 84
  • Мнения: 68
привет и от мен
честито на всички очакващи бебчета и пожелавам лека и безпроблемна бременност

май повечерто сме били с последен цикъл на 25.11   Laughing  и аз така.само че при мен има друго.ние направихме бебето на 11.12 след това малко преди бъдни вечер направих тест и беше отрицателен(имах 3 дена закъснение)след това 9 дни след закъснението направих още един тест и имаше 2 чертички едната от които по-бледа,но след това отидох при док и тя ми потвърди че има точица Laughing.сега на 20 ще отида и дано всичко е наред.от първата ми бременност която изкарах на легло заради кървене,контракции и т.н. направо все ссе ослушвам и ме е страх.дано сега ми е по-лека бременността Rolling Eyes

хем ми е втора бременност но така и не разбрах как мога да си изчисля термина,още повече че знам датата на зачеването.ще чакам доки да ми каже следващия път.сега ви оставям и отивам да се гушна до синчето,че нещо от 1 седмица сме доста болнички.
и да не забравя да кажа че мноооого силно си пожелавам да имам здраво и сладко момиченце на финала и на всички каквото си пожелаят да имат.с първата бременност още щом разбрах че съм бременна бях сигурна че е момче,дано и сега не ме лъже чувството Rolling Eyes Grinning
лека и мека момичета Hug

# 85
  • Мнения: 21
Записвам се и аз Simple Smile 28 ноември последен цикъл, положителният тест видяхме на 29 декември. Посмяхме се, че Жоро е виновен този път Simple Smile Утре съм на доктор да видим дали всичко е наред... Стискайте палци!

# 86
  • Мнения: 32
jaded - всичко ще е наред. При мен последния цикъл беше на 26.11, а положителния тест на 27.12 - вчера бях на лекар и бременността се потвърди! стискам ти палци!

# 87
  • София
  • Мнения: 591
Здравейте и от мен момичета. Аз утре съм на лекар да види ме какво ще каже. Малко се притеснявам защото имам едно леко зацапване - кафеникаво. Дано да не е нещо лошо. С предишната бременност нямах такива проблеми.

# 88
  • Мнения: 102
леле колко сте много  Hug

супер,много се радваме за вас, всико ще е наред с всички ви- сигурна съм.

# 89
  • Мнения: 21
Хайде вече е официално потвърдено: има бебе Simple Smile След две седмици каза да отида пак контролно и след това чак да "регистрирам" бременността при личния лекар... Сега остава да реша къде да ходя за постоянно на прегледи: по принцип съм от София, но в момента с приятеля ми живеем в Пловдив... Ако някой може да даде съвет за добър лекар в Пловдив, ще се радвам.

dyndla, не се тревожи, на места съм чела, че при наместването на оплодената яйцеклетка е възможно да има такова течение. Стискам палци!

Общи условия

Активация на акаунт